Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (4)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=О126.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Транспорт   
1.

Зайцев В.В. 
Визначення форми і напружено-деформованого стану гнучких огороджень суден на повітряній подушці: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.08.03 / В.В. Зайцев ; Нац. ун-т кораблебудування ім. адмірала Макарова. — Миколаїв, 2005. — 24 с.: рис. — укp.

З використанням аналітичних і числових методів досліджено питання стосовно напружено-деформований стану (НДС) і визначення форми носових і кормових гнучких огороджень (ГО) амфібійних та скегових суден на повітряній подушці (СППС), а також проектування носового та кормового ГО у складі підйомного комплексу СППС. Удосконалено й проаналізовано математичні моделі визначення форми та НДС носових одноярусних ГО суден з повітряною подушкою (СПП) з урахуванням: впливу на них повітряпроводних вирізів в оболонці ресиверів, а також трьох стрибків тисків повітря в районі цих вирізів, вирізів в антивібраційних діафрагмах. Наведено математичні моделі визначення форми та НДС кормових багатоярусних (триярусних) ГО СПП у режимі висіння та руху на тихій воді. Уперше числово розв'язано задачу визначення форми та НДС носового ГО, яка враховує вагомість матеріалу ГО та наявність у нього знімних елементів, антивібраційної діафрагми, повітряпроводних вирізів у ресивері й антивібраційній діафрагмі. Визначено діапазон значень довжини знімного елементу, за якого напруження у зонах концентрації мають бути найменшими. Розроблено та реалізовано методику, алгоритм проектування та розрахунку носового та кормового ГО у складі підйомного комплексу СППС з урахуванням взаємного впливу всіх елементів системи, які забезпечують підйом над водною поверхнею СППС, а також з урахуванням впливу на них повітряпроводних вирізів в оболонці ресивера носового ГО, трьох стрибків тиску повітря в районі даних вирізів та втрат напорів у повітряпроводах вентиляторної системи судна, з визначенням тисків у ресиверах носового та кормового ГО залежно від параметрів повітряної подушки й осадки судна на тихій воді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О126.4 +
Шифр НБУВ: РА338147

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
2.

Зайцев Д. В. 
Розрахунок і конструювання носових гнучких огороджень скегових суден на повітряній подушці: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.08.03 / Д. В. Зайцев ; Нац. ун-т кораблебудування ім. адмірала Макарова. — Миколаїв, 2010. — 24 с. — укp.

Вперше створено математичну модель процесу затягування носових гнучких огороджень (НГО) під корпус суден на повітряній подушці скегові (СППС) у режимі його руху. Розроблено метод імітаційного модулювання процесу затягування НГО з гнучким ресивером зі знімними елементами без діафрагми та з діафрагмою в різних режимах руху СППС. Доведено, що динамічна постановка задачі імітаційного модулювання виявляє наявність автоколивань НГО з гнучким ресивером зі знімними елементами без діафрагми та з діафрагмою в процесі затягування його під корпус СППС і забезпечує урахування всіх особливостей конструкцій НГО на відміну від аналітичного методу. Розроблено аналітичну та числову моделі, методику конструювання та розрахунку міцності НГО відкритого типу в режимах висіння і руху СППС на хвилюванні. Вдосконалено та проаналізовано математичну модель визначення максимального миттєвого рівня хвильового поршня в режимі платформінгу СППС. Розроблено та реалізовано методи, алгоритми розрахунку, конструювання та НГО з врахуванням явища затягування та хвильового поршня у різних режимах руху судна.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О126.4-02
Шифр НБУВ: РА373677 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського