Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (21)Книжкові видання та компакт-диски (16)
Пошуковий запит: (<.>U=Н539.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія: Будівництво   
1.

Тахтай Д.О. 
Міцність, деформативність і тріщиностійкість залізобетонних елементів кільцевого перерізу при знакозмінному позацентровому стисненні і короткочасному нагріванні до $Ebold {150~ symbol Р roman C}: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Д.О. Тахтай ; Донбас. нац. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2005. — 22 с.: рис. — укp.

Створено методику експериментальних досліджень міцності, деформативності та тріщиностійкості залізобетонних елементів кільцевого перерізу, які працюють за умов циклічних навантажень та підвищених температур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.61-028 +
Шифр НБУВ: РА336911

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Резуненко М.Є. 
Напружено-деформований стан стальних оболонок від'ємної гаусової кривизни: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / М.Є. Резуненко ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Запропоновано метод, який дозволяє описати напружений стан, що виникає під час локальних дій на оболонки від'ємної та нульової гаусової кривини. Удосконалено вирази для компонент внутрішніх напружень у оболонках нульової або від'ємної гаусової кривини під дією зосереджених нормальної або дотичної сил. Наведено прості асимптотичні формули для прогину, тангенціальних зусиль і згинальних моментів. Дані формули дозволили аналітично розв'язати задачі контактної взаємодії вищезазначених конструкцій. Розроблено числовий метод розрахунку напружено-деформованого стану конструкцій у вигляді трубопроводу або резервуару у формі однопорожнинного гіперболоїда (або циліндра) та опори. Вірогідність результатів забезпечується відповідністю отриманих результатів зі знайденими за допомогою інших методів, строгістю застосованого математичного апарату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.66-02
Шифр НБУВ: РА311407 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Мащенко А.М. 
Напружено-деформований стан тонкостінних елементів залізобетонних споруд в умовах тривалого двовісного навантаження та нагріву: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / А.М. Мащенко ; Донбас. держ. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання розрахункової оцінки напружено-деформованого стану (НДС) елементів вісесиметричних залізобетонних споруд з температурними градієнтами в радіальному напрямку у разі тривалих термосилових впливів з урахуванням виду плоского напруженого стану. Удосконалено методику розрахункової оцінки НДС елементів залізобетонних споруд, що працюють за умов двовісних навантажень й однобічного нагріву в частині врахування впливу виду плоского напруженого стану на характеристики повзучості бетону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.66-028.012
Шифр НБУВ: РА319427 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Царинник О.Ю. 
Несуча здатність і напружено-деформований стан залізобетонних складчастих куполів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.Ю. Царинник ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація присвячена вивченню напружено-деформованого стану і несучої здатності залізобетонних куполів із складок з сухими стиками з використанням метода граничної рівноваги (МГР) у постановці ліній текучості. Виведені на його основі рівняння дозволяють визначити несучу здатність і кількісні параметри схем руйнування конструкцій такого типу під дією осесиметричного навантаження, а також здійснити їх оптимізацію за витратою матеріалів. За допомогою експериментальних досліджень на моделі купола діаметром 4.5 м під дією рівномірно розподіленого по площі навантаження і на її фрагментах визначено несучу здатність та деякі з можливих форм руйнування складчастих куполів. Виявлено характер тріщиноутворення, прогинів, поздовжніх і поперечних деформацій бетону складок. Встановлено, що застосування МГР для виявлення можливих форм руйнування складчастих куполів, визначення їх несучої здатності та кількісних параметрів схем руйнування забезпечує одержання результатів, які задовільно співпадають з експериментальними. На основі результатів експериментально-теоретичних досліджень розроблено пропозиції з розрахунку та оптимального конструювання залізобетонних складчастих куполів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.66-01с

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Коломійчук Г.П. 
Розрахунок пологих залізобетонних оболонок в нелінійній постановці з урахуванням початкових недосконалостей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Г.П. Коломійчук ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт.. — О., 2004. — 24 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено вплив початкових недосконалостей форми оболонок на розрахунок їх стійкості та несучої здатності. Вирішено задачу визначення найменших критичних навантажень оболонок з недосконалостями, що не співпадають з формою втрати стійкості за несиметричного деформування. Розроблено математичну модель та програмний комплекс розрахунку недосконалих залізобетонних оболонок з різними контурними умовами з урахуванням дійсної роботи матеріалу в конструкції за теорією деформування залізобетону з тріщинами. Проаналізовано вплив обмежених невигідних локальних вм'ятин на навантаження тріщиноутворення і несучої здатності. Розроблено практичні рекомендації щодо розрахунку пологих залізобетонних оболонок з урахуванням початкових обмежених недосконалостей форми серединної поверхні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.66-028.011 +
Шифр НБУВ: РА329733

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
6.

Радван Ібрахім 
Удосконалення технології та вибір параметрів процесу формування армоцементних пластин в умовах будівельного майданчика: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / Радван Ібрахім ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Створено комплекс організаційно-технологічних рішень стосовно зведення огороджувальних конструкцій за умов малоповерхового житлового будівництва, які відповідають вимогам щодо міцності та стійкості та виробляються з матеріалів мінімальної вартості, підібраних за функціональним призначанням та з використанням відходів виробництва. На підставі аналізу літературних джерел обгрунтовано вибрано складові елементи композиту у вигляді армоцементної оболонки, що змінюється за допомогою стрижневих елементів і зміцнювального засипання з місцевих матеріалів. Механізація виробничого процесу формування армоцементної оболонки забезпечується завдяки застосуванню нового способу та пристрою для виробництва тонкостінних армоцементних елементів. Розроблено технологічний процес формування, визначено параметри виробничого процесу та конструктивно-технологічні параметри мобільного пристрою, що дозволяє здійснювати збірку елементів у безпосередній близькості до об'єкта, що зводиться. Зроблено розрахунок продуктивності й енерговитрат. Проаналізовано техніко-економічну ефективність. Доведено, що в результаті практичного застосування розробки вартість зведення огороджувальних конструкцій є меншною в 3 - 4 рази, а енерговитрати - удвічі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.6 + Н626.21 +
Шифр НБУВ: РА361928

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського