Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (189)Книжкові видання та компакт-диски (23)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=К235.160.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Бондарчук В.І. 
Високотемпературна повзучість титанових сплавів з різною мікроструктурою: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.13 / В.І. Бондарчук ; Ін-т металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України. — К., 1999. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.160.625

Рубрики:

      
2.

Кокайло В.С. 
Вплив ангармонізму на коливний спектр та повзучість гексагональних щільноупакованих сплавів на основі Ті: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.07 / В.С. Кокайло ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.160.62
Шифр НБУВ: РА371095 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Калахан О.С. 
Закономірності і механізм корозії та корозійно-втомного руйнування титанових сплавів у середовищах різної протогенності: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.17.14 / О.С. Калахан ; НАН України, Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В.Карпенка. — Л., 2008. — 32 с. — укp.

Проведено теоретико-експериментальні дослідження корозійної тривкості та корозійно-втомної довговічності титанових сплавів у середовищах різної протогенності та запропоновано нові підходи для вирішення важливої практичної проблеми підвищення корозійно-втомної довговічності титанових сплавів у технологічних середовищах енергетичної промисловості на основі встановлених закономірностей перебігу корозії та корозійної втоми сплавів і за наявності на них захисних покриттів. Встановлено закономірності впливу середовищ різної протогенності на кінетику електронних процесів на поверхні титанових сплавів. Виявлено, що ефективна енергія активації електродних процесів і коефіцієнт переносу структурно малочутливі до корозії сплаву ПТ-3В, а відмінності у корозійній тривкості у разі зміни його структури від грубозернистої пластичності до глобулярної дрібнозернистої зумовлені різною сумарною площею активних центрів на поверхні матеріалу. Одержано кількісні електрохімічні характеристики впливу циклічної деформації на репасивацію титанових сплавів у розчинах хлоридів. Встановлено інверсію впливу водних розчинів аміаку на опір зародженню атомної тріщини від концентратора напружень, досліджено кінетику її росту. Доведено ефективність застосування газотермічних покриттів для відновлення розмірів і захисту елементів титанових лопаток турбін енергетичних установок від фретинг-втомного руйнування, визначено лімітувальну стадію корозії покриттів і з'ясовано механізм розвитку їх локальної корозії - міжкристалітної, структурно-вибіркової та виразкової - за корозійної фретинг-втоми у хлоридних середовищах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.160.6 + К66-14 +
Шифр НБУВ: РА362015

Рубрики:

      
4.

Яськів О.І. 
Оптимізація структурно-фазового стану азотованих шарів на титанових сплавах з метою підвищення корозійної тривкості в агресивних середовищах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / О.І. Яськів ; НАН України. Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В.Карпенка. — Л., 2000. — 17 с. — укp.

Розкрито закономірності зміни фазового складу поверхневих шарів титанових сплавів під час взаємодії з киснеазотвмісним середовищем. Розроблено основні вимоги до структурно-фазового стану нітридних та оксинітридних шарів для забезпечення тривалої працездатності промислових титанових сплавів у середовищах соляної, сірчаної та фосфорної кислот. Розглянуто вплив температурно-часових параметрів азотування на характеристики азотованого шару, дефектність і шорсткість нітридної плівки, її гомогенність за фазовим складом. Визначено роль структурно-фазового стану та параметрів термодифузійних шарів у захисті від корозії титанових сплавів. Запропоновано технологічні схеми формування гомогенних за фазовим складом нітридних шарів за умов, що температури нижчі за температуру поліморфного перетворення титану (750...850 C). Розроблено шляхи формування захисних оксинітридних шарів в азотвмісному середовищі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.160.628 + К663.33-18
Шифр НБУВ: РА308208 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського