Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (43)Книжкові видання та компакт-диски (28)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.33-013$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Анзін В. О. 
Забезпечення якості послуг передачі мультимедіа мережами нового покоління: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / В. О. Анзін ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2011. — 18 с.: рис., табл. — укp.

Розкрито проблеми підвищення ефективності надання мультимедійних послуг в мережах нового покоління. Обгрунтовано нову математичну модель передачі мультимедійної інформації, що базується на узагальненій математичній моделі передачі відеоданих і результатах комп'ютерного моделювання передачі мультимедіа. Розглянуто питання об'єктивного оцінювання якості потокового відео в процесі його обробки та передачі мережами нового покоління. З використанням методу виділення динамічної складової, рекурсивного методу фрагментування зображення та методу арифметичного кодування запропоновано вирішення проблеми критичного зниження якості мультимедійних послуг у випадку їх утиснення. Показано можливості застосування метода об'ємного дельта-кодування цифрового відеосигналу, заснованого на алгоритмах детекції руху та традиційного дельта-кодування в системах передачі відеоінформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.33-013.3
Шифр НБУВ: РА384517 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Яковенко О.В. 
Метод компактного представлення відеоданих в телекомунікаційних системах на основі двовимірного плаваючого поліадичного кодування трансформант Уолша: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.12.02 / О.В. Яковенко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Зазначено, що в процесі вирішення прикладних завдань доцільно обробляти та передавати відеоінформацію, ефективність їх рішення залежить від своєчасності та достовірності інформації, яка доводиться, однак, на практиці час її доведення у декілька разів перевищує необхідні значення. Розкрито основну причину часових затримок, зокрема, великі об'єми відеоданих та обмежені тактико-технічні характеристики інформаційно-телекомунікаційних систем. Визначено напрямок вирішення даної суперечності на основі використання методів компаткного представлення зображень з контрольованою втратою якості. Розроблено методи стиснення і відновлення зображень для зниження часу доведення достовірної інформації за умов обмежень на швидкодію обчислювальних систем та швидкість передачі даних в телекомунікаційних системах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.33-013 + З970.632-01
Шифр НБУВ: РА371274 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Дядик Д.Ф. 
Метод стиску зображень без втрат на основі контекстного моделювання в системах телекомунікацій: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / Д.Ф. Дядик ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Показано, що підвищення ефективності функціонування телекомунікаційних систем можливе за умов зменшення об'ємів запам'ятовувальних пристроїв і зменшення навантаження на канали зв'язку за рахунок компактного представлення зображень. Розроблено комбінований метод стиску зображень без втрат інформації, який базується на вдосконаленому методі зміни кольорової моделі зображень, цілочисловому вейвлет-перетворенні, удосконаленому контекстному моделюванні й арифметичному кодуванні. Ступінь стиску для півтонових і повнокольорових зображень підвищено на 15 - 17 %. Розроблено метод попереднього оцінювання ступеня стиску зображень для методів стиску на базі контекстного моделювання РРМ й арифметичного кодування. Запропоновані методи реалізовано як алгоритми та програмні засоби аналізу, перетворення та кодування зображень з метою їх стиску без втрат інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632 + З970.33-013.4 +
Шифр НБУВ: РА361799

Рубрики:

      
4.

Хаханова Г.В. 
Структурно-каскадні методи стиснення та відновлення даних у телекомунікаційних системах: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Г.В. Хаханова ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2009. — 18 с. — укp.

З метою зменшення часу стиску, відновлення та передачі двійкових даних для телекомунікаційних систем розроблено метод стиснення даних на підставі структурно-каскадного кодування, що характеризується зменшенням структурно-комбінаторної надмірності та дозволяє збільшити ступінь стиснення даних без внесення похибки. Наведено метод відновлення двійкових даних на базі структурно-каскадного декодування, що передбачає урахування двокаскадної структури двійкових масивів і дозволяє відновлювати дані без внесення похибки без використання додаткової службової інформації. Запропоновано нове швидке структурно-каскадне декодування з урахуванням структурних залежностей у двійкових масивах, що дозволяє зменшити кількість операцій відновлення без внесення похибки. Розвинуто модель оцінювання інформативності двійкових масивів, що передбачає врахування обмеження щодо кількості серій одиниць і дозволяє визначити середнє значення та мінімальну межу ступеня компресії двійкових даних. Розвинуто модель оцінювання сумарної кількості типових операцій для обробки двійкових даних, яка враховує можливість представлення двійкових масивів у вигляді каскадних структурних чисел, а також властивість дострокового відновлення двійкових послідовностей і властивість паралельного декодування кодових конструкцій. Це дозволяє оцінити апаратно-часові характеристики процесу обробки двійкових даних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.33-013.44 +
Шифр НБУВ: РА364474

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського