Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (79)Книжкові видання та компакт-диски (31)
Пошуковий запит: (<.>U=М802.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Лозовий П. І. 
Інформаційна технологія тонопередачі коротких фарбодрукарських систем: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / П. І. Лозовий ; Укр. акад. друкарства. — Л., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Проведено аналіз стану технології перетворення зображень на стадії друкарської підготовки та синтезу тонопередачі та математичних моделей коротких фарбодрукарських систем. Побудовано математичні моделі типових коротких фарбодрукарських систем для усталених режимів роботи, досліджено вплив параметрів на статичні властивості під час відтворення растрових зображень. Розроблено інформаційну технологію синтезу тонопередачі для коротких фарбодрукарських систем на основі її математичної моделі. Побудовано математичні моделі, які описують перехідні процеси в коротких фарбодрукарських системах, що значно відрізняються від традиційних об'єктів і систем керування. Розроблено симулятори для обчислення та візуалізації результатів моделювання, побудови статичних і динамічних характеристик і реалізації інформаційної технології синтезу тонопередачі зображень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802.6
Шифр НБУВ: РА385447 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Гур'єва Н.С. 
Інформаційні технології перетворення колірних даних у відкритих поліграфічних системах: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / Н.С. Гур'єва ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Проведено теоретичний опис процесів перетворення колірної інформації з урахуванням фактичних умов освітлення у репродукційній системі під час виготовлення друкованої продукції. Розроблено методи формування таблиць відповідності профілів кольоровідтворювальних пристроїв (КВП), що дозволяють одержати меншу похибку у процесі перетворення колірних координат графічної інформації. Розроблено інформаційні технології цифрової й екранної кольоропроби у поліграфічній сиситемі з використанням профілів КВП, створених за допомогою запропонованих моделей і методів. Розроблено контрольну шкалу та допуски на кольоровідтворення пам'ятних кольорів з позиції психологічної точності, які у сполученні з даними для оцінки колориметричної точності дозволяють здійснити контроль якості відбитків у поліграфічному виробництві на основі кількісної оцінки психологічної та колорометричної точності репродукування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802.6-1
Шифр НБУВ: РА375192 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Зіненко 
Математичне моделювання та синтез розкочувальних фарбових систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Р.Г. Зіненко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано та розкрито моделювання фарбових апаратів з різними діаметрами фарбових валиків і циліндрів, яке базується на нових підходах, названих операторним методом аналізу, в основі якого лежить дискретне перетворення Лапласа у вигляді z-перетворення. Побудовано моделі процесу розкочування фарби, які є відносно простими, наочними та зручними для програмування та цифрового моделювання на ЕОМ. Одержано аналітичні залежності товщини шару фарби на стрічці, в зонах контакту та на фарбових валиках за дискретної подачі фарби для розгалужених і послідовних фарбових систем. Проаналізовано структури фарбових систем, доведено та цифровим моделюванням підтверджено, що взаємне розміщення фарбових валиків не впливає на монотонність перехідних процесів у фарбових системах, тому можна розміщувати фарбові валики та циліндри зважаючи на конструктивні міркування фарбового апарата.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М802.6-5-042 +
Шифр НБУВ: РА326514

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського