Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (16)Книжкові видання та компакт-диски (25)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Н363$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія: Транспорт   
1.

Даценко В.М. 
Дьогтеполімерні бетони підвищеної довговічності на основі в'яжучих, модифікованих відходами виробництва стиролу та полістиролу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / В.М. Даценко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2006. — 18 с. — укp.

Досліджено шляхи підвищення довговічності дьогтеполімербетонів за рахунок цілеспрямованого регулювання структури та властивостей кам'яновугільних дьогтів введенням до їх складу відходів виробництва стиролу та полістиролу. Розроблено технологію виготовлення кам'яновугільних дьогтів, модифікованих кубовими залишками ректифікації стиролу, які забезпечують підвищення довговічності дорожніх покриттів, побудованих з використанням дьогтеполімерних в'яжучих. З'ясовано характер впливу технологічних та погодно-кліматичних факторів на властивості кам'яновугільних дьогтів, модифікованих відходами виробництва стиролу та полістиролу, а також дьогтеполімербетонів, виготовлених з використанням дьогтеполімерних в'яжучих. Показано, що дьогтеполімербетони за показниками фізичних і механічних властивостей перевищують вимоги стандарту щодо дьогтебетонів I марки, характеризуються підвищеними значеннями кута внутрішнього тертя та коефіцієнта зчеплення, меншим показником температурної чутливості механічних властивостей, що свідчить про підсилюючу дію дьогтеполімерного в'яжучого на зсувостійкість бетону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О311-044.02 + Н363 +
Шифр НБУВ: РА344500

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Оксак С.В. 
Кольорові термопластбетони на основі полімернафтових в'яжучих: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / С.В. Оксак ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2008. — 22 с. — укp.

Теоретично й експериментально доведено можливість одержання високоякісних в'яжучих з необхідним комплексом технічних, технологічних і експлуатаційних властивостей, складовими яких є нафтополімерна смола, індустріальне масло та полімер типу смолополімербетонних сумішей (СБС). Показано вплив вмісту полімеру в нафтополімерних смолах та пігменту в мінеральній суміші на фізико-механічні властивості кольорових термопластобетонів. Показано, що позитивний вплив полімеру зростає зі збільшенням у системі пластифікатору, тобто зі зниженням в'язкості дисперсійного середовища. Установлено прискорення старіння під впливом полімеру типу СБС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н363 + Н626.102.1/9 + О311-033 +
Шифр НБУВ: РА359939

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Харченко К.С. 
Модифіковані полімерні композиції на основі епоксидних смол для відновлення поверхні архітектурних елементів будівель та споруд: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / К.С. Харченко ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено питання розробки, оптимізації та створення модифікованих полімерних композицій на базі епоксидних смол для відновлення поверхні архітектруних елементів будівель і споруд. Теоретично обгрунтовано й експериментально підтверджено можливість поліпшення фізико-механічних характеристик полімерної композиції за допомогою використання модифікаторів та мікронаповнювача, який є відходом виробництва. Досліджено вплив мікронаповнювача та модифікаторів на властивості полімерного каменю на основі епоксидної смоли ЕД-22. Методом математичного моделювання визначено й експериментально підтверджено оптимальні співвідношення епоксидної смоли, наповнювача - пилу газоочистки виробництва феросиліцію (ПГВФ) та отверджувача - поліетиленполіаміну (ПЕПА) полімерної композиції. Експериментально визначено модифікатори розробленої полімерної композиції, якими є: діанова епоксидна, фенолоформальдегідна, кам'яновугільна смоли, амінний отверджувач (ПЕПА), наповнювач (ПГВФ), розчинник зі співвідношенням часток спирту й ацетону 1:1. Показано стабільний вплив модифікатора та наповнювача на властивості епоксидної полімерної композиції, які сприяють зниженню усадки, розсіюванню теплоти, що виділяється у процесі реакції твердіння, зрівнюють лінійне розширення смоли, поліпшують її механічні властивості та властивості захисного покриття під час експлуатації. Виявлено високу хімічну стійкість модифікованих полімерних композицій. Розроблено технологію виробництва модифікованої полімерної композиції на основі ЕД-22, доведено, що торкретування є найбільш ефективним способом її нанесення на поверхню, що ремонтується.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н363 +
Шифр НБУВ: РА358840

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Білошицька Н.І. 
Пластбетон на модифікованій фурановій зв'язуючій речовині підвищеної довговічності: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Н.І. Білошицька ; Донбас. нац. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2007. — 17 с. — укp.

Розроблено засади технології виробництва пластобетону з підвищеними експлуатаційними характеристиками, який використовується для ремонту та відновлення споруд спеціального призначення за рахунок модифікування полімерної та зв'язувальної речовини. Доведено, що оптимізація структури наповненої полімерної матриці і одержання пластбетону з заданими експлуатаційними характеристиками здійснюється шляхом сополімеризації фурфуролацетонового мономера з уриловим спиртом та кислою смолкою. За цього продукти отверднення, у складі яких утворюються полярні OH-групи з високою енергією когезії, кількість яких збільшується під час розкриття фуринового кільця, взаємодіють з новоутвореннями цементу та кольматують поровий простір. Розроблено технологічні схеми виробництва ремонтних робіт у разі відновлення несучої спроможності бетонних і залізобетонних елементів з використанням пластбетону на основі модифікованої фуранової зв'язувальної речовини, особливістю якої є виключення енергоємної операції сушки наповнювачів за умов використання цементу як поглинача вологи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н363 + Н636.3 + Н719.96:Н +
Шифр НБУВ: РА353518

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Холдаєва М.І. 
Структура та властивості полістиролбетону з мікросферним наповнювачем: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.23.05 / М.І. Холдаєва ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано доцільність введення в полістиролбетонну суміш в якості наповнювача порожнистих зольних мікросфер, встановлено їх оптимальну кількість і співвідношеня розмірів. Підкреслено необхідність введення в полістиролбетонну суміш пластифікуючих та повітровтягувальних добавок, визначено найбільш ефективні добавки та їх оптимальні дозування. Виділено структурні елементи та запропоновано алгоритм розрахунку їх об'ємного вмісту у полістиролбетоні. Виявлено залежності фізико-механічних властивостей полістиролбетону від параметрів структури, теплофізичних і міцнісних властивостей полістиролбетону від вмісту компонентів суміші, а також раціональну зону зміни рецептурних факторів, що забезпечують отримання полістиролбетону з поліпшеними властивостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н363 + Н626.102.1/9
Шифр НБУВ: РА370686 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
6.

Андрієвський В. П. 
Термов'язкопружнопластичне деформування та континуальне руйнування призматичних тіл: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.17 / В. П. Андрієвський ; Київ. нац. ун-т буд-ва та архіт. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено методику моделювання термов'язкопружнопластичного деформування призматичних тіл з урахуванням пошкодженості матеріалу. Одержані розв'язувальні співвідношення напіваналітичного методу скінченних елементів (НМСЕ) для неоднорідного призматичного скінченного елемента з урахуванням зміни компонент метричного тензора в поперечному перерізі, на базі екстраполяції переміщень розроблено ефективний покроковий алгоритм розв'язання систем нелінійних рівнянь НМСЕ для задач фізично-нелінійного деформування. Наведено алгоритм моделювання розвитку зон континуального руйнування в призматичних тілах на базі НМСЕ. Виконано їх програмну реалізацію й апробацію на тестових прикладах. Розв'язано практичні задачі з моделювання континуального руйнування та визначення ресурсу для хвостовика та пера лопатки газотурбінної установки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н363.3-04
Шифр НБУВ: РА371350 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
7.

Андрієвський В. П. 
Термов'язкопружнопластичне деформування та континуальне руйнування призматичних тіл: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.17 / В. П. Андрієвський ; Київ. нац. ун-т буд-ва та архіт. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено методику моделювання термов'язкопружнопластичного деформування призматичних тіл з урахуванням пошкодженості матеріалу. Одержані розв'язувальні співвідношення напіваналітичного методу скінченних елементів (НМСЕ) для неоднорідного призматичного скінченного елемента з урахуванням зміни компонент метричного тензора в поперечному перерізі, на базі екстраполяції переміщень розроблено ефективний покроковий алгоритм розв'язання систем нелінійних рівнянь НМСЕ для задач фізично-нелінійного деформування. Наведено алгоритм моделювання розвитку зон континуального руйнування в призматичних тілах на базі НМСЕ. Виконано їх програмну реалізацію й апробацію на тестових прикладах. Розв'язано практичні задачі із моделювання континуального руйнування та визначення ресурсу для хвостовика та пера лопатки газотурбінної установки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н363.3-04
Шифр НБУВ: РА371350 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського