Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (43)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>U=П60-273.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Єфімов В.Г. 
Вплив мікроелементів і гідрогумату на показники газоенергетичного та білково-мінерального обмінів у голштинської худоби в умовах Степу України: Автореф. дис... канд. вет. наук: 03.00.13 / В.Г. Єфімов ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 20 с.: рис. — укp.

На підставі результатів дослідження доведено, що комплексне застосування гідрогумату та мінеральних сполук міді, кобальту та йоду коровам під час лактації та телятам голштинської породи покращує їх функціональний стан. За цих умов підвищується продуктивність, що обумовлює високий економічний ефект.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П603.9 голштинська + П60-273.1 + П60-451.232 +
Шифр НБУВ: РА345794

Рубрики:

      
2.

Цісарик О. Й. 
Обмін речовин та біохімічний склад молока у корів при згодовуванні насіння ріпаку: автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 03.00.04 / О. Й. Цісарик ; Нац. акад. аграр. наук України ; Ін-т біології тварин. — Л., 2010. — 33 с. — укp.

Вперше визначено вплив згодовування насіння ріпаку (НР) на деякі ланки обміну речовин і секреторну активність молочної залози у корів різного рівня продуктивності та фізіологічного стану. Встановлено оптимальний спосіб підготовки НР та його кількість у раціонах корів. Доведено, що в раціонах високопродуктивних корів НР сприяє підвищенню секреторної активності молочної залози. Вперше досліджено властивості масла, виготовленого з молока корів за згодовування їм НР і доведено, що воно характеризується вищою біологічною цінністю, кращими показниками консистенції за низьких плюсових температур і тенденцією до вищої стійкості та процесів окиснення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-273.13 + П60-451.29 + П60-60
Шифр НБУВ: РА373948 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Агеєв В. О. 
Стан антиоксидантної системи та неспецифічна резистентність у тварин за дії пробіотиків БПС-44 та БПС-Л: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 03.00.04 / В. О. Агеєв ; Ін-т біології тварин НААН. — Л., 2011. — 17 с. — укp.

Вивчено антиоксидантні, імуномодулювальні й антагоністичні властивості пробіотичних препаратів. Встановлено, що профілактичне застосування пробіотичних препаратів БПС-44 та БПС-Л за вирощування молодняку великої рогатої худоби та свиней зумовлює підвищення активності антиоксидантних ферментів крові та зниження концентрації токсичних продуктів пероксидного окиснення ліпідів. Обидва пробіотичні препарати сприяють активації фагоцитарної функції поліморфноядерних лейкоцитів крові та продукції ендогенного інтерферону та лізоциму на фоні зменшення gamma-глобулінової фракції сироватки крові. Виявлено кореляцію між факторами неспецифічної резистентності та показниками. Визначено фактори, які обумовлюють антагоністичну активність пробіотичних штамів бактерій - компонентів пробіотиків. Розроблено спосіб корекції стану антиоксидантної системи молодняку великої рогатої худоби та свиней.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П855.59 + П60-273.1
Шифр НБУВ: РА379619 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Суслова Н.І. 
Фізіологічні особливості газоенергетичного та ліпідного обмінів у худоби сірої української породи різних вікових груп за різних умов утримання: Автореф. дис... канд. вет. наук: 03.00.13 / Н.І. Суслова ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Установлено, що інтенсивність енергетичного обміну з віком у тварин знижується, найвищі показники виявлено у молодняку 16-місячного віку, а у повновікових тварин газообмін знижувався за умов стійлового та табірно-пасовищного утримання. Одержано дані про значний вплив на організм корів факторів навколишнього середовища: влітку у тварин дослідних груп встановлено підвищення рівня газообміну та теплопродукції, а за стійлового - ці показники мали тенденцію до зниження. Тварини за стійлового утримання мали нижчу інтенсивність процесів обміну речовин, ніж табірно-пасовищного. Установлено вплив віку, процесу лактації, системи утримання на показники обміну ліпідів та їх метаболітів. Підвищення вмісту загальних ліпідів у крові з віком зумовлено переважно збільшенням фосфоліпідів і холестеролу. Рівень вмісту загальних ліпідів, фосфоліпідів, холестеролу у крові високопродуктивних корів вищий, ніж у низькопродуктивних. Рівень вмісту загальних ліпідів, фосфоліпідів, холестеролу, кетонових тіл у крові корів за стійлової системи утримання значно вищий, ніж у табірно-пасовищної системи утримання. З'ясовано, що з віком у худоби сірої української породи за обох систем утримання у сироватці крові знижується активність ферментів ліпази та ліпоксидази. Молозиво корів даної породи за табірно-пасовищного утримання має значно кращі якості, а саме: вищу щільність, містить більше сухої речовини, жиру, білка, лактози у порівнянні з молозивом корів, що перебували за стійлового утримання. Надано наукове обгрунтування фізіологічного стану новонароджених телят та їх стійкості до захворювань залежно від утримання корів-матерів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П603.9 українська сіра + П60-273.1 +
Шифр НБУВ: РА345793

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського