Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (69)Книжкові видання та компакт-диски (41)
Пошуковий запит: (<.>U=И411.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія: Гірнича справа   
1.

Тарасенко В.А. 
Моделювання робочих процесів і обгрунтування параметрів одновалкової шахтної дробарки для міцних порід: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.06 / В.А. Тарасенко ; Донец. держ. техн. ун-т. — Донецьк, 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено закономірності робочого процесу шахтних валкових дробарок, вибору оптимальних структури і параметрів, що забезпечують зниження динамічних навантажень і підвищення технічного рівня дробильних машин. Подано нове рішення актуальної наукової задачі, що полягає у розвитку теорії робочих процесів валкових дробарок на основі створення імітаційної математичної моделі функціонування одновалкової дробарки. Розроблене математичне і програмне забезпечення дозволяє на стадії проектування встановити раціональні структуру і параметри дробарки, виключити виникнення резонансних явищ, прогнозувати енергетичні характеристики процесу дробіння, продуктивність і гранулометричний склад продукту для конкретних умов експлуатації, забезпечити номінальні режими функціонування захисних пристроїв, а також підвищити довговічність дробильної машини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.1,42-51
Шифр НБУВ: РА310604 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
2.

Пологович А.І. 
Обгрунтування параметрів і розробка конструкцій багатокамерних щокових дробарок неперервної дії: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.06. / А.І. Пологович ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено обгрунтуванню нового напрямку поліпшення багатокамерних щокових дробарок. Наведені науково обгрунтовані розробки, спрямовані на вирішення актуального завдання зниження матеріальних і енергетичних затрат на дрібнення і здрібнення матеріалів шляхом обгрунтування параметрів і розробки ресурсозберігаючих конструкцій багатокамерних щокових дробарок неперервної дії. Досліджується створена ресурсозберігаюча багатокамерна щокова дробарка неперервної дії блочно-модульної конструкції, яка відрізняється ярусним розміщенням одна під другою роздільних вібраційних щоково-конусних камер дрібнення із загальними для них вертикальними камерами завантаження і розвантажування, що дозволяє збільшувати продуктивність і ефективність її роботи без збільшення розмірів здрібнюючих органів і займаної нею виробничої площі. Встановлено, що збільшення в її камері завантаження ступені ущільності початкового роздрібнюваного матеріалу дозволяє збільшити ефективність її роботи в 1,14 разів і продуктивність в 1,17 разів без змінювання розмірів її здрібнючих органів. Виявлено, що блочно-модульне компонування трьохкамерної щокової дробарки дозволяє отримати економію конструктивних матеріалів, яка складає 42% від сумарної маси трьох таких же однокамерних дробарок, при одночасному зменшенні займаної ними виробничої площі у три рази. Запропонована інженерна методика визначення її продуктивності і раціональних конструктивних параметрів. Розроблені рекомендації для практичного використання результатів цієї дробарки впроваджені у проектну практику при розробці на основі її схеми технічних пропозицій по створенню технологічного устаткування для прероблення сипких матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.1-51

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
3.

Ісаєнко О.М. 
Підвищення ефективності усереднення руд у накопичувальних бункерах збагачувальних фабрик: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.08 / О.М. Ісаєнко ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено методи підвищення ефективності усереднення гранулометричного складу руд у накопичувальних бункерах збагачувальних фабрик. Розроблено математичні моделі масоперенесення руди у бункерах. Досліджено усереднювальні властивості типових накопичувальних бункерів з самоподрібнюванням. Визначено закономірності зміни ефективності усереднення руди за гранулометричним складом у бункерах ящикового та силосного типів залежно від зміни середньоквадратичного відхилення вмісту розрахункового класу крупності +100 мм у потоці руди, що завантажується, і ступеня розкриття площі днища бункера. На підставі одержаних залежностей технологічно обгрунтовано параметри й конструктивно-компоновочні схеми накопичувальних бункерів. Теоретично доведено можливість зниження середньоквадратичного відхиленння вмісту класу +100 мм у вихідному живленні млинів до 1 % завдяки усередненню руди в накопичувальних бункерах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.1,3-5 +
Шифр НБУВ: РА335121

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
4.

Арутюнян А.Р. 
Розробка комплексу засобів нормалізації шумових характеристик конусних дробарок дрібного дроблення: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.26.01 / А.Р. Арутюнян ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2002. — 24 с. — укp.

Досліджено особливості окустичної взаємодії дробарки та її приводного двигуна. Визначено кількісні залежності рівнів звукового тиску над зоною дроблення й біля коміра дробарки від частоти звукових коливань і діаметра рухливого конуса дробарки, що дозволяють об'єктивно оцінити дробарку як джерело шуму та якість її виготовлення чи ремонту. Встановлено залежність для визначення частотної характеристики випромінювання ударного шуму сталевих пластин, що відрізняється додатковим обліком характеру ударної взаємодії сталевих куль з пластиною, товщини пластини та кута її установки, а також коефіцієнта випромінювання згинних коливань пластин. Ця залежність дозволяє прогнозувати рівні ударного шуму та визначати умови розташування засобів для ефективного зниження шуму дробарок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.1
Шифр НБУВ: РА321081

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
5.

Морозов Д.І. 
Синтез релейних систем векторного керування асинхронним електроприводом молоткової дробарки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / Д.І. Морозов ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Для асинхронних керованих за ротором електроприводів дробарок вперше показано можливість використання релейної системи векторного керування з метою зниження низькочастотних пульсацій амплітуд струмів статора та ротора. Розроблено методику побудови ситеми регулювання швидкості з релейним модальним керуванням, що має оптимальні фільтрувальні властивості за критерієм мінімуму площі амплітудно-частотної характеристики каналу струм навантаження - струм ротора, за рахунок побудови внутрішнього контуру струму за принципом компенсації. Запропоновано новий спосіб формування системи векторного керування, орієнтованої за узагальненим вектором напруги статора, з стабілізацією індуктивної складової струму намагнічування. Розроблено методику синтезу алгоритмів релейного модального керування у даній системі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.1-42-51-041.7 + И411.1-42-51-041.7
Шифр НБУВ: РА346091

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського