Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (21)Книжкові видання та компакт-диски (17)
Пошуковий запит: (<.>U=Р252.711.53$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Томілін В. В. 
Етіологія, прогнозування, профілактика та лікування геморагічних ускладнень при легких формах коагулопатій і тромбоцитопатій: автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.31 / В. В. Томілін ; АМН України, Ін-т гематології та трансфузіології. — К., 2011. — 39 с. — укp.

Проведено активне виявлення легких форм коагулопатій, дезагрегаційних тромбоцитопатій, хвороби Віллебранда та комбінованої патології системи гемостазу. Під час опрацювання 1 000 анкет було встановлено, що геморагічний синдром протягом життя реєструвався у 65,2 % респондентів. У більшості випадків геморагічний синдром у респондентів був представлений менорагіями, носовими кровотечами, кровоточивістю ясен, післяпологовими та післяопераційними кровотечами, кровотечами після екстракції зубів, кровотечами з поверхневих ран і тривалим їх незагоюванням. Під час вивчення кількості геморагічних симптомів на одного респондента було доведено, що три та більше симптоми було зареєстровано у 10,4 % осіб. Одержано нові наукові дані щодо причин виникнення та перебігу ювенільних і дисфункціональних маткових кровотеч, носових кровотеч, кровоточивості ясен, інтра- та післяопераційних кровотеч, кровотеч після екстракції зубів за легких форм коагулопатій і тромбоцитопатій. Виявлено особливості клінічного перебігу легких форм коагулопатій і тромбоцитопатій на фоні проведення неспецифічної та специфічної гемостатичної терапії. Визначено принципи диференційованої патогенетично обгрунтованої медикаментозної корекції кровотеч невстановленої етіології за ургентних умов у разі підозри на легкі форми гемостазіопатій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.711.3 + Р252.711.53 + Р456.3
Шифр НБУВ: РА381282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Луговськой Е.В. 
Молекулярні механізми утворення фібрину та фібринолізу: Автореф. дис... д-ра біол. наук: 03.00.04 / Е.В. Луговськой ; НАН України. Ін-т біохімії ім. О.В.Палладіна. — К., 2004. — 26 с.: рис. — укp.

Виявлено невідомі раніше центри полімеризації фібрину та створено нову модель формування тривимірної сітки фібрину, яка є каркасом будь-якого тромбу, а також нову антигенну детермінанту в D-димері фібрину, яка експонується у процесі фібринолізу. Показано, що взаємодія центрів полімеризації у разі самозбирання фібрину дезАА здійснюється на основі електростатичних і водневих взаємодій, а за умов самозбирання фібрину дезААВВ додатково відбуваються й гідрофобні взаємодії. Уперше експериментально показано існування нековалентних взаємодій між D-фагментами, що свідчить про існування нековалентних взаємодій між D-доменами у процесі побудови протофібрил фібрину. Відзначено, що одержані монАТ III-3b, специфічні до D-димеру фібрину, можуть бути використані для кількісного визначення D-димеру в плазмі крові людини з діагностичною метою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.711.53 + Р252.711.53
Шифр НБУВ: РА334894

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського