Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (58)Реферативна база даних (225)Книжкові видання та компакт-диски (142)Журнали та продовжувані видання (424)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.638$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Рейда О.М. 
Інформаційно-вимірювальні системи видалення структурних дефектів зображення цифрованих багатошарових фотографічних матеріалів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.16 / О.М. Рейда ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2005. — 19 с. — укp.

Запропоновано та реалізовано метод оцінювання структурних пошкоджень багатошарових фотографічних матеріалів (БФМ), що базується на властивостях теорії розсіяння та поглинання світла. На базі нового методу проведено дослідження структури дефектів і точності їх виділення на зображені цифрованих БФМ. Зазначено, що використання даного методу дозволило проводити виділення структурних дефектів зображення цифрованих БФМ з середньоквадратичною похибкою відхилення <$E symbol С 3~ roman мкм> і максимальною похибкою відхилення <$E symbol С 8~ roman мкм> у процесі цифрування БФМ апаратурою 8 мкм. Проаналізовано якість виділення структурних дефектів зображення за допомогою еталонного зображення металевої сітки, нанесеної на скло. Встановлено, що ефективність виділення структурних дефектів складає понад 90 % залежно від типу матеріалу та характеру пошкоджень. Для підвищення точності виділення розроблено класифікацію структурних дефектів БФМ. Запропоновано та реалізовано метод відтворення структурних пошкоджень сканованих БФМ, що базується на фізичних властивостях суб'єктів та їх структурному аналізі. Запропоновано та програмно реалізовано метод адаптації процесу відтворення структурних дефектів цифрованих БФМ залежно від типу БФМ та характеру пошкоджень, використання якого дозволило підвищити якість відтворення та адаптувати відтворене зображення до структури зображення, що сформоване в емульсійних шарах БФМ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.638 +
Шифр НБУВ: РА335803

Рубрики:

      
2.

Середа А. О. 
Метод відстежування об'єктів у відеопотоці та його реалізація на паралельних комп'ютерних системах: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / А. О. Середа ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2011. — 21 с. — укp.

Розроблено метод автоматичного виявлення та відстежування об'єктів у відеопотоці DSOFT, заснований на представленні об'єкту як множини рухомих фрагментів, заданих шаблонами. Фрагменти зі схожими траєкторіями об'єднуються в об'єкти. Траєкторії об'єктів будуються на основі траєкторій їх фрагментів. Це дозволяє відстежувати об'єкти, частково перекриті іншими об'єктами; сегментувати групи об'єктів, зображення яких перетинаються, на окремі об'єкти; надавати результат як у реальному часі, так і ретроспективно уточнений результат з заданою затримкою. Запропоновано модифікації методів пошуку фрагментів зображення в кадрі, заснованих на попіксельному порівнянні кадру за шаблоном, які дозволяють оцінювати упевненість в правильності пошуку. Надано метод зниження кількості помилок за ініціалізації й оновлення моделі фону у відео. Розроблено відображення методу DSOFT на паралельні комп'ютерні системи з архітектурами MIMD UMA і кластер. Визначено ефективні апаратно-орієнтовані алгоритми пошуку в кадрі фрагмента зображення довільної форми на багатопотокових графічних процесорах з архітектурою CUDA, засновані на попіксельному порівнянні кадра з шаблоном.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.21 + З970.638-01
Шифр НБУВ: РА380988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Оксюк О.О. 
Оптимізація розкладу передачі пакетів потокового відео по мережі з втратами даних: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.О. Оксюк ; НАН України. Ін-т кібернетики. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Розроблено новий метод оптимізації якості відеозображення за умов передачі потокового відео за мережею з втратами даних, який передбачає пряму корекцію помилок (ПКП) зі змінним коефіцієнтом надлишковості для кожного елемента даних відеопослідовності. Показано, що запропонований метод може використовуватися з усіма розповсюдженими алгоритмами компресії відеозображення. Розроблений метод має низьку складність обчислень і забезпечує передачу даних у режимі реального часу на сучасних комп'ютерах, водночас він може бути адаптований для систем з широким спектром обчислювальної потужності. Експериментально показано, що запропонований метод забезпечує якість відеозображення на 0,7 - 1,4 дБ вище, ніж інші методи ПКП з постійним або змінно-дискретним коефіцієнтом надлишковості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.638 +
Шифр НБУВ: РА352165

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського