Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (9)Книжкові видання та компакт-диски (16)
Пошуковий запит: (<.>U=Н331.64$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія: Будівництво   
1.

Павлюк В.В. 
Золоцементносульфатні в'яжучі речовини, модифіковані кремнеземистими добавками, та бетони на їх основі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / В.В. Павлюк ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт.. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади формування золоцементних систем, модифікованих сульфатними та кремнеземистими домішками, що містять максимальну кількість відходів теплоенергетичної промисловості. Показано можливість використання даних композицій для одержання довговічних бетонів з високими структурно-функціональними адаптаційними властивостями. Встановлено зв'язок синтезу міцності штучного каменю на основі модифікованих золоцементних в'яжучих композицій з направленим формуванням кристалохімічно подібних фаз, які можуть зрощуватися між собою. Досліджено вплив пластифікувальних домішок різного механізму дії на властивості цементного тіста. Встановлено, що для модифікації розроблених композиційних в'яжучих речовин доцільно використовувати домішки на основі нафталін-формальдегідних поліконденсатів. Сформульовано загальні принципи композиційної побудови цементів і бетонів на основі модифікованих золоцементосульфатних в'яжучих систем та досліджено їх експлуатаційні властивості.Запропоновано технологію комплексної переробки відходів теплоенергетики, зокрема зол і шлаків ТЕС, та здійснено апробацію розроблених складів бетонів на основі модифікованих золоцементносульфатних в'яжучих речовин за промислових умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.64 + Л456.4-32 +
Шифр НБУВ: РА340460

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Ковальський В.П. 
Карбонатний бетон на золоцементному в'яжучому, модифікованому лужною алюмоферитною добавкою: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / В.П. Ковальський ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2007. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й експериментально підтверджено можливість хімічної активації золи-винесення лужною алюмоферитною комплексною домішкою, що призводить до збільшення кількості активного кремнезему та глинозему. Виявлено вплив бокситового шламу на фазовий склад новоутворень золоцементного в'яжучого, якими є алюмозалізовміщувальні гідрогранати, залізовміщувальні гідросилікати, гідроалюмінати та гідроферит кальцію, які покращують макроструктуру золошламового в'яжучого за рахунок створення додаткових активних центрів кристалізації. Установлено залежність зміни міцності в'яжучого від вмісту золи-винесення та бокситового шламу, одержано ефективне малоклінкерне золоцементне в'яжуче з необхідними показниками міцності. Виявлено закономірності зміни фізико-механічних властивостей шламозолокарбонатного бетону залежно від складу компонентів і технологічних параметрів виготовлення, які дозволяють одержати новий штучний камінь з необхідними властивостями. Удосконалено ресурсоощадну технологію виготовлення пресованих стінових виробів і шламозолокарбонатного бетону, який містить до 90 % техногенних відходів промисловості, що дозволило залучити до технологічного процесу відходи енергетичної, металургійної та видобувної промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.64 +
Шифр НБУВ: РА350129

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Ракша Л.В. 
Лужні бетони з підвищеними демпфуючими властивостями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Л.В. Ракша ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 1999. — 19 с. — укp.

В роботі теоретично обгрунтована та практично підтверджена можливість одержання матеріалів з підвищеними демпфуючими властивостями за рахунок направленого синтезу як низькоосновних гідросилікатів кальцію, так і цеолітоподібних новоутворень групи фожазиту, які відрізняються великим вмістом води в порах та грають роль демпферів внутрішніх напружень. Визначено оптимальні склади та досліджено фізико-механічні і спеціальні властивості комбінованих в'яжучих та бетонів на їх основі з підвищеними демпфуючими властивостями та вібровитривалістю. Розроблені основи технології одержання запропонованих матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.64

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Маді Камаль М.Р. 
Міцність, деформативність легких бетонів і конструкцій на малоцементному вапномістящому в'яжучому: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Камаль М.Р. Маді ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2008. — 21 с. — укp.

Виявлено вплив рецептурно-технологічних факторів складу на водопотребу, ущільнення, розшарування, міцність, щільність, однорідність за міцністю та щільністю, межі тріщиноутворення, межу стисливості. Одержано експериментальні залежності для визначення цих характеристик. Запропоновано залежності для прогнозування основних розрахункових параметрів (призмової міцності, модуля пружності, усадки, повзучості). Розроблено номограму оптимізації складів керамзитобетону на цементно-вапно-зольному в'яжучому та кварцовому піску залежно від витрат в'яжучого й агрегатно-структурного фактора. Наведено рекомендації щодо врахування особливостей міцнісних і деформативних властивостей дослідженого бетону. Одержано експериментальні дані про зчіплювання арматури з бетоном, несучу здатність, тріщиностійкість і деформативність згинальних елементів і конструкцій, зокрема попередньо напружених за короткочасного та довготривалого навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.64 + Н331.652 +
Шифр НБУВ: РА357149

Рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського