Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (29)Книжкові видання та компакт-диски (37)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=П684$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Лівощенко Є.М. 
Вікова динаміка показників неспецифічної резистентності у індиків та їх корекція: автореф. дис... канд. вет. наук: 03.00.13 / Є.М. Лівощенко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Визначено особливості вікової динаміки факторів неспецифічної резистентності у індиків (з 3- до 360-добового віку), встановлено наявність критичних періодів у формуванні факторів неспецифічної резистентності організму птиць (у 14- та 150-добовому віці). З'ясовано, що тимоген також позитивно впливає на фактори неспецифічної резистентності у індиків. Доведено, що застосування вітаміну C з водою та кормом (на третю та п'яту добу) у індичат сприяє підвищенню кількості еритроцитів, вмісту гемоглобіну у крові, загального білка, імуноглобулінів класу G, фагоцитарної активності псевдоеозинофілів, активності лужної фосфатази. Встановлено, що на 15-ту добу досліджень дані показники залишаються вищими, ніж у контрольної птиці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П684 +
Шифр НБУВ: РА357231

Рубрики:

      
2.

Максімовська С. В. 
Корекція продуктивності індичат білої широкогрудої породи пробіотичним препаратом "Байкал" ЕМ 1У за різних умов вирощування: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 16.00.06 / С. В. Максімовська ; Харк. держ. зоовет. акад. — Х., 2011. — 21 с. — укp.

Вивчено вплив пробіотичного препарату "Байкал" ЕМ 1У на динаміку живої маси, морфологічні та гуморальні захисні фактори природної резистентності індичат білої широкогрудої породи у зв'язку з різними параметрами мікроклімату та технологіями вирощування у фермерському господарстві та дослідному господарстві "борки" Інституту птахівництва НААН України. Встановлено особливості росту індичат за оптимальних і несприятливих умов вирощування, збереженість у критичні періоди життя. Встановлено, що застосування пробіотичного препарату "Байкал" ЕМ 1У індичатам позитивно впливає на їх гравіметричні та соматометричні показники. Застосування препарату індичатам за зоогігієнічних умов, що не відповідають вимогам вирощування, оправдане, однак тільки за рахунок його використання не забезпечується корекція оптимального мікроклімату та годівлі. Вперше виробництву запропоновано науково обгрунтовані дози застосування препарату "Байкал" ЕМ 1У за вирощування м'ясних індичат, які складають 0,2 та 0,4 мл/кг живої маси. Додавання препарату "Байкал" ЕМ 1У до раціону індичат покращує показники, які характеризують забійні та м'ясні якості, органолептичні, технологічні властивості та біологічну цінність індичатини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П684-4
Шифр НБУВ: РА380323 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Гордієнко В.М. 
Оптимізація енергетичного і протеїнового живлення індичат, які вирощуються на м'ясо: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / В.М. Гордієнко ; УААН. Ін-т тваринництва. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено й експериментально обгрунтовано оптимальні рівні обмінної енергії та сирого протеїну у комбікормах для м'ясних індичат білої широкогрудої породи кросу "Харківський-56". Економічно обгрунтовано використання різних рівнів обмінної енергії та сирого протеїну у комбікормах для індичат даної породи. За згодовування комбікормів, які містять кукурудзу та пшеницю, загальний економічний ефект, одержаний внаслідок реалізації самців і самок у 17-тижневому віці, складає 6,86 грн/гол., самців у 21-тижневому і самок у 17-тижневому віці - 8,62 грн/гол. Заміна у структурі комбікорму кукурудзи пшеницею з домішкою рослинного жиру без зміни обмінної енергії та сирого протеїну суттєво не впливає на продуктивність індичат та хімічний склад м'яса. У разі реалізації самців і самок у 17-тижневому віці одержується економічний ефект 5,26 грн/гол., самців у 21-тижневому та самок у 17-тижневому віці - 6,31 грн/гол.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П684-4 +
Шифр НБУВ: РА349622

Рубрики:

      
4.

Качан А.Д. 
Розробка біотехнологічних параметрів застосування імуномодулятора КАФІ для підвищення продуктивності індиків: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.20 / А.Д. Качан ; Білоцерків. держ. аграр. ун-т. — Біла Церква, 2000. — 18 с. — укp.

Розроблено біотехнологічні параметри застосування імуномодулятора КАФІ для вирощування ремонтних і використання дорослих індичок. Визначено вплив препарату КАФІ на гематологічні та імонобіологічні показники крові ремонтних і дорослих індичок, з'ясовано роль імуномодулятора у формуванні резистентності організму та продуктивності якостей індиченят, вирощуваних на ремонт. Проведено порівняльну характеристику несучості та відтворювальних якостей дорослих індичок, залежно від дози препарату. Проведено розрахунок економічної ефективності використання оптимальних рівнів імуномодулятора КАФІ для ремонтних і дорослих індиків. Розроблені й експериментально обгрунтовані біотехнологічні параметри застосування імуномодулюючого препарату КАФІ можна використовувати в індиківництві для покращання інтенсивності росту молодняка та збереженості поголів'я індиків, підвищення репродуктивних якостей індичок, їх несучості та рівня рентабельності виробництва продуції індиківництва, а також поліпшення інкубаційних якостей яєць. Найбільш ефективною дозою використання імуномодулятора КАФІ є 0,15 мл препарату на 1 кг живої маси ремонтного молодняка віком 5 - 10 днів і дорослих індичок за 2 - 4 тижні до яйцекладки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П684-451.29 імуномодулятори
Шифр НБУВ: РА311025 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Кулібаба Р.О. 
Розробка фізіологічних методів попередження прояву насиджування у індичок: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 03.00.13 / Р.О. Кулібаба ; Ін-т тваринництва НААН України. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Розроблено фізіологічні методи запобігання та механізм регуляції прояву насиджування (ПН) у індичок білої широкогрудої породи. Встановлено дію підвищених концентрацій цинку, міді, марганцю та кобальту в кормі птиці на показники концентрації загального білку, альбуміну, церулоплазміну, кальцію, активності лужної фосфатази сироватки крові, живої маси індичок, маси та заплідненості яєць, виводу індичат, товщини та пружної деформації шкарлупи, прояву насиджування протягом продуктивного періоду. Вивчено значення концентрацій цинку, міді, марганцю та кобальту в крові індичок, жовтку та білку яєць. Обгрунтовано дію іонів цинку на ПН у індичок. Розроблено механізм нейроендокринної регуляції насиджування у індичок. Обгрунтована дія фотостимулювального, гормонального, відволікаючого й зоотехнічного методів боротьби з насиджуванням. Запропоновано методи запобігання ПН у індичок за допомогою використання підвищених концентрацій цинку та бромкриптину у кормі птиці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П684-2
Шифр НБУВ: РА373523 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського