Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (32)Книжкові видання та компакт-диски (28)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Н325$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія: Будівництво   
1.

Щербина Л.В. 
Генезис структури і властивостей шлаколужних цементів і бетонів в умовах циклічних змін вологості і температури: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Л.В. Щербина ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2006. — 22 с. — укp.

Установлено механізм стабілізації фізико-механічних властивостей шлако-лужного цементного каменю за умов перемінного зволоження та висушування, який полягає у направленому перерозподілі співвідношення гелєвидних і кристалічних новоутворень за умов формування структури твердіючих в'яжучих у напрямку підвищення ступеня кристалізації гідратних фаз цеолітової структури та зміни порового простору у напрямку формування пор з ефективним радіусом 2 - 10 нм. Розроблено спосіб регулювання деформацій усадки-набухання шлаколужного цементного каменю шляхом введення у в'яжучу систему домішки емульсії петролатуму, що забезпечує кальматацію капілярних пор за рахунок синтезу у поровому просторі органомінеральних сполук та зміни морфології синтезованих гідратних силікатних фаз у напрямку формування гольчатих структур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н325.6 + Н331.36 +
Шифр НБУВ: РА346366

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Гоц В.І. 
Ефективні будівельні матеріали та вироби на основі активованих паливних зол і шлаків: автореф. дис... д-ра техн. наук : 05.23.05 / В.І. Гоц ; Київ. нац. ун-т буд-ва. і архіт. — К., 2009. — 36 с. — укp.

Розкрито синергетичні ефекти та вивчено особливості проходження процесів гідратації й структуроутворення з урахуванням способів активації золошлакового компонента. Розроблено новий методологічний підхід до оцінки активності золошлакових відходів різного складу та структури, що грунтується на визначенні коефіцієнтів реакційної здатності золи та ефективності її активації. Наведено принципи композиційної побудови ефективних будівельних матеріалів і виробів з високим вмістом паливних зол та шлаків, що полягають у призначенні способу активації зол залежно від їх фізичного та хімічного складу, а також у введені комплексних домішок, які забезпечують направлене формування структури і властивостей цементного каменю та бетону. Розроблено енерго- та ресурсоощадні технології утилізації паливних зол і шлаків для одержання ефективних будівельних матеріалів і виробів із підвищеними експлуатаційними властивостями. Удосконалено технологію синтезу ніздрюватого скла з використанням золи та шлаку від спалювання твердих побутових відходів. Наведено результати виробничих випробувань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н325 + Н331.653 + Н626.102.653 + Л45 +
Шифр НБУВ: РА366794

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Дейнеко Д.Є. 
Лужні базальтовмісні цементи та бетони на їх основі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Д.Є. Дейнеко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості отримання лужних базальтовмісних в'яжучих композицій. Проаналізовано взаємозв'язок між компонентним складом в'яжучих композицій, умовами тверднення та властивостями розроблених матеріалів. Визначено склади в'яжучих композицій залежно від виду базальтового та лужного компонентів. Описано технологію виготовлення важкого бетону на основі лужного базальтовмісного цементу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н325.6 + Н331.5 + Н626.102.15 +
Шифр НБУВ: РА341685

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Кундос М. Г. 
Модифіковані високоміцні сульфатно-шлакові в'яжучі та вироби на їх основі: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / М. Г. Кундос ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2011. — 20 с. — укp.

Вперше теоретично обгрунтовано й експериментально підтверджено можливість одержання високоміцних сульфатно-шкалових в'яжучих (СШВ) на основі низькоглиноземистих доменних гранульованих шлаків (ДГШ) і сульфатних, і лужних активізаторів оптимального складу. Вперше визначено закономірності зміни фізико-механічних властивостей СШВ на основі низькоглиноземистих ДГШ залежно від складу компонентів і методів приготування, які дозволяють одержати штучний камінь з необхідними властивостями. Вперше експериментально досліджено довговічність і деформативність затверділого каменя модифікованого високоміцного СШВ і бетонів, і розчинів на його основі, а також збереження сталевої арматури у бетоні на основі модифікованого високоміцного СШВ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н325.63 + Л45
Шифр НБУВ: РА381126 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Коробко О.О. 
Підвищення тріщиностійкості цементних композицій для ремонту будівельних конструкцій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / О.О. Коробко ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2002. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано можливість керування початковими об'ємними зміненнями під час твердіння, а також початковими об'ємними деформаціями та властивостями цеметного каменю шляхом введення до складу в'яжучого кварцового наповнювача різної кількості та питомої поверхні. Запропоновано механізми початкової організації структури цементних композицій залежно від складу їх вихідних часток. Встановлено кількісні значення та досліджено кінетику виявлення об'ємних змінень твердіючих клінкерних мінералів, штучно синтезованих на їх основі полімінеральних систем різних за складом та цементними композиціями. Розглянуто вплив кількості та питомої поверхні кварцового наповнювача на початкові об'ємні деформації, в'язкість руйнування та міцність цементного каменю. Проаналізовано вплив зниження об'ємних змінень твердіючих цементних композицій на покращання їх властивостей. Визначено оптимальні склади цементного в'яжучого, які забезпечують одержання матеріалів з підвищеною тріщиностійкістю та зниженою матеріалоємністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н325 + Л455-106
Шифр НБУВ: РА320298 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського