Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (35)Книжкові видання та компакт-диски (16)
Пошуковий запит: (<.>U=К500.148$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Васильчук О.Р. 
Автоматизація розробки технології виготовлення деталей типу "корпус" ливарно-пресових автоматів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.08 / О.Р. Васильчук ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена задачі розробки сучасних методів проектування технологій виготовлення деталей типу "корпус" для створення інтелектуальної комп'ютерної технології підготовки виробництва на основі комплексних моделей виробів, методів їх виготовлення і виробничого середовища, методів прийняття оптимальних комплексних технологічних рішень, принципів гнучкої адаптації до умов конкретного виробничого середовища і вимог сучасного ринку. Розроблено теоретичні основи нових технологій проектування шляхом комплексного використання вже існуючих методів. Запропоновано нову методологію проектування технологічних процесів і документів технологічної підготовки машинобудівного виробництва з використанням штучного інтелекту, що може ефективно застосовуватися в сучасних автоматизованих системах технологічної підготовки виробництва. Розроблено формалізовані моделі, методи й алгоритми процесів технології машинобудування для проектування технологічних процесів машинобудівного виробництва. Створено алгоритмічне забезпечення на основі нових методів проектування технології виготовлення складних деталей типу "корпус", що використовує нові методи динамічного програмування в процесі формування технології їх виготовлення. Викладено результати практичної апробації на прикладі системи автоматизованої підготовки виробництва, упровадженої на ВАТ "Термопластавтомат" (м.Хмельницький), що дозволили скоротити терміни підготовки виробництва нових деталей у 1,5-2 рази.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.148-642.1

Рубрики:

      
2.

Боркун А.І. 
Підвищення ефективності механічної обробки поверхонь корпусних деталей з консольними елементами пониженої жорсткості: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.08 / А.І. Боркун ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2010. — 19 с. — укp.

Висвітлено науково-практичні проблеми розробки технологічних процесів чистової обробки поверхонь на консольних елементах деталей із алюмінієвих сплавів з урахуванням уточненого критерію виявлення елемента пониженої жорсткості (ПЖ). Обгрунтовано технологічні закономірності формування параметрів якості та точності під час чистової обробки деталей з елементами ПЖ із алюмінієвих сплавів, які дозволяють вибрати оптимальні розміри елементів ПЖ і режими різання на основі побудованого графіка залежностей пружностей переміщень від розмірів елемента ПЖ і від параметрів режимів різання. Теоретично узагальнено класифікацію деталей з елементами ПЖ, в якій поєднано величину питомої товщини елемента ПЖ і параметри точності обробки за наобхідної умови, що величина пружних переміщень не повинна перевищувати допуск на параметр обробки. Визначено поправочні коефіцієнти на швидкість різання для забезпечення точності та продуктивності обробки деталей з елементами ПЖ. Висвітлено умови підвищення якості, точності та продуктивності обробки за рахунок використання наклеєчних смол для забезпечення жорсткості елемента ПЖ деталі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.148.1-1
Шифр НБУВ: РА370216 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Дубовик В.О. 
Підвищення працездатності та довговічності корпусних деталей з алюмінієвих сплавів шляхом управління внутрішніми напруженнями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.02 / В.О. Дубовик ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розглянуто математичну модель процесу управління внутрішніми напруженнями в корпусі шестеренного насосу, описано метод кінцевих елементів, запропоновано модель геометричної форми корпусу. Визначено параметри математичної моделі: температуру нагрівання, охолодження корпусу та кількість циклів і степінь відносної деформації в циклах. Проаналізовано напружено-деформований стан корпусу на основі моделі Боднера-Партома. Відзначено, що граничні та початкові умови включають гіпотезу однорідності і ізотропності матеріалу. Виявлено подрібнення мікроструктури матеріалу корпусу. Доведено, що в 1,2 - 1,4 рази підвищується твердість, в 1,2 - 1,5 рази - зносостійкість та в 1,25 - 1,5 рази границі міцності і текучості матеріалу корпусу в порівнянні з відповідними показниками існуючих аналогів. Досліджено зменшення в 1,5 - 1,7 рази величини деформацій корпусу зі сформованим полем напружень за умов експлуатації у порівнянні з відповідними показниками серійного насосу, гама-процентний ресурс шестеренного насосу з корпусом, у якому виконано формування внутрішніх напружень, на 16 - 18 % перевищив ресурс серійного.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.148.1 + К448.1-02 +
Шифр НБУВ: РА336403

Рубрики:

      
4.

Соломко Т.Ю. 
Технологічне забезпечення точності виготовлення корпусних деталей важкого машинобудування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.08 / Т.Ю. Соломко ; Харк. держ. політехн. ун-т. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Виявлено закономірності впливу основних технологічних чинників на залишкові напруги та деформації деталі у процесі механічної обробки. Запропоновано аналітичні залежності, які встановлюють взаємозв'язок між параметрами залишкових напруг і деформацій та величиною припуску, а також алгоритм розрахунку раціонального припуску на механічну обробку з урахуванням величини жолоблення деталі. На базі розробленої методики створено підсистему розрахунку даного припуску на механічне опрацювання, що є складовою інтерактивної системи САПР ТП "АГАТ".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К500.148.1-1
Шифр НБУВ: РА309749 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського