Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (29)Книжкові видання та компакт-диски (13)
Пошуковий запит: (<.>U=Р411.022.2-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Любарець Т.Ф. 
Закономірності формування хронічних мієлопроліферативних захворювань та мієлодиспластичного синдрому в опромінених осіб у віддаленому періоді після аварії на Чорнобильській АЕС: удосконалення діагностики та тактики лікування: автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 03.00.01,14.01.31 / Т.Ф. Любарець ; Наук. центр радіац. медицини АМН України. — К., 2010. — 38 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р361.1 + Р411.022.2-5
Шифр НБУВ: РА369945 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Гартовська І.Р. 
Клініко-імунологічні особливості дії різних режимів хіміотерапії, рекомбінантних інтерферону та інтерлейкіну-2 у хворих на хронічну мієлоїдну лейкемію в стадії акселерації: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.31 / І.Р. Гартовська ; Держ. установа "Ін-т гематології та трансфузіології АМН України". — К., 2008. — 24 с. — укp.

Виявлено комплекс клінічних і гематологічних порушень, що характеризують перебіг фази акселерації хронічної мієлоїдної лейкемії (ХМЛ). Встановлено, що проявом імунологічних порушень у пацієнтів із ХМЛ стадії акселерації є розвиток глибокого імунодефіциту до початку хіміотерапії (ХТ), доведено їх зв'язок з імуносупресивною дією цитостатичних препаратів. Вперше охарактеризовано клініко-імунологічні показники пацієнтів, сформовані під впливом різних видів терапії - від режимів з помірною токсичністю до інтенсивних режимів ХТ. Детально досліджено зміни клінічних та імунологічних параметрів під впливом імунохіміотерапії (ІХТ) із включенням різних доз рекомбінантного інтерферону-альфа. Вперше виявлено відсутність достовірних змін клініко-імунологічних параметрів за використання малих і середніх доз рекомбінантного інтерферону (рІФН). Зроблено висновок про більшу ефективність малих доз препарату. Виявлено особливості дії рекомбінантного інтерлейкіну-2 (pІЛ-2) на склад периферичної крові та кісткового мозку під час проведення індукійних і консолідувальних курсів ІХТ. Доведено, що за ХМЛ у стадії акселерації включення pІЛ-2 у комплексну терапію сприяє нормалізації дисбалансу Т-хелперів, Т-супресорів і збільшенню кількості природних кілерних лімфоцитів. Вперше встановлено, що частота досягнення гематологічної ремісії та її тривалість залежить від інтенсивності ХТ і включення в протоколи терапії рекомбінантних цитокінів (інтерферону й ІЛ-2).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р411.022.2-5 + Р569.41-5 +
Шифр НБУВ: РА357660

Рубрики:

      
3.

Горяінова Н.В. 
Прогностичне значення тимідинкінази сироватки крові при гострих мієлобластних лейкеміях: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.31 / Н.В. Горяінова ; АМН України. Ін-т гематології та трансфузіології. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Визначено клініко-гематологічні особливості перебігу гострої мієлобластної лейкемії (ГМЛ) залежно від вмісту сироваткової тимідинкінази (ТК). Виявлено взаємозв'язок між рівнем ТК у сироватці крові на початку захворювання та тяжкістю перебігу ГМЛ. Установлено, що чим вище значення ТК, тим більше злоякісним є лейкемічний клон. Розроблено критерії прогнозування відповіді на стандартну індукційну хіміотерапію (ХТ) на підставі початкових значень ТК. Оцінено ефективність лікування хворих на ГМЛ залежно від динаміки вмісту ТК до та після проведення курсу ХТ. Запропоновано методику прогнозування рецидиву ГЛ залежно від рівня сироваткової ТК у період ремісії. Доведено необхідність внесення змін до стратегії індукції ремісії у певної групи хворих на ГМЛ і теоретично обгрунтовано напрямки її вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р411.022.2-5 +
Шифр НБУВ: РА350254

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського