Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (98)Книжкові видання та компакт-диски (120)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Л728.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Волчок Д.Л. 
Деформування гнучких гумовокордних оболонок обертання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.17 / Д.Л. Волчок ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2005. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання стосовно розрахунку дерформованого стану шаруватих гумовокордних оболонок обертання. За цього однією з достовірних моделей за умов переміщень оболонок, що можуть досягати розмірів поперечного перерізу, є модель, у якій меридіальний напрямок моделюється нерозтяжними скінченними елементами, а окружний напрямок оболонки моделюється сітковою областю. Запропоновано нову математичну модель з використанням багатошарового скінченного елемента. Аналізуючи існуючий алгоритм варіювання лінійних нерозтяжних елементів, виявлено причини його нестійкості. Запропоновано новий блочний метод варіювання, що дозволяє уникати проблем зациклення, що виникають у випадку розташування скінченних елементів в одну лінію. Проведено тестування нової математичної моделі на гумовокордній оболонці амортизатора ПО "ЮМЗ". Відзначено, що важливою особливістю моделі є можливість її використання на оболонках довільного профілю. Здійснено розрахунок великогабаритних гумовокордних оболонок пневматичних шин. Наголошено, що запропонована математична модель дозволяє побудувати температурні режими експлуатації гумокордних оболонок. Такі режими побудовано для оболонок 33.00-51 і 33.00R51, для яких також одержано температурні поля. З'ясовано, що результати розрахунків добре узгоджуються з експериментальнии даними. Розглянуто актуальні питання механіки відновлених оболонок понадвеликогабаритних пневматичних шин. Грунтуючись на розрахунках, зроблених за допомогою нової математичної моделі, запропоновано здійснювати оптимальний розподіл кутів нахилу корду у відновлених шарах, що забезпечує підвищення ресурсу оболонки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л728.2-02 +
Шифр НБУВ: РА340276

Рубрики:

      
2.

Ткачова В.В. 
Напружено-деформований стан шаруватих гумовокордних оболонок пневматичних шин: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.17 / В.В. Ткачова ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2004. — 15 с. — укp.

Сформульовано та розв'язано задачі визначення напружено-деформованого стану (НДС) за умов деформування пневматичної оболонки з урахуванням можливості порушення контакту між оболонкою та основою. На підставі виконаних розрахунків одержано результати оцінки НДС оболонки шини та основи, які не можуть бути одержані за допомогою існуючих моделей. Розв'язано задачу термонапруженого стану шини з урахуванням її пружної усадки. Модифіковано математичну модель з лінійних скінченних елементів шляхом урахування довільної довжини кожного скінченного елемента. Розроблено комплекс програм для розв'язання задачі про динамічну контактну взаємодію пластин та оболонок, який може бути використаний для розрахунку задачі кочення шини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л728.2-02 +
Шифр НБУВ: РА334972

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
3.

Бабічева О.Ф. 
Підвищення ресурсу пневматичних шин транспортних засобів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.20 / О.Ф. Бабічева ; Харк. нац. автомоб.-дорож. ун-т. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Розвинуто метод оцінки ресурсу шин за критерієм втомних руйнувань, який базується на моделі встановлення пробігу шин, що вперше дає змогу визначити його з урахуванням впливу якісної характеристики армувального елементу. Виявлено взаємозв'язок між експлуатаційними факторами та якісною характеристикою металокорда, а також вплив на ресурс шин. Одержано нелінійну багатофакторну залежність зміни залишкової крутильності гнучкого армувального елементу типу 9Л15/27 від певних факторів з урахуванням настроювання параметрів механізму несправжнього скручування, якісних показників готового виробу та вихідного матеріалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-082.266 + Л728.2 +
Шифр НБУВ: РА337567

Рубрики:

      
4.

Зибайло С.М. 
Розробка клейових композицій на основі комбінацій хлорвмісних полімерів для кріплення гум до металу в процесі вулканізації: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.06 / С.М. Зибайло ; Укр. держ. хім.-технол. ун-т. — Д., 2003. — 20 с. — укp.

Вперше здійснено систематичні дослідження адгезійної здатності найбільш поширених хлоровмісних полімерів і їх комбінацій під час формування клейових композицій для кріплення гум на основі каучуків різної полярності до металу у процесі вулканізації. Визначено крайові кути змочування клейовими композиціями на основі хлоровмісних полімерів та їх комбінацій поверхні різних субстратів і розраховано коефіцієнти розтікання. На підставі одержаних даних встановлено ральні технологічні параметри клеїв. Розроблено нові способи одержання клейових композицій на основі комбінацій хлоровмісних полімерів та оптимальні склади праймера і покривного клеїв. Вперше одержано діаграми розчинності хлорвмісних полімерів клейового призначення, застосовані для цілеспрямованого вибору комбінацій розчинників під час розробки клеїв конструкційного призначення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л728.240.6 +
Шифр НБУВ: РА333438

Рубрики:

      
5.

Леванюк О.К. 
Розробка складу обкладальних гум з використанням промоторів адгезії на основі гексахлор-п-ксилолу та солей полігуанідинів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.06 / О.К. Леванюк ; Укр. держ. хім.-технол. ун-т. — Д., 2004. — 19 с. — укp.

Вперше встановлено, що солі полігуанідинів на 15 - 80 % підвищують адгезійну активність гексахлор-п-ксилолу (ГХПК) до просочених текстильних та латунованих металевих кордів, що пояснюється утворенням комплексу з перенесенням заряду, ефективним поглинанням їх летких типів і зниженням швидкості корозії латуні. Визначено оптимальний тип солей полігуанідинів і їх молекулярну масу. Розроблено нові композиційні промотори адгезії на основі гесахлор-п-ксилолу та стеарату полігуанідину (гексолів ХБ і М типів), які у порівнянні з зарубіжними аналогами забезпечують підвищення адгезії обкладальних гум до текстильних і латунованих металевих кордів на 10 - 40 %. Вперше встановлено синергізм сумісної дії гексолу М з нафтенатом кобальту та модифікатором РУ-НП з підвищення міцності зв'язку гум з латунованими металокордами, особливо за умов корозійного старіння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л728.240.2 +
Шифр НБУВ: РА335340

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського