Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (14)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>U=К641.51,27$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Савицький О.М. 
Керування структурою і властивостями металу при дуговому зварюванні гартівних сталей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / О.М. Савицький ; НАН України. Ін-т електрозварювання ім. Є.О.Патона. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено метод керування формуванням структури та властивостей зварних з'днань сталей з вмістом вуглецю до 0,8 %, що забезпечує можливість їх зварювання без підігріву близькими за хімічним складом дротами. Особливістю даного методу є регулювання рівнем гомогенності аустеніту та періодом інертності його розпаду; за даних умов формуються дрібнозернисті пластичні структури, стійкі проти крихкого руйнування та утворення тріщин. Розроблено спосіб зварювання з періодичним примусовим охолодженням зварювальної ванни для реалізації даного методу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.51-18 + К641.51,27
Шифр НБУВ: РА317003 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Андріанов О.А. 
Оптимізація процесу стабілізації зварювання корозійностійких сталей змінним струмом: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.07 / О.А. Андріанов ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політех. ін-т". — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено процес імпульсної стабілізації дуги у разі зварювання корозійностійких сталей змінним струмом. Виявлено властивості зварювальної дуги в колах змінного струму, зовнішні характеристики джерела живлення та їх вплив на стійкість горіння дуги, взаємозв'язки параметрів електромагнітних елементів джерела живлення за умов горіння зварювальної дуги. Розв'язано задачу оптимізації процесу й устаткування. Запропоновано новий підхід, що дозволяє визначити зовнішні характеристики джерела живлення зварювальної дуги змінним струмом з урахуванням кута відкриття електронних ключів і проаналізувати вплив зовнішньої характеристики на стійкість її горіння. Досліджено методики математичного моделювання електричних кіл змінного струму з дугою, які дозволяють не тільки вивчати динаміку цих кіл та їх стійкість, а й досліджувати вплив стабілізувальних імпульсів на процес зварювання. Проведено оптимізацію режимів імпульсної стабілізації зварювальної дуги змінного струму, що дозволяє значно знизити напругу холостого ходу зварювального трансформатора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.51,27
Шифр НБУВ: РА375393 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Кабацький О.В. 
Підвищення стійкості проти холодних тріщин зварних з'єднань середньовуглецевих низьколегованих сталей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / О.В. Кабацький ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено ефективний спосіб підвищення стійкості проти холодних тріщин, з використанням якого створено нові електродні матеріали для зварювання деяких сердньовуглецевих низьколегованих сталей. Здійснено вибір оптимальної легуючої основи на підставі результатів експериментальних досліджень щодо визначення найбільш прийнятного сполучення механічних характеристик низьколегованого високоміцного металу зварних швів та їх стійкості проти холодних тріщин і взаємозв'язку з мікроструктурою металу та морфологією неметалевих домішок. Розроблено математичну модель, що визначає залежність механічних властивостей металу шва та його стійкості проти холодних тріщин від концентрації у шві легуючих і модифікуючих елементів. Вивчено вплив характеру модифікування та тріщиностійкість зварних швів. Встановлено наявність у модифікованому азотом і ванадієм металі швів нітридів ванадію та їх вплив на структуру та властивості металу. Досліджено особливоості зародження та розвитку холодних навколошовних тріщин у металі з'єднань. Визначено оптимальний варіант і параметри мікролегування для запобігання тріщин та його вплив на основні фактори, що визначають утворення відколів. Розроблено склади покриття електродів для зварювання ряду високоміцних сталей, що гартуються. Наведено результати дослідно-промислових випробувань розроблених електродів і розраховано економічний ефект їх застосування, що становить 353,13 тис. грн.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.51,27 + К641.51-18 +
Шифр НБУВ: РА335465

Рубрики:

      
4.

Проценко П.П. 
Підвищення холодостійкості зварних з'єднань термічно зміцнених кремніємарганцевих сталей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / П.П. Проценко ; НАН України. Ін-т електрозварювання ім. Є.О.Патона. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Досліджено закономірності впливу основних легувальних елементів та їх сполучень на структуру та властивості металу шва, стійкість горіння дуги, характеристики переносу електродного металу. Наведено систему комплексного легування металу шва, створено відповідні композиції електродних дротів для зварних з'єднань термічно зміцнених кремніємарганцевих сталей. Визначено особливості формування структури, досліджено властивості металу в зоні термічного впливу (ЗТВ). Визначено оптимальні умови дугового зварювання термічно зміцнених холодостійких низьколегованих сталей з метою формування заданої структури, властивостей металу шва та ЗТВ. Визначено вплив термічного циклу зварювання на холодостійкість зварних з'єднань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.51,27 + К641.51-18
Шифр НБУВ: РА317808 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського