Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (39)Книжкові видання та компакт-диски (53)
Пошуковий запит: (<.>U=Н626.102.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія: Будівництво   
1.

Настич О.Б. 
Властивості і технологія газобетону, модифікованого оксидами заліза: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / О.Б. Настич ; Нац. акад. природоохорон. та курорт. буд-ва. — Сімф., 2009. — 20 с. — укp.

Вирішено проблему підвищення стабільності властивостей газобетонів за рахунок спрямованого формування структури цементного каменю в напрямку підвищення його міцності й адгезійного счеплення з затверділим бетоном будівельних конструкцій, які підлягають тепловим впливам. Така спрямованість процесів забезпечується шляхом введення до складу дисперсної системи портландцемент - пергідроль - вода комплексу залізовмісна речовина - олеат кальцію - гідроокис натрію. Вивчено вплив цього комплексу на формування фазового складу та структури дисперсної системи. Встановлено, що процеси структуроутворення в системі за наявності в ній зазначеного комплексу зумовлені збільшенням на початкових етапах твердіння системи кількості фізично зв'язаної води з подальшим синтезом у продуктах гідратації та твердіння мінералів, які містять значну кількість хімічно зв'язаної води, а також з підвищенням ступеня зрощування цієї системи з затверділим бетоном. Розроблено й оптимізовано склад дослідженої дисперсної системи. Досліджено фізико-механічні й адгезійні властивості цементного тіста та каменю, а також бетонної суміші та бетону за умов теплових впливів. Доведено, що введення до складу дослідженої системи залізовмісна речовина - олеат кальцію - гідроокис натрію призводить до зменшення кількості газоутворювача - пергідролю, підвищення та стабілізації фізико-механічних, зокрема, адгезійних, властивостей бетонів, що має прояв у збільшенні міцності такого бетону за умов термічних впливів. Визначено особливості технології одержання розроблених бетонів, суть яких полягає в особливому порядку змішування компонентів і збільшенні тривалості їх перемішування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.742 + Н626.102.742 +
Шифр НБУВ: РА363906

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Шишкіна О. О. 
Властивості і технологія пінобетону, модифікованого оксидами заліза: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / О. О. Шишкіна ; Нац. акад. природоохорон. та курорт. буд-ва. — Сімф., 2010. — 23 с. — укp.

Досліджено проблеми підвищення стабільності властивостей пітобетонів за рахунок спрямованого формування структури цементного каменю з метою підвищення його міцності та зниження деформативності та проникності. Така спрямованість процесів забезпечується шляхом введення до складу дисперсної системи портландцемент - піноутворювач - вода комплексу лзалізовмісна речовина - поліспирт». Вивчено вплив даного комплексу на формування фазового складу та структури дисперсної системи. Встановлено, що процеси структуроутворення в системі, зумовлені збільшенням на початкових етапах твердіння системи кількості фізично зв'язаної води з подальшим синтезом у продуктах гідратації та твердіння мінералів. Розроблено й оптимізовано склад даної дисперсної системи, досліджено фізико-механічні властивості цементного тіста та каменю, а також бетонної суміші та бетону за даних умов. Визначено особливості технології одержання даних бетонів, які полягають в особливому порядку змішування компонентів і збільшенні тривалості їх перемішування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.741 + Н626.102.741
Шифр НБУВ: РА376684 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Орлов Д.А. 
Особливості структуроутворення і властивості пінобетону неавтоклавного твердіння: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Д.А. Орлов ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено питання регулювання фізико-механічних властивостей пінебетону за рахунок зміни характеру розподілів твердої складової. На підставі аналізу структуроутворення пінебетону та формування системи "пінобетон" запропоновано гіпотезу, згідно з якою у разі постійного співвідношення твердої та газової фаз властивості пінебетону визначаються характером розподілів твердої складової. За результатами проведених експериментальних досліджень зроблено висновки, що міцнісні характеристики пінобетону (за постійного співвідношення твердої та газової фази) значною мірою визначаються початковими реологічними характеристиками середовища, в якому відбувається формування структури пінобетону. Це має прояв у характері структури затверділого пінобетону та підтверджує гіпотезу щодо впливу характеру розподілів твердої складової на фізико-механічні властивості пінобетону. Розроблено пропозиції, технологічний регламент і запропоновано шляхи управління структурою та властивостями пінобетону неавтоклавного твердіння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.741 + Н626.102.741 +
Шифр НБУВ: РА365011

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Ковальчук О.Ю. 
Пінобетон з підвищеними термомеханічними властивостями на основі лужного портландцементу: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / О.Ю. Ковальчук ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано й експериментально підтверджено можливість одержання пінобетону з підвищеними термомеханічними властивостями на основі лужного портландцементу для теплової ізоляції високотемпературного устаткування. Установлено взаємозв'язок між компонентним складом, умовами твердіння, фазовим складом новоутворень після гідратації та дегідратації та властивостями штучного каменю на основі лужних портландцементів з використанням алюмосилікатних модифікаторів різних видів. Вивчено вплив піноутворювачів різних функціональних груп на експлуатаційні та термомеханічні властивості лужного портландцементу. Досліджено можливість стабілізації усадкових деформацій за рахунок використання жаростійкого наповнювача - меленого шамоту (у вигляді дрібного наповнювача та тонкомеленому). Установлено можливість створення неавтоклавних лужних пінобетонів за "баротехнологією", що уможливлює створення монолітних ізоляційних конструкцій з підвищеними показниками жаро- та вогнестійкості. Досліджено вплив різних технологічних факторів на експлуатаційні та термомеханічні властивості пінобетонів на основі баротехнології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.741 + Н626.102.7 + Л455-1 +
Шифр НБУВ: РА361608

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського