Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (16)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>U=К621.3-52-042$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Горбатенко В.В. 
Вдосконалення структури сплавів для валків дрібносортових прокатних станів з метою підвищення їх експлуатаційної стійкості: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.01 / В.В. Горбатенко ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Проведено вивчення складу та структури твердих сплавів на умови руйнування робочої поверхні валків швидкісних дрібносортових прокатних станів і здійснено розробку альтернативних сплавів (високовуглецевих хромонікелевих сталей) для їх виготовлення з урахуванням переважаючого механізму зношування. Вперше за умов діючого виробництва досліджено особливості зношення калібрів валків з твердих сплавів передчистової та чистової групи клітей безперервних високошвидкісних дрібносортових прокатних станів. Встановлено, що використання твердих сплавів з великим розміром карбідних часток дозволяє підвищити експлуатаційні показники валків за рахунок зниження ефекту викришування поверхні калібра, більш рівномірної їх виробки. Обгрунтовано припущення, що тверді сплави вивченого складу можуть не бути найкращим матеріалом для виготовлення валків для використання за умов зношення з домінуючим механізмом термічної втоми. Запропоновано під час виготовлення таких валків використовувати теплостійкі високовуглецеві хромонікелеві сталі з більш високою, ніж у твердих сплавів теплопровідністю й стійкістю щодо утворення тріщин розпалу. Встановлено складний характер залежності структури та властивостей сталей від температури нагріву під час гартування та повторного нагрівання. Результати наукового дослідження використано для корегування технології виготовлення твердосплавних дискових прокатних валків, які серійно поставляються НВТ "ДОНІКС" на стани 150 ЗАТ "Макіївський металургійний завод" та ВАТ КГМК "Криворіжсталь". Виготовлено бандажі робочих валків з твердих сплавів та високовуглецевої хромонікелевої сталі, які пройшли успішні дослідно-промислові випробування за умов дрібносортових станів 250 ВАТ КГМК "Криворіжсталь".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.3-1 + К621.3-52-042 +
Шифр НБУВ: РА343481

Рубрики:

      
2.

Штода М.М. 
Розвиток методів розрахунку калібровок для прокатки кутових профілів різної конфігурації: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / М.М. Штода ; Ін-т чор. металургії ім. З.І.Некрасова НАН України. — Д., 2005. — 20 с. — укp.

Здійснено математичне моделювання й експериментальне дослідження формозміни металу й енергосилових параметрів за умов прокатки штаб у кутових калібрах. Розроблено методику розрахунку калібровок валків для прокатки кутових профілів. Удосконалено варіаційний метод досліджень процесу їх прокатки за умов різної конфігурації. Проведено числові експерименти процесів прокатки штаб різної конфігурації у кутових калібрах. На підставі обробки експериментальних даних і результатів математичного моделювання одержано нові вирази для визначення коефіцієнтів формозміни та безрозмірної потужності прокатки. Установлено, що випрямлення полиць у чистовому кутовому калібрі за умов гарячої прокатки практично не позначається на деформованому стані металу та енергосилових параметрах процесу. Розроблено методику розрахунку калібровки кутових профілів, яка передбачає використання прикладної комп'ютерної програми, що дозволяє знизити інтенсивність зносу валків у середньому за всіма фасонними проходами на 17,6 % і зменшити кількість фасонних калібрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.3-52-042-02 + К621.3-1 +
Шифр НБУВ: РА341099

Рубрики:

      
3.

Бергеман Г.В. 
Розвиток методів розрахунку розгорнутого калібрування валків і розробка ефективної технології виробництва швелерів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / Г.В. Бергеман ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2008. — 19 с. — укp.

Удосконалено технологію прокатки швелерів шляхом використання нової схеми калібровки валків. Особливу увагу приділено проблемам формозміни металу в парі останнього криво- та прямополичного калібрів, а також можливості забезпечення необхідних розмірів профілю. Розроблено новий метод побудови та розрахунку розгорнутого калібрування валків. Теоретично проаналізовано енергосилові та кінематичні параметри прокатки в розгорнутих швелерних калібрах. Удосконалено метод розрахунку енергосилових параметрів прокатки у розгорнутих калібрах. Встановлено, що впровадження основних результатів наукового дослідження сприяє підвищенню продуктивності та розширенню сортаменту стану 550 ВАТ "ДМЗ ім. Петровського".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.3-64 + К621.3-52-042-02 +
Шифр НБУВ: РА357974

Рубрики:

      
4.

Мельник С.М. 
Розвиток методу розрахунку калібрувань валків для прокатки великих шпунтових профілів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / С.М. Мельник ; Ін-т чорн. металургії ім. З.І.Некрасова НАН України. — Д., 2007. — 21 с. — укp.

Вивчено закономірності формозміни металу залежно від геометричних розмірів заготовки, робочого інструменту. Розроблено нову методику розрахунку калібровки валків для прокатки великих шпунтових паль П-подібної форми нової конструкції. За результатами проведених досліджень створено нову методику для визначення розмірів початкової заготовки. Установлено, що за умов прокатки великих шпунтових паль типу "Ларсен", для забезпечення виконання форми замкових елементів на готовому профілі необхідно використовувати однаковий ухил полиць у всіх калібрах. Запропоновано новий спосіб формування замкових елементів, що дозволяє контролювати висоту замкового елемента перед деформацією його в контрольному калібрі. Це дозволяє одержати точне сполучення форми штаби з формою контрольного калібру, забезпечити виконання замкових елементів на готовому профілі потрібної форми та розмірів. На підставі результатів досліджень розроблено методику розрахунку калібровки валків для прокатки шпунтових паль типу "Ларсен" нової конструкції. Проведено дослідну прокатку профілю нової конструкції з міжзамковою базою 500 мм за умов рейкобалкового стану ВАТ "ДМКД". Розрахунки, виконані з застосуванням нової методики, можуть бути використані для розробки технології виробництва профілів з міжзамковою відстанню 600 мм і більше.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.3-1 + К621.3-52-042-02 +
Шифр НБУВ: РА352049

Рубрики:

      
5.

Мостіпан Є. Є. 
Удосконалення калібровок валків для виробництва фланцевих профілів, які забезпечують підвищення якості поверхні прокату: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.05 / Є. Є. Мостіпан ; Дніпродзерж. держ. техн. ун-т. — Дніпродзержинськ, 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено новий метод прогнозування зміни глибини поверхневих дефектів під час гарячої прокатки в фасонних калібрах на основі аналізу поля швидкостей, одержаного в результаті розрахунку деформованого стану металу за допомогою методу скінченних елементів. Метод визначає зміну глибини дефекту з використанням значень поперечної та вертикальної складових швидкості течії металу в конкретній точці смуги та дозволяє визначати глибину дефектів після деформації за їх розташування в зонах з різним характером течії металу, а також виявляти зони калібру, де можливе поглиблення дефекту. Розроблений метод дозволяє досліджувати характер формозміни поверхневих дефектів (включаючи їх глибину) в калібрах різних форм і конструкцій. Одержали подальший розвиток уявлення про вплив нерівномірності деформації по ширині калібру на формозміну поздовжніх поверхневих дефектів під час гарячої прокатки профілів. Вперше одержано залежності ступеня викатування дефектів від параметрів форми гребенів розрізних калібрів для прокатки двотаврів і швелерів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.3-11 + К621.3-52-042-02
Шифр НБУВ: РА381778 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського