Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (22)Книжкові видання та компакт-диски (21)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=П65-455.47$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Чухліб Є.В. 
Відгодівельні, м'ясо-сальні якості та окремі біологічні особливості свиней різного напрямку продуктивності: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Є.В. Чухліб ; УААН. Ін-т свинарства ім. О.В.Квасницького. — Полтава, 2006. — 19 с. — укp.

Вивчено продуктивні якості та біологічні особливості свиней великої білої, великої чорної, полтавської м'ясної та української степової білої порід. Наведено дані росту та розвитку молодняку різних генотипів, відгодівельних і м'ясо-сальних якостей, перетравності основних поживних речовин корму, розвитку внутрішніх органів, гематологічних показників. Межа міцності стегнових кісток у полтавської м'ясної та української степової білої порід у порівнянні з контрольною групою (велика біла порода), була вищою, що свідчить про міцність її конституції. Доведено, що фенотипічна різноманітність за ознаками продуктивності, росту та розвитку значною мірою обумовлена впливом генотипу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-455.47 +
Шифр НБУВ: РА346169

Рубрики:

      
2.

Косенко І.М. 
Вплив кормових добавок на продуктивність та якість жиру молодняка свиней: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / І.М. Косенко ; УААН. Ін-т тваринництва. — Х., 2001. — 17 с. — укp.

Вивчено продуктивність молодняка свиней, який вирощується на м'ясо, якість жирових відкладень і склад ліпідів органів і тканин у разі збагачення раціонів кормовими домішками - мацеробациліном та бовілактом. Досліджено фізико-хімічні властивості шпику та сальника, жирнокислотний, ліпідний та фосфоліпідний склад м'язів і печінки у піддослідних свиней. Проведено розрахунок економічної ефективності збагачення раціонів молодняка свиней кормовими домішками, визначено оптимальну дозу для їх використання. Встановлено, що у практиці ведення свинарства можна рекомендувати, як збагачувачі раціонів свиней, мацеробацилін в кількості 0,4 г на 100 кг живої маси та бовілакт (10 г на одиницю поголів'я за добу), що сприяло підвищенню середньобових приростів на 41 - 57 г відповідно і отриманню прибутку 29,8 - 34,2 грн на одиницю поголів'я.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-455.472 + П65-612.9
Шифр НБУВ: РА315019 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Васильєв Р. О. 
М'ясні якості свиней при згодовуванні комбінованого силосу з включенням зеленої маси амаранту: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.02 / Р. О. Васильєв ; Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького. — Л., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-451.812 + П65-455.473
Шифр НБУВ: РА369659 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Кузьменко О. А. 
Перетравність корму, обмін речовин та продуктивність молодняку свиней на відгодівлі за згодовування пребіотику: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.02 / О. А. Кузьменко ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Виявлено напрям змін у продуктивності молодняку свиней, який вирощується на м'ясо, проведено оцінювання морфологічного та біохімічного складу їх крові. Вивчено перетравність поживних речовин, стан мікрофлори кишечнику, баланс азоту, кальцію та фосфору в організмі свиней залежно від дози та режиму згодовування пребіотика. Доведено доцільність застосування упродовж всього періоду відгодівлі у складі комбікормів для свиней пребіотика Біо-Мос та встановлено оптимальну його дозу. Досліджено вплив пребіотика та кормового антибіотика у складі комбікормів на продуктивність, перетравність поживних речовин корму, морфологічні та біохімічні показники крові, забійні якості та амінокислотний склад найдовшого м'яза спини та печінки молодняку свиней породи велика біла за умов вирощування на м'ясо. З метою стимуляції росту, зміцнення імунітету, розвитку корисної мікрофлори кишечнику запропоновано використовувати повнораціонний комбікорм з пребіотиком Біо-Мос у кількості 0,06 % за масою корму упродовж всього періоду відгодівлі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-455.47
Шифр НБУВ: РА380964 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Назаревич Ю.М. 
Продуктивні і відтворні якості свиней нового заводського типу "Дніпровський" в чистопородному розведенні і породно-лінійній гібридизації: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Ю.М. Назаревич ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Встановлено найбільш оптимальні поєднання генотипів для отримання максимальних показників продуктивних та репродуктивних якостей свиней. Визначено доцільність використання критеріїв напруги та рівномірності росту, а також параметрів моделі Т.Бріджеса (кінетична та експоненційна швидкості росту), а також відмінності за даними критеріями чистопородних та гібридних тварин. Вивчено зв'язок інтер'єрних тестів з показниками відгодівельних та м'ясних якостей. Проведено двохфакторний дисперсійний аналіз з метою визначення впливу генетичної мінливості вивчаємих поєднань та статі поросят на їх масу в процесі індивідуального розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-455.473-334(4УКР)
Шифр НБУВ: РА316617 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Коваль О.А. 
Продуктивні та м'ясні якості свиней червоно-поясної спеціалізованої лінії при відгодівлі до різних вагових кондицій: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.04 / О.А. Коваль ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2005. — 19 с. — укp.

Проведено комплексне порівняльне вивчення продуктивних якостей м'ясних порід свиней червоно-поясної спеціалізованої лінії (ЧПСЛ), великої білої породи та їх породно-лінійних гібридів, одержаних за схемою реципрокного схрещування у разі відгодівлі до живої маси 100 і 120 кг за аналогічних умов утримання та годівлі. Виявлено особливості росту, розвитку, співвідношення окремих частин тіла та основних тканин свиней залежно від віку та порідності. Встановлено, що більша тривалість періоду формування м'язової тканини у тварин ЧПСЛ та їх порідно-лінійних гібридів зумовлює вірогідність різниці за показниками м'ясних якостей у порівнянні з великою білою породою, починаючи з живої маси 60 кг. Одержано нові дані щодо фізико-хімічних показників якості м'ясо-сальної продукції та вмісту важких металів. Визначено доцільність відгодівлі свиней до вищих вагових кондицій залежно від варіанта поєднання генотипів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-60 + П65-455.473 +
Шифр НБУВ: РА336880

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського