Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (48)Книжкові видання та компакт-диски (41)
Пошуковий запит: (<.>U=П213.6-434$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Худяков О.І. 
Агроекологічне обгрунтування застосування рідких комплексних добрив "Віталист" та "Оазис" при вирощуванні кукурудзи та сої: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / О.І. Худяков ; Укр. акад. аграр. наук. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Зазначено, що РКД Віталист і Оазис виявляють фунгіцидні властивості, істотно впливають на зниження поширення та розвиток хвороб у посівах кукурудзи та сої. Виявлено, що хвороби поширились лише у деяких варіантах, а інтенсивність розвитку є значно меншою, ніж у контрольному варіанті. Доведено зростання врожайності та покращання фізичних, біохімічних і санітарно-гігієнічних показників якості зерна кукурудзи та сої.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-434 + П213.6-434 +
Шифр НБУВ: РА370966 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Москалець В.В. 
Агроекологічні аспекти використання мікробіологічних препаратів на посівах сої: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / В.В. Москалець ; Ін-т агроекології та біотехнології УААН. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Досліджено можливості застосування мікробних препаратів і мікроелементів на посівах сої та встановлено важливу екологічну роль даних засобів у формуванні сталих агроекосистем. Підтверджено здатність біоагентів біопрепаратів адаптуватися до несприятливих умов навколишнього середовища (за pH грунту дослідної ділянки - 5,0 - 5,5). Обгрунтовано можливість їх використання як альтернативної заміни мінеральних добрив і здатність щодо симбіотичної взаємодії з рослинами сої та позитивно впливати на формування високопродуктивних симбіотичних систем за наявності спонтанної інокуляції грунтових популяцій бульбочкових бактерій за умов північної частини Лісостепу України. Показано, що поєднане застосування ризобофіту та альбобактерину підвищує сумарну кількість зафіксованого протягом вегетації сої молекулярного азоту атмосфери з 66 до 47 кг/га, сприяє збільшенню надземної фітомаси рослин на 49 %, площі листової поверхні на 21 %, урожайності зерна на 8 - 11 %, а вмісту протеїну в ньому на 1,7 - 3,3 %. Виявлено позитивний вплив позакореневого внесення мікроелементів на підвищення урожайності зерна, більш вірогідний приріст якої відбувся у разі застосування біопрепаратів. Мікробні препарати комплексної дії рекомендовано використовувати для створення екологічно безпечних технологій вирощування сої.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-273.162.3 + П213.6-434 +
Шифр НБУВ: РА336219

Рубрики:
 Соя 

      
3.

Міхєєв 
Продуктивність сої залежно від застосування регуляторів росту, десикації та сенікації посівів в умовах Лівобережного Лісостепу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Валентин Григорович Міхєєв ; Національний науковий центр "Інститут землеробства УААН". — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-434.2
Шифр НБУВ: РА365667

Рубрики:
 Соя 

      
4.

Золотар Ю.В. 
Продуктивність сої залежно від комплексної дії мінеральних та бактеріальних добрив в умовах північного Лісостепу: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Ю.В. Золотар ; Ін-т землеробства УААН. — К., 2005. — 19 с.: рис. — укp.

Відповідно до умов північного Лісостепу України установлено основні закономірності формування морфометричної структури рослин сої у процесі їх індивідуального росту та розвитку, а також особливості формування врожайності та якості насіння залежно від досліджених агроекологічних факторів, що дало змогу удосконалити технологію вирощування даної культури. Виявлено оптимальні параметри поєднання у технології вирощування сої мінеральних добрив та комплексних бактеріальних препаратів на сірих лісових грунтах. Визначено рівень накопичення симбіотичного азоту у грунті та динаміку у ньому фосфору і калію у посівах даної рослини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-434(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА337029

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:

      
5.

Казанок О. О. 
Продуктивність сортів сої залежно від режиму зрошення та фону живлення в умовах півдня України: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.02 / О. О. Казанок ; ДВНЗ "Херсон. держ. аграр. ун-т". — Херсон, 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Вперше для умов півдня України досліджено вплив розрахункової дози добрив сумісно з позакореневими підживленнями комплексними мікродобривами за диференціації умов зволоження на продуктивність та якість зерна сої сортів Діона та Аполлон. Набули подальшого розвитку питання впливу умов оптимального режиму зрошення дощуванням на показники водоспоживання та випаровування, виносу елементів живлення сортами сої, ростові та продукційні процеси досліджуваних рослин. Удосконалено заходи ресурсозбереження в процесі вирощування сої досліджуваних сортів за поєднання оптимального режиму штучного зволоження та фону живлення. Надано комплексну економічну й енергетичну оцінку запропонованих елементів технології вирощування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-462(4УКР-9ПІВ) + П213.6-434(4УКР-9ПІВ)
Шифр НБУВ: РА380244 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 Соя 

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського