Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (40)Книжкові видання та компакт-диски (33)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Н113.8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія: Будівництво   
1.

Кундрат Т.М. 
Геометричне моделювання освітленості від світлових шахт з дифузним відбиванням світла: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.01.01 / Т.М. Кундрат ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт.. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано ефективність та інтегральні характеристики світлового поля (ІХСП) від світлових шахт (СШ) різних форм з дифузним відбиттям світла для хмарної моделі небосхилу за стандартом Міжнародної комісії з освітленості. Розроблено геометричні методи розрахунку ефективності СШ, освітленості й ІХСП від шахт у вигляді паралелепіпеда, зрізаної піраміди та поверхонь обертання від'ємної, нульової та додатної гауссової кривини. Побудовано графіки ефективності СШ і поверхні освітленості від них. Розроблено для СШ у вигляді поверхонь обертання нульової гауссової кривини номограми для розрахунку ІХСП у довільній розрахунковій точці від довільного числа шахт з різними параметрами. Проведено порівняння ефективності СШ та освітленості від СШ однакових і різних форм. Досліджено вплив кривини внутрішньої поверхні СШ на її ефективність та освітленість під шахтою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н113.81
Шифр НБУВ: РА373505 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Пугачов Є.В. 
Дискретне геометричне моделювання скалярних і векторних полів стосовно будівельної світлотехніки: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.01.01 / Є.В. Пугачов ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2001. — 36 с. — укp.

Розроблено методи аналізу на осциляції, дискретних апроксимації та інтерполяції дискретно представленого геометричного об'єкту - плоских і просторових дискретно представлених кривих (ДПК), ДПК у n-вимірному просторі, дискретно представлених поверхонь і гіперповерхонь, скалярних і векторних полів, представлених на різних носіях у тривимірному просторі. Запропоновано способи раціональної індексації елементів (вузлів, комірок) плоских геометричних об'єктів з трикутними сітковими комірками. Розроблено геометричні моделі розрахунків інтегральних характеристик світлового поля від світлопрорізу (СП) складної форми, світлової шахти, на зовнішніх поверхнях будівель (плоскі фасади та дахи, окремо стоячі оболонки, шедові складки та шедові циліндричні оболонки), геометричні моделі розрахунків коефіцієнтів світловтрат від швів СП, заповнених склопрофілітом, та від сонцезахисних стрічкових і прямокутних козирків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н113.8
Шифр НБУВ: РА315897 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Скать Д.Д. 
Комплексний метод вирішення зенітного освітлення будинків: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Д.Д. Скать ; Полтав. держ. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено вирішенню питання природного зенітного освітлення виробничих і громадських будинків з урахуванням функціонально-технологічних та архітектурно-конструктивних вимог. Розроблено аналітичний метод розрахунку коефіцієнта природного освітлення від зенітного ліхтаря круглої форми. Проведено теоретичні й експериментальні дослідження на масштабно виконаній моделі будинку з метою дослідження розподілу світла на горизонтальній умовній робочій поверхні від системи зенітних ліхтарів. Експериментальні дослідження дозволили визначити коефіцієнти співвідношення середніх значень коефіцієнта природного освітлення приміщень по характерних світлотехнічних зонах. Розроблено аналітичний (за допомогою ЕОМ) та графоаналітичний методи проектування зенітного освітлення приміщень, що дають змогу проектувати оптимальні за площею засклення й мінімальні за енергетичними витратами системи зенітного освітлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н113.81

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Галінська Т. А. 
Комплексний метод вирішення освітлення будівель при ясному та хмарному небі: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / Т. А. Галінська ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю. Кондратюка. — Полтава, 2011. — 24 с.: рис., табл. — укp.

Вперше розроблено аналітичні методи розрахунку природного освітлення в приміщеннях будівель, які освітлюються через ліхтарні надбудови, шедові та зенітні ліхтарі та бокові віконні прорізи у зовнішніх стінах під час хмарного та ясного неба МКО (за визначенням Міжнародної комісії з освітлення). Теоретично досліджено розподіл освітлення на горизонтальній умовній робочій поверхні в приміщеннях будівель від систем ліхтарних надбудов, шедових ліхтарів і бокових віконних прорізів. Удосконалено попередній етап проектування природного освітлення будівель шляхом розробки аналітичних і графоаналітичних методів оптимального проектування верхнього, бокового та комбінованого освітлення приміщень виробничих і громадських будівель, які одержані на основі аналітичних розрахунків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н113.81
Шифр НБУВ: РА381499 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського