Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (28)Книжкові видання та компакт-диски (39)
Пошуковий запит: (<.>U=К63-56-02$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Павлишко А.В. 
Комплексне геометричне моделювання спряжених нелінійчатих поверхонь без інтерференції на базі сучасної комп'ютерної технології: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.01.01 / А.В. Павлишко ; Тавр. держ. агротехн. акад. — Мелітополь, 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Автоматизовано процес побудови пучка нормалей до криволінійного профілю виробу, а також процеси формування гвинтових криволінійних поверхонь за допомогою пучка нормалей. Розроблено спосіб формування чистових черв'ячних фрез з просторовою різальною кромкою з великим кутом підйому витків з використанням теореми про миттєві обвідні аксоїди, що дає змогу проектувати високопродуктивні черв'ячні фрези, що виключають інтерференцію. Запропоновано графічний спосіб нормалей для її виключення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К63-56-02 +
Шифр НБУВ: РА324886

Рубрики:

      
2.

Кондусова О.Б. 
Тривимірне геометричне моделювання зняття припуску, формоутворення і проектування інструментів при обробці різанням: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.01 / О.Б. Кондусова ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 1999. — 35 с. — укp.

Дисертацію присвячено геометричному моделюванню зняття припуску, формоутворенню і проектуванню інструментів при обробці в машинобудуванні. Розроблено нову узагальнену тривимірну модель зняття припуску, засновану на багатопараметричних відображеннях. Модель об'єднує процеси формоутворення і зняття припуску у взаємозв'язку з моделями оброблюваних деталей та інструментів. Виявлено найбільш суттєві геометричні ознаки способів обробки. Запропоновано новий алгоритм конкретизації моделей та основи їхньої систематизації. Рекомендовано алгоритми моделювання різальних інструментів регламентованим відніманням і формуванням композицій з точкових і фасонних елементів. Розроблено методику розрахунку площі плями контакту, швидкості, шляху і тривалості різання, об'ємів шару, що зрізається, інтенсивності зняття. Отримані моделі, алгоритми і методики забезпечують компактність формалізації. Вони можуть бути використані в геометричному забезпеченні CAD/CAM систем технологічного призначення і при моделюванні процесів різання матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К63-56-02

Рубрики:

      
3.

Зубкова Н.В. 
Удосконалювання 3D-моделювання різальних інструментів і елементів припуску шляхом уніфікації структур багатопараметричних відображень простору: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / Н.В. Зубкова ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Запропоновано спільну уніфікацію структур відображень, алгоритмів 3D-моделювання й отриманих 3D-моделей різальних інструментів, оброблюваних деталей і елементів припуску у процесі обробки різанням. Розроблено вихідну та конкретні структури багатопараметричних відображень простору, орієнтовані на уніфікацію 3D-моделей. Розроблено алгоритм 3D-моделювання, заснований за принципами багато параметричних відображень, який відрізняється від існуючих урахуванням вимог уніфікації. Алгоритм містить уніфіковані блоки, що мають однакову побудову, але різне математичне наповнення для конкретних задач. Уніфікація забезпечує компактність формалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К63-1 + К63-56-02
Шифр НБУВ: РА320930 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського