Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (9)Реферативна база даних (202)Книжкові видання та компакт-диски (96)
Пошуковий запит: (<.>U=З889.8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
1.

Федорова 
Дослідження та розробка алгоритмів підвищення сталості мережі тактової синхронізації: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Наталія Володимирівна Федорова ; Український НДІ зв'язку. — К., 2007. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.8
Шифр НБУВ: РА352379

Рубрики:

      
2.

Вакась В.І. 
Забезпечення ефективності використання каналів та пристроїв мережі синхронізації в режимі напруженої роботи: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / В.І. Вакась ; Укр. н.-д. ін-т зв'язку (УНДІЗ). — К., 2006. — 18 с. — укp.

Розроблено методику оцінки нестабільності сигналів синхронізації за показниками MRTIE(<$Etau>) на основі вилучення шумів вимірювального комплексу за умови, що відносна похибка частоти опорного сигналу не є кращою за довготривалу відносну похибку частоти вимірюваного сигналу. Розроблено методику структурної оптимізації мережі синхронізації центрів комутації у неконтрольованому транспортному оточенні. Одержано оцінку залежності коефіцієнта взаємного розпізнання як функції відносного середньоквадратичного відхилення розсинхронізації у радіоканалі доступу перспективних (3G) мереж мобільного зв'язку у режимі "hendover" рухомого абонента. Розроблено оригінальну схему резервування розподіленого PRC та моніторингу його складових частин з оцінкою надійності та стійкості. Показано можливість застосування одержаних результатів наукового дослідження для ефективного використання каналів і пристроїв мережі синхронізації у режимі напруженої роботи, оперативного реагування на зміни в топології мережі та на аварійні події. Вірогідність запропонованих розробок підтверджено методами статистичного аналізу, результатами експериментальних досліджень, проведених вимірювань і моделюванням на ЕОМ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.8-01 +
Шифр НБУВ: РА344911

Рубрики:

      
3.

Марчук А. В. 
Методи підвищення достовірності передачі інформації в системах радіодоступу МІМО: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / А. В. Марчук ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2010. — 18 с. — укp.

Запропоновано метод адаптивного придушення вузько- та широкосмугових завад у системах радіодоступу МІМО з ортогональним пакетним вейвлет мультиплексуванням на базі побудови оптимальних вейвлет дерев. Визначено шляхи підвищення достовірності передачі інформації в системах радіодоступу МІМО у специфічних для даних ліній за умов функціонування. Проведено імітаційні й експериментальні дослідження підвищення достовірності передачі інформації в системах радіодоступу МІМО, які підтверджують ефективність даних методів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.8-01
Шифр НБУВ: РА372180 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Савченко І.В. 
Методи синтезу коректорів міжсимвольної інтерференції з використанням кумулярних функцій третього порядку: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / І.В. Савченко ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено метод завадостійкого оцінювання амплітудно-частотних характеристик (АЧХ) каналів зв'язку на підставі спектрального оцінювання за допомогою узагальненої моделі авторегресії третього рангу, що дозволило суттєво підвищити точність ідентифікації АЧХ каналів зв'язку у разі високого рівня гаусівської вузькосмугової завади. Розвинуто метод оцінювання імпульсної характеристики каналів з'язку за кумулянтними функціями вищих порядків, що забезпечило підвищення точності ідентифікації імпульсної характеристики каналів зв'язку за присутності завад. З використанням кумулянтних функцій третього порядку удосконадлено ме5тод синтезу коректора міжсимвольної інтерфеенції на базі рішення Вінера, що дозволило одержати ефективний коректор міжсимвольної інтерференції (МСІ) за присутності гаусової вузькосмугової завади та високого рівня МСІ до вирівнювання каналу зв'язку. Розроблено градієнтний метод третього рангу адаптації коректора МСІ до каналів зв'язків, застосування якого в системі передачі даних SDSL забезпечило збільшення дальності дії системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.8 +
Шифр НБУВ: РА362405

Рубрики:

      
5.

Омельченко С.В. 
Методи та засоби контролю якості передачі мови в цифровій телефонії: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / С.В. Омельченко ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання контролю якості передачі мови та розпізнавання мовних повідомлень у телекомунікаційних каналах зв'язку. Виконано синтез структури системи розпізнавання слів мови за векторним критерієм з показниками якості ймовірності правильного розпізнавання мовного сигналу та показника завадостійкості. Розроблено стійкі до впливу гаусова білого шуму і корельованих завад алгоритми розпізнавання слів за формантними ознаками, результатами вибілювань фільтрів на основі авторегресій ковзного - середнього, решіткових фільтрів, коефіцієнтів відбиття та логарифмів відношень площ зрізів голосового тракту. Розроблено адаптивні алгоритми, що враховують завадову обстановку (корельованість та некорельованість, співвідношення сигнал - шум) і розходження в еталонах, адаптивні алгоритми на основі сумішей Коші і полігаусівських розподілів формант, а також алгоритми розпізнавання за три- та чотиривимірними моментними функціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З882-01 + З889.8-01 +
Шифр НБУВ: РА347634

Рубрики:

      
6.

Стрельницький О.О. 
Мікрохвильова багатополюсна модель Wi-Fi та WiMAX каналів зв'язку для оцінки їх продуктивності та завадостійкості: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.17 / О.О. Стрельницький ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено наближені моделі для прогнозування продуктивності та завадостійкості Wi-Fi та WiMAX розгалужених коридорних і вуличних каналів зв'язку, відомих як хвильових каналів архітектурних споруджень (ХКАС). Удосконалено теорію радіоканалів цифрових систем передачі інформації (ЦСПІ), зокрема, обгрунтовано підхід до створення наближеної моделі ХКАС з використанням представлення розгалужених хвильових каналів у вигляді з'єднання відрізків лінії передачі в один багатополюсник, аналіз якого проводитсья за допомогою теорії мікрохвильових кіл. Проведено експерименальні дослідження загасання у процесі поширення радіохвиль, а також продуктивності та завадостійкості ХКАС для ЦСПІ рівнів LAN і MAN.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.8-01
Шифр НБУВ: РА372515 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Коваль В.В. 
Оптимізація структур і управління веденими пристроями синхронізації телекомунікаційних мереж: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.02 / В.В. Коваль ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2007. — 32 с. — укp.

Розроблено прикладні методи оптимізації структур і управління веденими пристроями синхронізації телекомунікаційних мереж (ВПС ТКМ) з періодичними задаючими впливами, управляючими діями та величинами, якими управляють. Виконано класифікацію ВПС і формалізовано характеристики розроблених оригінальних цифрових формувачів періодичних управляючих дій, які використано для розробки засобів синхронізації на діючих ТКМ. Знайдено оригінальні матриці лінійного перетворення неоднорідних диференційних рівнянь ВПС до коагульованої форми. Розроблено аналітичний метод еквівалентних перетворень та оптимізації за наношвидкодією управлінь ВПС, який враховує періодичність задаючих, управляючих дій і величин, якими управляють. Розроблено новий метод оптимізації структур та ієрархічного управління ВПС, з використанням якого побудовано високоефективні наношвидкодіючі формувачі сітки прецизійних частот ТКМ. На базі розроблених методів синтезовано та практично реалізовано конкурентоспроможні ВПС, які експериментально досліджено за лабораторних умов і на діючих ТКМ. Встановлено, що впровадження розроблених ВПС вітчизняного виробництва на різних рівнях ієрархії мережі синхронізації сприяє вирішенню проблеми забезпечення якісною синхроінформацією цифрових ТКМ галузі зв'язку України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.8-04 +
Шифр НБУВ: РА350114

Рубрики:

      
8.

Астраханцев А.А. 
Підвищення ефективності засобів передачі інформації по каналам з обмеженою смугою: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / А.А. Астраханцев ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено методи підвищення енергетичної та спектральної ефективності цифрових систем передачі за допомогою застосування сигналів з компактним спектром і урахування сумісної дії джитера та адитивної завади на характеристики багаторівневих алгоритмів модуляції. Розглянуто нові види сигналів з компактним спектром, що задовільняють критерії Найквіста та підвищують ефективність цифрових систем передачі з обмеженою смугою. Викладено варіант побудови вузькосмугового алгоритму модуляції у цифрових мережах абонентського доступу, який використовує синтезовані функції. Досліджено вплив гаусівського джитера на основі адитивної завади на завадостійкість оптимального кореляційного приймача багаторівневих сигналів. Вирішено оптимізаційну задачу підвищення ефективності цифрових систем абонентського доступу за рахунок використання спеціальних сигналів та врахування сумісної дії джитера та адитивної завади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.8 +
Шифр НБУВ: РА350747

Рубрики:

      
9.

Овчаренко В.В. 
Підвищення показників якості цифрової телефонної мережі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / В.В. Овчаренко ; Укр. НДІ зв'язку. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проаналізовано показники якості роботи цифрової телефонної мережі. Розглянуто питання їх покращання за умов конвергенції телекомунікаційних мереж. Проаналізовано й узагальнено показники якості роботи цифрової телефонної мережі та фактори, які впливають на ці показники за взаємодії телефонної мережі з мобільною та пакетною мережами. Удосконалено методику визначення показників якості обслуговування спроб установлення з'єднань - коефіцієнтів ефективності таких спроб ASR і ефективності мережі NER. За результатами експериментальних досліджень підвищено точність розрахунку математичного сподівання, дисперсії та коефіцієнта варіації тривалості виклику для міжнародних, міжміських та місцевих з'єднань між абонентами стаціонарної телефонної мережі та під час взаємодії зазначених мереж. Показано, що ближчим до експериментального розподілу імовірності тривалості виклику у порівнянні з експоненційним законом для з'єднань між абонентами стаціонарної телефонної мережі та за умови взаємодії телефонної та пакетної мережі є теоретичний розподіл за законом Ципфа, у разі взаємодії телефонної та мобільної мережі - за законом Вейбула. Удосконалено методику розрахунку кількості з'єднувальних ліній у телефонній мережі за її взаємодії з мобільною та пакетною мережам з урахуванням уточнених значень середньоквадратичного відхилення інтенсивності навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.8 +
Шифр НБУВ: РА349357

Рубрики:

      
10.

Прокопенко К.І. 
Розробка методів аналізу, розпізнавання та стиснення нестаціонарних звукових сигналів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / К.І. Прокопенко ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено методи й алгоритми сегментації, розпізнавання та стиснення нестаціонарних звукових сигналів для забезпечення більш ефективного застосування каналів зв'язку, засобів документування мовних сигналів, а також систем моніторингу шумового забруднення навколишнього середовища. Проведено аналіз існуючих методів стиснення нестаціонарних звукових сигналів. Запропоновано модель такого сигналу. Розроблено параметричний і непараметричний алгоритми сегментації звукових сигналів, а також алгоритми розпізнавання мовних сигналів і стиснення нестаціонарних звукових сигналів. Створено програмний комплекс, який базується на запропонованих обчислювальних схемах і алгоритмах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З889.8-01,022 + З87-01,022 +
Шифр НБУВ: РА346050

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського