Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (8)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=К412.555.8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Лінчевський Є. А. 
Геометричне моделювання епігіпотрохоїдних профілів роторно-планетарних машин: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.01.01 / Є. А. Лінчевський ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Розроблено теоретичну базу для графоаналітичного методу розрахунку профілів роторів і корпусів, а також робочих поверхонь роторно-планетарних машин трохоїдного типу з використанням комбінованих кривих у вигляді фрагментів гіпотрохоїди й епітрохоїди. Вперше запропоновано спосіб аналітичного опису епігіпотрохоїдних кривих, що складаються з періодичних фрагментів гіпотрохоїди й епітрохоїди. Надано спосіб визначення взаємоспряжених кривих за їх взаємного переміщення за законом руху планетарного механізму, коли криві є комбіновані з фрагментами гіпотрохоїди й епітрохоїди. Розглянуто спосіб геометричного моделювання взаємоспряжених поверхонь з нормальними перетинами у вигляді епігіпотрохоїдних кривих, орієнтованих на використання у насосах лінії Муано.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К412.555.8 + К445.58-02
Шифр НБУВ: РА376690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Куниця А.В. 
Розвиток теорії функціонування зубчастих планетарних інерційно-імпульсних механічних систем: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.02.02 / А.В. Куниця ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2004. — 36 с. — укp.

На базі використання єдиних науково-методичних принципів системного підходу створено аналітичні та розрахункові методи аналізу параметрів функціонування інерційно-імпульсної механічної системи з урахуванням зміни зв'язку між її ланками та взаємодії з джерелом і приймачем енергії у складі машинного агрегата у вигляді динамічної системи (джерело енергії - інерційно-імпульсні механічні системи - приймач енергії). Розв'язано задачу динамічного аналізу, що дозволило вирішити комплекс проблем щодо проектування нових технологічних процесів і машин, які адаптивно пристосовуються до параметрів транспортних і технологічних процесів. Уперше на базі зворотної задачі механіки машин і закону збереження енергії створено метод аналізу математичних моделей механічного руху в інерційно-імпульсній механічний системі та одержано вираження канонічних характеристик інерційно-імпульсних механізмів. Встановлено нову закономірність нелінійних взаємодій інерційно-імпульсної задачі механічної системи з джерелом і приймачем енергії та розроблено заходи сумісного параметричного й енергетичного усунення імовірності виникнення нелінійних ефектів, що зменшують працездатність і довговічність машин. Вперше розроблено методику узгодження параметрів функціонування інерційно-імпульсної механічної системи й обгрунтовано вимоги стосовно відповідності її параметрів та канонічної характеристики щодо визначальних особливостей джерела та приймача енергії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К412.555.8 + К445.58-02 +
Шифр НБУВ: РА334725

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського