Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (80)Книжкові видання та компакт-диски (67)
Пошуковий запит: (<.>U=Н441.33$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14

      
Категорія: Будівництво   
1.

Аділов А.Е. 
Збірно-монолітні перекриття з підкріпленням змішаного типу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / А.Е. Аділов ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2000. — 17 с. — укp.

Створено новий тип збірно-монолітних опертих за контуром плит, підкріплених ортогональною системою перехресних балок, монолітних локально обтиснених за одним напрямком та збірних без попереднього напруження за перпендикулярним напрямком. Розроблено елементну базу, принципи формування прогонів і блоків-вкладок, а також зведення перекриттів та їх попереднього напруження. Експериментально досліджено роботу запропонованих конструкцій стиків прогонів. Розроблено методику розрахунку опертих за контуром плит із підкріпленням змішаного типу, яка враховує фізичну нелінійність, роботу бетону за умов двовісного тиску, особливості тріщиноутворення. Проведено експериментальне дослідження розробленого перекриття.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.333-01
Шифр НБУВ: РА308729 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Срібняк Н.М. 
Крутильна жорсткість залізобетонних елементів перекриттів з нормальними тріщинами: автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.01 / Н.М. Срібняк ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2009. — 23 с. — укp.

Розвинуто й удосконалено методику визначення жорсткості за умов кручення залізобетонних елементів з нормальними тріщинами з метою уточнення внутрішніх зусиль в елементах статично невизначених систем перекриття. Запропоновано інженерні методики визначення жорсткості та міцності елемента з нормальними тріщинами за умов кручення. Вірогідність даних, одержаних за запропонованою числово-аналітичною методикою, підтверджено даними числових досліджень з використанням МКЕ, а також експерименальними даними, що дозволило створити комп'ютерну програму дя визначення параметрів жорсткості та міцності залізобетонних елементів з нормальними тріщинами. Відзначено, що розроблену програму доцільно використовувати для проведення практичних інженерних розрахунків. На експериментальних балках-зразках, що мали штучні нормальні тріщини та зазнавали впливу крутного моменту, досліджено вплив висоти стисненої зони та діаметра поздовжньої арматури на характер роботи, деформування та руйнування зразків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.33 + Н539.13-028 +
Шифр НБУВ: РА365376

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Бєляєва С.Ю. 
Міцність і деформативність залізобетонних плит, армованих сталевим профільованим настилом і поперечними анкерами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / С.Ю. Бєляєва ; Держ. НДІ будів. конструкцій. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено методи розрахунку міцності та деформативності нормальних перерізів залізобетонних елементів, що згинаються, армованим сталевим профільованим настилом (СПН), з використанням реальних діаграм деформування бетону та СПН. На підставі експериментальних досліджень плит, армованих одним і двома СПН, визначено оптимальний крок анкерів у прогоні, встановлено його вплив на міцність і деформативність плит. Запропоновано ефективне конструктивне рішення плити, армованої двома СПН, підвищеної питомої несучої здатності. Розроблено методики розрахунку міцності та деформативності нормальних перерізів елементів, що згинаються, армованих СПН, з використанням повної діаграми деформування бетону й пружно-пластичної діаграми Прандтля в бетоні та сталевому профнастилі. Наведено пропозиції щодо удосконалення методу граничної рівноваги для статично невизначених елементів, виготовлених з обмежено пластичних матеріалів, армованих СПН.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.332.2-042 +
Шифр НБУВ: РА345397

Рубрики:
  

      
Категорія: Будівництво   
4.

Тищенко О.А. 
Надійність перекриттів із малорозмірних залізобетонних елементів за міцністю перерізів, нормальних до повздовжньої осі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.А. Тищенко ; Придніпр. держ. акад. буді-ва та архіт. — Д., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Оцінено точність методів імовірнісного розрахунку та досліджено закони розподілу міцності комплексних залізобетонних елементів за перерізами, нормальними до повздовжньої осі. Розроблено методику, алгоритми та програму імовірнісного розрахунку комплексних залізобетонних елементів, що згинаються. З використанням розробленої методики проаналізовано надійність комплексних залізобетонних елементів за міцністю перерізів, нормальних до повздовжньої осі. Сформульовано пропозиції для норм проектування залізобетонних конструкцій за розрахунком комплексних залізобетонних елементів, що згинаються, за міцністю даних перерізів. Запропоновано методику раціонального проектування комплексних залізобетонних елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.33 +
Шифр НБУВ: РА323797

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Рутковська І.З. 
Напружено деформований стан збірно-монолітних попередньо напружених кесонних перекрить непрямокутної форми: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / І.З. Рутковська ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено теоретичному та експериментальному досліжденню напружено деформованого стану збірно-монолітного кесонного перекриття (ЗМКП) непрямокутної форми за різних схем навантаження. Розроблено алгоритми та наведено методику розрахунку ЗМКП в пружній та непружній стадіях роботи з використанням програмних комплексів "МІРАЖ" і "ФЕНІКС-2". Чисельний розрахунок ЗМКП від рівномірно розподіленого навантаження виконано для двох варіантів опирання на 12 колон; на 12 колон та розташовані по периметру несучі стіни. Визначено коефіцієнт співвідношення зусиль між головними та другорядними балками для різних вузлів ЗМКП. Запропоновано інженерний метод розрахунку перекриття. Дослідження натурної конструкції підтвердили адекватність фізичної і розрахункової моделі для пружної та непружної стадій. Враховано вплив фізичної нелінійності бетону на розподіл зусиль у системі. Вказано на переваги запропонованої конструкції ЗМКП у порівнянні з аналогічними монолітним і монолітно-збірним варіантами за основними техніко-економічними показниками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331.1-02
Шифр НБУВ: РА307809 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
6.

Смолянюк Н.В. 
Напружено-деформований і граничний стани сталебетонних плит перекриттів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Н.В. Смолянюк ; Укр. держ. акад. залізнич. трансп. — Х., 2003. — 22 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено конструкцію сталебетонної плити перекриття, в якій сумісна робота тонкого металевого листа з бетоном досягається завдяки зробленим в цьому листі прямокутним просічкам, за цього просічки відігнуті та приварені до бортових елементів листа, утворена металева конструкція заповнена бетоном. Виготовлено та випробувано дослідні зразки з різним розташуванням просічок. У процесі випробування зразків одержано та проаналізовано дані стосовно закономірностей деформування та вичерпання несучої здатності плит, характеру тріщиноутворення в бетоні та пластичних властивостей в сталевому листі, а також схем руйнування зразків перекриттів. На підставі одержаної схеми руйнування розроблено методику оцінки несучої здатності сталебетонного перекриття за допомогою метода межової рівноваги. Несучу здатність визначено за нормальним перерізом та за міцністю контакту листа з бетоном. З використанням метода кінцевих елементів за допомогою проектно-обчислювального комплексу Stucture CAD для Windows розроблено розрахункову модель сталебетонних перекриттів та оцінено напружено-деформований і обгрунтовано межовий стани.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331 + Н539.4-028.01 +
Шифр НБУВ: РА327355

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
7.

Присяжнюк М.В. 
Напружено-деформований стан багатопорожнистих ребристих плит, армованих сталевим профільованим настилом: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / М.В. Присяжнюк ; Держ. п-во "Держ. НДІ буд. конструкцій". — К., 2009. — 20 с. — укp.

У ході дослідження встановлено, що запропоноване конструктивне рішення багатопорожнистої ребристої плити відрізняється ефективністю за показниками власної ваги і питомої несучої здатності за рахунок зниження об'єму бетону, розташованого в розтягненій зоні. Розроблено методику розрахунку міцності нормальних і похилих перерізів багатопорожнистих ребристих плит з використанням повної діаграми деформацій бетону, що дозволяє одержувати фізично обгрунтовані зусилля, які сприймаються бетоном і профнастилом. З використанням кінціво-елементної моделі багатопорожнистої ребристої плити встановлено розподіл напружень в стисненому бетоні та профнастилі за поперечного згину та їх відповідність експериментальним даним, прийнятим розрахунковим предумовам і сучасним уявленням про роботу залізобетону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.33 + Н571.94-01 +
Шифр НБУВ: РА368659

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
8.

Шевчук С.Г. 
Несуча здатність та деформативність сталебетонних перекриттів із застосуванням зовнішнього армування із хвилястих настилів: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.23.01 / С.Г. Шевчук ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 21 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження багатопрогонових сталебетонних плит перекриттів із застосуванням зовнішнього армування із хвилястих настилів. Проаналізовано вплив додаткового стрижневого армування верхньої зони балкових плит на роботу сталебетонної конструкції в цілому. Удосконалено метод розрахунку міцності та деформативності багатопрогонових сталебетонних балкових плит. Розроблено математичну модель розрахунку міцності та деформативності на ЕОМ з урахуванням діаграм деформування матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.33 + Н571.91-028.011 +
Шифр НБУВ: РА370076 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
9.

Євстаф'єв В.І. 
Полегшені багатошарові перекриття для архітектурно-будівельних систем з широким кроком несучих конструкцій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / В.І. Євстаф'єв ; Держ. НДІ буд. конструкцій (НДІБК). — К., 2004. — 18 с. — укp.

Розроблено полегшену конструкцію перекриття для залізобетонних каркасів будинків з регулярним і довільним розташуванням колон і діафрагм, а також для безкаркасних будинків з залізобетонними та кам'яними несучими стінами. Запропоновано конструктивне рішення перекриття, інженерні методи його розрахунку за межовими станами обох груп. Одержано експериментальні дані стосовно міцності та деформативності перекриттів даної конструкції. Оцінено точність та коректність розроблених методик розрахунку. Обчислено вихідні розрахункові змінні, необхідні для розрахунку перекриттів за межовими станами досліджених груп та придатні для безпосереднього впровадження в інженерну практику. Визначено техніко-економічні показники перекритів розробленої конструкції. Здійснено порівняння техніко-економічних характеристик існуючих та запропонованих перекриттів, за результатами порівняння визначено область ефективного застосування перекриттів створеної конструкції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331 + Н539.4-028.01 +
Шифр НБУВ: РА334963

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
10.

Касем Н.Ж. 
Просторова робота залізобетонних монолітних ребристих перекрить: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Н.Ж. Касем ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2000. — 21 с. — укp.

Запропоновано розрахункові моделі перекрить, що враховують можливі варіанти прикладення навантажень, а також види опору перекрить повздовжними сторонами. Наведено числово-аналітичну методику визначення переміщень та зусилля в елементах монолітного ребристого перекриття з урахуванням просторової роботи. Розроблено принципи розрахунку монолітних перекрить з урахуванням тріщиноутворення та наявності дефектів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.33-01 + Н536.1-01-07
Шифр НБУВ: РА310443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
11.

Азізов Т.Н. 
Просторова робота залізобетонних перекриттів. Теорія та методи розрахунку: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.01 / Т.Н. Азізов ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2006. — 35 с.: рис. — укp.

Досліджено проблему просторової роботи плоских залізобетонних перекритів і розроблено методи їх розрахунку з урахуванням сумісної роботи, тріщин, умов обпирання, наявності дефектів, ушкоджень під час проектування й обстеження діючих будівель. Наведено методи розрахунку просторової роботи на базі дискретно-континуальних розрахункових моделей і виведених систем диференціальних рівнянь. Здійснено експериментальні дослідження фрагментів збірних і монолітних перекрить. Розроблено нову конструкцію та конструктивні засоби для збільшення просторового ефекту та методики розрахунків перекриттів з застосуванням таких засобів. Розроблено методики визначення жорсткісних характеристик залізобетонних елементів перекриття за допомогою фіктивних навантажень. З застосуванням розробленого загального методу та результатів виконаних експериментальних досліджень проаналізовано напружено-деформований стан залізобетонних монолітних і збірних суцільних і ребристих перекриттів. Запропоновано методики багатоваріантного проектування збірних і монолітних перекриттів з урахуванням локального розташування, невигідного сполучення навантажень і сумісної роботи окремих елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.33 + Н539.4-028 +
Шифр НБУВ: РА344827

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
12.

Кукунаєв В.С. 
Робота залізобетонних плоских згинних елементів при статичних і сейсмічних навантаженнях: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.01 / В.С. Кукунаєв ; Одес. держ. акад. буд-ва і архітектури. — О., 2009. — 33 с. — укp.

Розроблено нову механічну модель деформування залізобетонних плит різної товщини, що візрізняються від існуючих більше загальним підходом до урахування тріщиноутворення. Визначено загальні умови міцності й тріщиностійкості ЗПК різної товщини під час складного напруження стану. Здійснено оцінку несучої здатності й жорстокості ЗПК різної товщини з урахуванням реальних властивостей деформування залізобетону. Одержано нову класифікацію схем ідеалізованих нормальних і похилих тріщин та їх комбінацій у пластинці, що згинаються для загального випвдку НДС, а також систему нерівностей, що визначають зазначені схеми та їх взаємні переходи. Розроблено алгоритм і виконано програмну реалізацію обчислення коефіцієнтів фізичних співвідношень. Узагальнено аналітичні залежності для інтегрування матриць жорсткості кінцевих елементів оболонок нульової кривизни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.33 + Н539.4-028 +
Шифр НБУВ: РА368201

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
13.

Фарадж Баасар М.Х. 
Розрахунок несучих систем багатоповерхових будинків з урахуванням повзучості матеріалу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.17 / М.Х. Фарадж Баасар ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 1999. — 17 с. — укp.

Дисертація присвячена розвитку методик розрахунку несучих конструкцій багатоповерхових будинків - попередньо-напружених збірно-монолітних кесонних перекрить, плоскопаралельних і просторових багатов'язних вертикальних несучих систем з урахуванням повзучості. Отримані рівняння, розроблені методики і програмне забезпечення для визначення зусиль і переміщень. Підтверджена адекватність і ефективність дискретно-континуальної розрахункової моделі, застосування якої дозволяє розглядати будинок як єдину просторову систему з урахуванням реологічних властивостей матеріалу конструкцій. Виконаний аналіз напружено-деформованого стану конструкцій і перерозподілу зусиль внаслідок повзучості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.331.1-02 + Н536.3-02

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
14.

Савченко О.С. 
Сумісна робота плит та ригелів у складі диска перекриття: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.С. Савченко ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2004. — 20 с. — укp.

Встановлено залежності впливу деформативності ригелів на сумісну роботу збірних плит. На основі теорії складених стрижнів розроблено методику розрахунку зусиль взаємодії між збірними плитами та ригелями, яка враховує дотичні та вертикальні складові даних зусиль. Запропоновано числово-аналітичну методику розрахунку зусиль у перекриттях, монолітна плита яких шарнірно спирається на збірні балки. Наведено результати експериментально-теоретичних досліджень напружено-деформованого стану збірних перекриттів з урахуванням їх просторової роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н441.332 +
Шифр НБУВ: РА329888

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського