Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (19)Книжкові видання та компакт-диски (23)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Н373.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Будівництво   
1.

Єфремов С.В. 
Довговічність асфальтобетону в умовах дії агресивних середовищ: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.23.05 / С.В. Єфремов ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н373.1
Шифр НБУВ: РА370618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Чугуєнко С.А. 
Зсувостійкість асфальтобетонів на бітумах, модифікованих полімерами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / С.А. Чугуєнко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2006. — 22 с. — укp.

Розглянуто шляхи підвищення зсувостійкості асфальтобетону за рахунок модифікації бітумів полімерами та регулювання макроструктури бетону. Для прогнозування зсувостійкості асфальтобетону запропоновано рівняння Кулона, в якому зчеплення враховується показником ступеня структурованості в'яжучого за І.О.Риб'євим. Показано, що оптимальний вміст бітума, модифікованого полімером (визначеного за міцністю), під час крутіння перевищує вміст за максимальним значенням на стиск. Виявлено, що модифікація значною мірою позначається на міцності асфальтобетону, якщо вихідний бітум має меншу марочну в'язкість. Встановлено можливість максимального підвищення зсувостійкості асфальтобетонів шляхом використання полімеру у в'яжучому та збільшення вмісту щебеню до оптимального. За результатами кореляційного аналізу доведено можливість прогнозування зсувостійкості асфальтобетону за показниками міцності на розтягання за твірною. Еспериментально встановлено більшу надійність прогнозування зсувостійкості асфальтобетону за показниками пентрації та когезії, ніж за показником температури розм'якшення. На підставі порівняльного вивчення значень колієутворення в асфальтобетоні та зсувостійкості під час крутіння встановлено наявність статистичної залежності між даними показниками. За результатами виробничої перевірки результатів наукового дослідження обгрунтовано доцільність використання асфальтобетонів на бітумах, модифікованих помірним вмістом полімеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н373.1 +
Шифр НБУВ: РА341793

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Лапченко А. С. 
Реологічні властивості асфальтополімербетонів при динамічному деформуванні: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / А. С. Лапченко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто релаксаційний механізм впливу термоеластопластів, які містяться в бітумі, модифікованого полімером (БМП), на температури переходу асфальтополімербетонів до склоподібного та в'язкошіастичного станів, а також взаємозв'язок характеристик міцності в'яжучого й асфальтополімербетону на його основі. Показано, що перехід бітуму в бітумополімерне в'яжуче, а потім в полімербітумне призводить до зростання критичних деформацій та напружень, збільшення значень модулів пружності асфальтополімербетонів за високих температур (+50 °С) та їх зниження за від'ємних температур (-20 °С), зниження коефіцієнта температурної чутливості, підвищення температури переходу в в'язкопластичний стан, зниження умовної температури склування. Встановлено, що асфальтополімербетони на основі в'яжучих, модифікованих прийнятими для досліджень полімерами, з близькою пенетрацією, характеризуються близькими значеннями модулів пружності, коефіцієнта температурної чутливості, температур переходу до склоподібного та вязкопластичного станів. Виведено емпіричну формулу для визначення модулів пружності асфальтобетонів і асфальтополімербетонів будь-яких типів з оптимальним вмістом бітуму, яка враховує використання бітумів, бітумополімерів, полімербітумів і працює в області температур від -20 °С до +50 °С, і діапазоні частот деформування від 0.01 Гц до 40 Гц.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н373.1 + О311-033.2
Шифр НБУВ: РА376232 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського