Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (11)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.32-013.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Олійник В. В. 
Вдосконалення методів оптимального прийому багатопозиційних сигналів в системах LTE: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / В. В. Олійник ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2011. — 22 с.: рис. — укp.

Проведено системний аналіз методів і протоколів керування мережею LTE (Long-Term Evolution), зроблено вибір на пріоритетне використання систем OFDM (Orthogonal Frequency-Division Multiplexing) з ортогональними сигналами, які забезпечують властивості інваріантності до випадкових збурень, що особливо важливо й актуально для традиційних каналів місцевих мереж і каналів цільового призначення. Досліджено алгоритми оптимального когерентного та некогерентного прийомів, визначено рекомендації до їх використання. Доведено, що в системах OFDM доцільно використовувати алгоритми оптимального прийому багаточастотних ортогональних сигналів, орієнтованих на цифрову реалізацію та придатних до довільних сигналів багатопозиційної амплітудно-фазової модуляції (АФМ). Визначено, що для забезпечення швидкості, близької до пропускної спроможності каналу, доцільно використовувати багатопозиційні сигнали з АФМ, для яких еквівалентна енергія максимальна. Вперше розроблено синтез універсального алгоритму оптимального когерентного прийому багатопозиційних АФМ сигналів у демодуляторі системи OFDM. Вперше розроблено алгоритм оптимального прийому багатопозиційних сигналів за невідомих апріорних даних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.32-013.3 + З88-01
Шифр НБУВ: РА384928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Тріска Н.Р. 
Оцінювання стану цифрових трактів за показниками фазових спотворень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / Н.Р. Тріска ; Держ. ком. зв'язку та інформатизації України, Укр. НДІ зв'язку (УНДІЗ). — К., 2004. — 20 с. — укp.

Виявлено і науково обгрунтовано принципи контролю якості передачі в цифрових трактах за показниками фазових спотворень. Встановлено граничні співвідношення для несистематичного джитеру, зумовленого стаціонарними випадковими процесами. Розроблено математичні моделі фазових спотворень на основі теорії модуляції та теорії випадкових процесів. Фазові спотворення в елементах трактів цифрових систем передачі вперше представлено у вигляді зваженої суми випадкових величин. На основі аналізу причин фазових спотворень та методів їх оцінки в частотній і часовій областях запропоновано використовувати в якості діагностичного параметру для оцінювання стану цифрових трактів функцію максимальної помилки часового інтервалу (МТІЕ). Цей результат підтверджено шляхом імітаційного моделювання на ЕОМ. Розроблено числові методи розрахунку параметра МТІЕ, а також методи статистичної обробки результатів вимірювань фазових спотворень. Достовірність отриманих результатів та адекватність обраних моделей підтверджено узгодженістю результатів теоретичних досліджень, імітаційного моделювання та експериментальних випробувань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.32-013.3 +
Шифр НБУВ: РА328776

Рубрики:

      
3.

Педяш В.В. 
Підвищення спектральної ефективності модемів з багатосмуговим передаванням символів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / В.В. Педяш ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2007. — 19 с. — укp.

Одержано аналітичні вирази для розрахунку пропускної здатності кіл електропровідних кабелів транспортної мережі та швидкості передавання модемів. Показано, що швидкість передачі малосмугової системи передавання дискретної інформації (СПДІ) несуттєво відрізняється від швидкості передачі багатосмугової СПДІ. Вирішено задачу максимізації швидкості передачі СПДІ для малого числа каналів за лімітованого значення середньої потужності передавача за рахунок оптимізації ширини смуги частот сигналу модема. Встановлено аналітичний взаємозв'язок між збільшенням допустимої захищеності та величиною відхилення фаз несучої та тактової частот від оптимальних значень. Показано можливість зменшення допустимої захищеності за допомогою взаємної компенсації фаз несучого та тактового коливань. Вирішено задачу мінімізації міжсимвольної та міжканальної інтерференції за наявності залишкової погрішності корекції амплітудно-частотних характеристик тракту за рахунок вибору оптимального значення фази несучого коливання демодулятора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.32-013.3 +
Шифр НБУВ: РА351960

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського