Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (16)Книжкові видання та компакт-диски (23)
Пошуковий запит: (<.>U=М330.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Потапський П.В. 
Електромагнітна технологія та електронна система дезінфекції і підігріву вовни при її обробці: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.11.17 / П.В. Потапський ; Харк. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П.Василенка. — Х., 2010. — 27 с. — укp.

Досліджено процес взаємодії низькоенергетичного електромагнітного поля (ЕМП) мм діапазону довжин хвиль з патогенними мікроорганізмами у вовні та визначено діапазон змін біотропних параметрів ЕМП для їх знищення. Одержало подальший розвиток теоретичне дослідження з підігріву вовни ЕМП мм діапазону довжин хвиль з визначенням потужності та часу підігріву. Обгрунтовано принципи побудови електронної системи для дезінфекції та підігріву вовни в кипах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М330.1
Шифр НБУВ: РА375134 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Андрійчук Є.І. 
Енергозберігаюча електротехнологія і обладнання НВЧ сушіння вовни у сільськогосподарському виробництві: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.20.02 / Є.І. Андрійчук ; Тавр. держ. агротехн. акад. — Мелітополь, 1999. — 21 с. — укp.

Містяться дослідження в галузі застосування електромагнітних полів надвисокочастотного діапазону (НВЧ) в технологічних процесах сільськогосподарського виробництва. Метою роботи є вирішення теоретичних і експериментальних проблем по створенню нової енергозберігаючої та екологічно чистої електротехнології і пристроїв сушіння вовни на основі електромагнітних полів НВЧ діапазону. Створено математичну модель процесу сушіння вовни, яка описується системою диференційних рівнянь і дозволяє встановити потужність джерел НВЧ енергії, режим роботи, тривалість сушіння та конструктивні параметри камери сушіння. Розроблено метод розрахунку і принципи побудови автоматизованого пристрою для вимірювання діелектричних параметрів системи "вовна-вода". Вперше визначено діелектричні параметри вологої вовни у діапазоні змін температур від 25 C до 95 C. Вперше встановлено, що при сушінні вовни НВЧ енергією її міцність та розривне навантаження збільшується на 30-70%.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М330.106

Рубрики:

      
3.

Гордійчук І.Й. 
Обгрунтування технології та розробка пристроїв знезаражування вовни з використанням електромагнітних і пружних коливань: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.16 / І.Й. Гордійчук ; Харк. держ. техн. ун-т сільськ. госп-ва. — Х., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Визначено параметри впливу електромагнітного випромінювання та пружних коливань на мікроорганізми вовни, що викликають їх знищення. Розроблено математичну модель розподілу електромагнітного поля надвисокочастотного (НВЧ) діапазону в камері з перемінним перетином для знезаражування вовни та встановлено його основні конструктивні параметри. Обгрунтовано математичну модель розподілу ультразвуку в пристрої для знезаражування вовни. Запропоновано нові технологічні прийоми знезаражування вовни та водяних розчинів у пристроях з електромагнітним НВЧ випромінюванням і пружними коливаннями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М330.101 +
Шифр НБУВ: РА322392

Рубрики:

      
4.

Єрмолаєва А.В. 
Розробка технології очищення вовняного волокна з використанням електророзрядної нелінійної об'ємної кавітації: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.19 / А.В. Єрмолаєва ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2009. — 22 с. — укp.

Розороблено технологію очистки вапнятого волокна з використанням електророзрядної нелінійної об'ємної кавітації. Обгрунтовано доцільність застосування електророзрядної нелінійної об'ємної кавітації у процесі очистки вовни, що дозволило значною мірою знизити матеріалоємність процесу та покращити якість митної вовни. З використанням певних поверхнево-активних речовин розроблено ефективну миючу композицію. На підставі результатів проведених теоретичного й експериментального досліджень розроблено та рекомендовано до впровадження технологію очистки вовни з використанням електророзрядної нелінійної об'ємної кавітації та промивання в розчині запропонованої миючої композиції. Охарактеризовано вплив розробленої технології очистки на фізико-механічні, хімічні та технологічні властивості вовни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М330.104 +
Шифр НБУВ: РА365286

Рубрики:

      
5.

Костилєв П.В. 
Розробка технології очищення вовняного волокна із застосуванням ультразвуку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.03 / П.В. Костилєв ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 2000. — 19 с. — укp.

Наведено результати комплексних теоретичних та експериментальних досліджень, пов'язаних з очищенням вовняного волокна, впливом фізичних чинників на ерозійну активність кавітації, а також ефективність ультразвукового очищення вовни. Теоретично обгрунтовано та експериментально підтверджено вибір індивідуальних поверхнево-активних речовин та їх композицій з метою проведення процесу ультразвукового очищення вовни. Експериментально знайдено оптимальні умови очищення. Розроблено технологію очищення вовни ультразвуком, яка відрізняється раціональним та ефективним використанням матеріальних ресурсів, а також забезпечує випуск якісної вовни з необхідними споживчими властивостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М330.104
Шифр НБУВ: РА311442 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського