Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (8)Книжкові видання та компакт-диски (13)
Пошуковий запит: (<.>U=П222.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Липовий В.Г. 
Вплив технологічних прийомів на продуктивність гібридів кукурудзи в системі силосного конвеєра в умовах центрального Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.12 / В.Г. Липовий ; Вінниц. держ. аграр. ун-т. — Вінниця, 2001. — 16 с. — укp.

Досліджено вплив добрив, густоти рослин і способів сівби на урожайність й якість силосної маси гібридів кукурудзи, які дозрївають у різний час. Встановлено оптимальну норму добрив, що сприяє підвищенню урожайності силосної маси та збору сухої речовини, а також оптимальну густоту рослин для кожного способу сівби даних гібридів кукурудзи. Проведено порівняння чотирьох способів сівби (широкорядний з міжряддям 70 і 45 см, стрічковий за схемою 46х24 см і 46х12х12 см).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-314.8-491(4УКР) + П222.1-47(4УКР)
Шифр НБУВ: РА314298 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Молдован В.Г. 
Обгрунтування і розробка комплексних заходів захисту змішаних посівів кукурудзи від бур'янів у західному Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.13 / В.Г. Молдован ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2004. — 18 с. — укp.

Уперше для умов західного Лісостепу України встановлено шкодочинність однорічних бур'янів у змішаних посівах кукурудзи з соєю, люпином білим та кормовими бобами. Установлено роль агротехнічних післяпосівних заходів у зменшенні рівня забур'яненості цих посівів. Розширено асортимент післясходових гербіцидів для використання у змішаних посівах кукурудзи з зернобобовими культурами. Проведено випробування гербіцидів "Телл", 75 % в.г., "Хармоні", 75 % в.г., з додаванням поверхнево активної речовини "Тренд 90" (0,2 л/га), а також препарату "Базагран", 48 % в.р. Визначено селективність даних гербіцидів до рослин кукурудзи, сої, люпину білого, кормових бобів. Установлено оптимальні норми їх витрати. Вивчено вплив заходів захисту посівів від бур'янів на якість кормів на визначено залишкові кількості гербіцидів у них.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.1-467(4УКР) + П212.2-467(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА330285

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Січкар А.О. 
Ріст і продуктивність змішаних посівів кукурудзи на силос залежно від підбору високобілкових компонентів і заходів вирощування в південному Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / А.О. Січкар ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено залежність водного та поживного режимів грунту, росту та розвитку рослин, фітоклімату, фотосинтезу, забур'яненості, хімічного складу стернекореневих решток, структури урожаю, продуктивності, економічної та енергетичної ефективності змішаних посівів від підбору компонентів і заходів вирощування. Кращими компонентами для сумішок під час сівби у третій декаді квітня з міжряддям 70 см виявились соя та буркун білий. Спостережено зниження забур'яненості та підвищення продуктивності посіву завдяки до- та післясходовому боронуванню з двома міжрядними обробітками. Поєднання кращих варіантів сумішей і заходів щодо їх вирощування забезпечувало 1297 - 1306 грн/га чистого прибутку за рівня рентабельності 262 - 252 % і коефіцієнті енергетичної ефективності 5,96 - 6,24.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.1-4(4УКР)
Шифр НБУВ: РА313690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Храпійчук І.П. 
Сортові особливості плодоутворення і технологія вирощування конюшини повзучої на насіння в умовах Центрального Полісся України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.14 / І.П. Храпійчук ; Ін-т цукр. буряків УААН. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Удосконалено технологію вирощування та збирання конюшини повзучої у зоні Полісся з метою одержання стабільних (200 - 250 кг/га) врожаїв насіння. Проведено порівняльну оцінку районованих в Україні сортів конюшини повзучої та тих, що проходили державне сортовипробування за ознаками, які впливають на її насіннєву продуктивність. Виявлено, що кращою покривною культурою для ранньовесняного підпокривного посіву конюшини повзучої є овес на зелений корм з нормою висіву 2 млн. шт/га схожих насінин. Встановлено, що оптимальною нормою висіву конюшини повзучої у підпокривних посівах є 3 млн. шт/га схожих насінин. Досліджено дію основних десикантів для насінників конюшини повзучої, встановлено дози їх внесення. Запропоновано принципово нові технологічні прийоми збирання насінників конюшини повзучої. Розроблено та рекомендовано до виробничого впровадження удосконалену технологію вирощування та збирання конюшини повзучої на насіння, проведено економічну оцінку її ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.19-37(4УКР) + П222.19-37(4УКР)
Шифр НБУВ: РА341796

Географічні рубрики:

      
5.

Скалій І.М. 
Удосконалення елементів технології вирощування змішаних посівів кукурудзи з соєю на силос в Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / І.М. Скалій ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 20 с. — укp.

За умов Лісостепу України встановлено закономірності росту та розвитку рослин, визначено особливості їх водоспоживання. Запропоновано теоретичне та практичне обгрунтування процесу формування врожайності гібридів кукурудзи та сортів сої залежно від технології вирощування. Вперше для зони Лісостепу України встановлено оптимальні строки сівби та густоту стояння рослин під час вирощування гібридів кукурудзи Титан 220 СВ, Десна СВ та сортів сої Артеміда та Подільська 416, підібрано найбільш продуктивні з них для змішаного посіву для вирощування на силос. Встановлено кореляційні залежності між основними погодними факторами та тривалістю вегетаційного періоду, а також між елементами технології та продуктивністю рослин. Наведено економічну та енергетичну оцінку строків і способів сівби та густоти стояння рослин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.1-4(4УКР) + П213.6-4(4УКР) + П212.2-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА342306

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського