Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (9)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>U=М321.010.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Лук'яненко П.В. 
Розробка процесу виділення довгого волокна на основі скребково-тіпальних робочих органів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.03 / П.В. Лук'яненко ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 1999. — 16 с. — укp.

Розроблений процес виділення довгого волокна льону із застосуванням дій низькошвидкісного сковзкого згину нерухомих вузлів протягування в поєднанні з скребковими барабанами з голчатими гарнітурами на початковому етапі при поступовому збільшенні швидкостей сковзання матеріалу по крайкам та високошвидкісних дій тіпальних барабанів на завершальному етапі механічної обробки. Відсоток промину трести льону з різними фізико-механічними властивостями перед завершальною її обробкою тіпанням підвищується до 60-75. Вихід довгого волокна із застосуванням поєднання дій низькошвидкісного та високошвидкісного сковзкого згину підвищується на 1,6% (абсолютних) у порівнянні з традиційним способом його виділення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М321.010.7-5

Рубрики:

      
2.

Лобов О.О. 
Удосконалення процесу тіпання льону із застосуванням вібраційних дій: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.03 / О.О. Лобов ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2007. — 21 с. — укp.

Розроблено спосіб тіпання з використанням вібраційних дій на сирець льону, який передбачає інтенсифікацію процесу обробки довгого волокна. На підставі результатів теоретичних досліджень визначено характер накладання поперечних коливань у шарі сирцю під дією вібрації, що сприяє інтенсифікації обробки лляного сирцю у процесі тіпання. Установлено фактори, які сприяють підвищенню виходу та зменшують його закостриченість під час тіпання з використанням вібраційних дій у порівнянні з традиційною технологією тіпання, а саме: частоту й амплітуду вібрації, термін обробки, товщину шару оброблюваного матеріалу. На базі методів математичної статистики та математичного планування визначено оптимальні параметри процесу обробки сирцю у процесі тіпання, який передбачає використання дії вібрацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М321.010.7 +
Шифр НБУВ: РА353446

Рубрики:

      
3.

Валько П. М. 
Удосконалення технології одержання тіпаного лляного волокна з використанням очищувальних валків: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.01 / П. М. Валько ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2011. — 24 с. — укp.

Наведено результати теоретичних та експериментальних досліджень процесів механічної обробки стебел лляної трести та визначено головні фактори, що спричиняють появу закостриченості тіпаного волокна та відносно низький вихід довгого волокна з трести. Встановлено, що причинами цього є високий вміст деревних залишків на виході з м'яльної машини. На підставі запропонованої технологічної схеми м'яльної машини вдосконалено технологію виробництва довгого тіпаного лляного волокна, яка спочатку передбачає руйнування цілісності стебел трести, подрібнення деревини стебел на короткі відрізки в м'яльних валках з кількістю рифлів 12 - 14 і подальшу ковзну дію очищувальних валків для кращого відокремлення костриці в процесах м'яття. Залежно від бажаної чистоти волокна й якості вихідної сировини кількість таких очищувальних вузлів може становити від одного до трьох. Розроблено режими роботи очищувальних вузлів у складі м'яльної машини м'яльно-тіпальних агрегатах (МТА) та визначено оптимальні форми робочих крайків очищувальних валків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М321.010.7-64
Шифр НБУВ: РА382975 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського