Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (49)Книжкові видання та компакт-диски (37)Журнали та продовжувані видання (101)
Пошуковий запит: (<.>U=К581$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Шеремет О.І. 
Вдосконалення автоматизованої електромеханічної системи для віброобробки металевих деталей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / О.І. Шеремет ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2005. — 19 с.: рис. — укp.

Розкрито взаємозв'язок між формою вібродії та ефективністю віброобробки металевих деталей (МД), який дозволяє визначити відношення коефіцієнта динамічності віброобробки до енергії, спожитої в процесі періодичної механічної дії будь-якої форми. Одержано залежності роботи, що виконується електромеханічною системою (ЕМС) під час віброобробки МД, від частотного спектра сигналу вібродії, для визначення енергетично оптимального спектральний складу сигналу віброобробки для деталі, яка має великий набір резонансних частот. На підставі теорії електромеханічних аналогій розроблено математичну модель ЕМС для віброобробки МД, з метою встановлення взаємозв'язку між механічними та електричними параметрами вдосконаленої системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К581-5-05 +
Шифр НБУВ: РА336575

Рубрики:

      
2.

Деньщиков О. Ю. 
Зниження залишкових напружень в елементах конструкцій методом вібраційної обробки: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.09 / О. Ю. Деньщиков ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Зазначено про нові феноменологічні рівняння стану для моделювання процесів вібраційного старіння матеріалів, які з використанням експериментальних кривих релаксації є придатними для практичних розрахунків залишкових напружень за вібраційної обробки виробів; математичні постановки задач аналізу процесів релаксації залишкових напружень за відомих полів початкових залишкових напружень і динамічних напружень за умов вібраційної обробки елементів машинобудівних конструкцій. Адаптовано метод скінченних елементів для числового розв'язання задачі релаксації залишкових напружень за віброобробки та розроблено програмне забезпечення. Одержано нові закономірності розподілення залишкових напружень у реальних елементах машинобудівних конструкцій: опорі склепіння доменної печі, зварних балках типу тавр і двотавр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К581-1
Шифр НБУВ: РА378971 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Міцик 
Підвищення ефективності обробки великогабаритних плоскісних виробів активізацією руху робочого середовища у коливних "U"-подібних контейнерах: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / Андрій Володимирович Міцик ; Національний технічний ун-т "Харківський політехнічний ін-т". — Х., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К581.001.35
Шифр НБУВ: РА358720

Рубрики:

      
4.

Ніколаєнко А. П. 
Підвищення продуктивності вібраційної обробки шляхом вибору розташування джерела коливань відносно U-подібного контейнера: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.01 / А. П. Ніколаєнко ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Запропоновано математичну модель руху маси завантаження в U-подібному контейнері вібраційного верстата, що дозволяє враховувати вплив неоднорідності поля траєкторій коливань стінок контейнера на продуктивність процесу. Вперше одержано залежність визначення циркуляційної швидкості руху робочого середовища й визначено умови для забезпечення стабільності цього руху, з урахуванням взаємного розташування основних вузлів вібраційного верстата - віброзбуджувача й контейнера. Досліджено залежність, яка визначає потужність і витрачається на обробку виробу. Теоретично обгрунтовано й експериментально підтверджено можливість підвищення експлуатаційних властивостей виробів у результаті вібраційної обробки на обробнозачисних і зміцнювальних операціях на верстатах з U-подібною формою контейнера без жорсткого кінематичного зв'язку між елементами технологічної системи, з підвищенням продуктивності процесу завдяки зміні розташування віброзбуджувача відносно контейнера.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К581
Шифр НБУВ: РА371297 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Шумакова Т. О. 
Підвищення продуктивності обробки деталей у вібруючих контейнерах шляхом вибору форми інструменту: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.01 / Т. О. Шумакова ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано вплив форми абразивних гранул на періодичне об'ємне розширення робочого середовища та зміну циркуляційної швидкості потоку за його переміщення вздовж стінок і днища контейнера, яка визначає та дозволяє підвищити продуктивність процесу вібраційної обробки. Встановлено вплив абразивної гранули запропонованої форми на сталість високої продуктивності процесу. Виявлено оптимальну форму із запропонованих форм абразивної гранули, яка забезпечує високу сталість працездатності інструменту завдяки його самозагостренню в процесі вібраційної обробки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К581
Шифр НБУВ: РА375576 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Волков І.В. 
Підвищення продуктивності процесу вібраційної обробки деталей на оздоблювальних і зміцнюючих операціях: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.08 / І.В. Волков ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено математичну модель руху межового шару робочого середовища, яка враховує параметри вібраційного верстата та параметри робочого середовища, що дозволяє здійснювати розрахунки траєкторії руху одиничної гранули та циркуляційної швидкості шару робочого середовища, який знаходиться у безпосередньому контакті з поверхнею контейнеру. Досліджено вплив вібраційної обробки на втомну міцність, зносостійкість, мікротвердість поверхневого шару деталей. Визначено розміри зон у контейнері з різною активністю обробки та циркуляційну швидкість робочого середовища. За результатами досліджень розроблено технологію фінішної обробки деталей, що дозволяє одержувати деталі з необхідними експлуатаційними властивостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К581 +
Шифр НБУВ: РА358644

Рубрики:

      
7.

Бурлакова Г. Ю. 
Розширення можливостей вібраційної обробки плоских деталей на основі удосконалення технологічної системи: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.08 / Г. Ю. Бурлакова ; ДВНЗ "Приазов. держ. техн. ун-т". — Маріуполь, 2011. — 21 с. — укp.

Розроблено математичну модель, яка дозволяє досліджувати напрям і величини швидкостей та прискорень елементів робочого середовища. З використанням даної моделі показано, що зміна форми контейнера з традиційної на форму з ломаною боковою стінкою дозволяє утворювати потоки, що перехрещуються, за цього збільшується тиск гранул робочого середовища на пакети злиплих деталей. Досліджено вплив форми контейнера на рух його завантаження, визначено гідромісткість оброблюваних поверхонь, сили зрушення, досліджені злиплення виробів залежно від складу розчину та вплив футерування в залежності від його твердості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К581
Шифр НБУВ: РА382977 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Романченко О. В. 
Розширення технологічних можливостей вібраційного устаткування за рахунок створення умов обробки довгомірних деталей: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.01 / О. В. Романченко ; Черніг. держ. технол. ун-т. — Чернігів, 2011. — 20 с.: рис. — укp.

У дослідженні визначено умови стійкого руху робочого середовища в U-образних контейнерах під час обробки довгомірних деталей навалом, що забезпечують рівномірну обробку, та сформульовано вимоги до системи приводів віброверстата. Одержано аналітичні залежності вертикальної та горизонтальної складових амплітуд коливань контейнера від його довжини, що дає можливість обгрунтовано визначати місце установки віброзбудників за довжиною контейнера. Обгрунтовано та розроблено метод контролю за просторовим рухом U-образного контейнера віброверстата, що дозволяє управляти процесом обробки довгомірних деталей навалом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.13 + К581
Шифр НБУВ: РА381795 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського