Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (68)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>U=Р264.869$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Воронкова О. С. 
Вплив антибіотиків та цитостатиків на формування дисбактеріозу піхви: автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.07 / О. С. Воронкова ; Ін-т мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного НАН України. — К., 2010. — 23 с. — укp.

Розроблено модель дисбактеріозу піхви на мишах шляхом інтравагінального введення антибіотиків і суспензій мікроорганізмів, а також під час застосування імуносупресорів. Показано зміни якісного та кількісного складу мікрофлори піхви під час формування дисбактеріозу. Встановлено, що у випадку введення бактерій й антибіотиків зміни у мікробіоценозі піхви передують змінам у показниках імунітету. Визначено, що загальними тенденціями виникнення та розвитку дисбактеріозу піхви мишей є зниження частоти виявлення та кількості КУО лактобацил за одночасного зростання частоти виявлення та кількісних показників умовно-патогенних мікроорганізмів. Встановлено, що мікробіологічна картина дисбактеріозу є нефіксованою у часі: склад мікрофлори постійно змінюється, однак не набуває вигляду типового для норми на протязі часу спостереження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.3-29 + Р264.869
Шифр НБУВ: РА373236 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Лясковський Т. М. 
Мікрофлора вагітних жінок і шляхи її корекції при дисбіозах: автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.07 / Т. М. Лясковський ; Ін-т мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України. — К., 2010. — 20с. с. — укp.

Проведено ідентифікацію пробіотичних штамів молочнокислих бактерій з використанням фенотипових ознак і полімеразної ланцюгової реакції з видоспецифічними праймерами, що дозволяє чітко ідентифікувати штами видів Streptococcus thermophilus, Enterococcus faecium і Lactobacіllus plantarum. Запропоновано схему тестування бактерій, яка дозволяє підняти на якісно новий рівень визначення біологічної цінності пробіотиків. Вивчено адгезивні властивості молочнокислих бактерій. Встановлено, що ступінь адгезивної активності до вагінального епітелію видо- та штамо- специфічна. Показано, що резистентність щодо антибіотиків варіює від умов культивування, видової та штамової належності. Виявлено антивірусну дію пробіотичних штамів молочнокислих бактерій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.215-5 + Р264.869
Шифр НБУВ: РА372303 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського