Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (64)Книжкові видання та компакт-диски (29)
Пошуковий запит: (<.>U=З852.395$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Ренгевич О.Є. 
Вплив gamma-радіації і НВЧ випромінювання на параметри GaAs польових транзисторів з бар'єром Шотткі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.06 / О.Є. Ренгевич ; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників. — К., 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Дослідження впливу НВЧ випромінювання на параметри ПТШ показали, що зміна характеристик настає навіть за незначних термінів обробки. Внаслідок впливу НВЧ випромінювання збільшується висота бар'єра, а фактор ідеальності зменшується. Експериментально доведено, що, аналогічно випадку gamma-опромінювання, існує діапазон термінів обробки, у якому можливе поліпшення параметрів ПТШ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.395
Шифр НБУВ: РА313614 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Гарнага В. А. 
Двотактні підсилювачі постійного струму для багаторозрядних АЦП і ЦАП, що самокалібруються: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / В. А. Гарнага ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено запропоновані методи та структури відповідних двотактних схем. Наведено аналітичні вирази для статичної передатної характеристики та відповідних похибок лінійності. Одержано співвідношення для визначення динамічних характеристик базових схем двотактних підсилювачів постійного струму. Проведено порівняльне схемотехнічне моделювання відомих і запропонованих схем і показано, що двотактні симетричні ППС мають кращі статичні та динамічні характеристики у порівнянні з аналогами. Доведено, що застосування аналогових вузлів, побудованих на базі двотактних підсилювачів постійного струму, дозволяє суттєво покращити інтегральну лінійність перетворювачів форми інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.395-02
Шифр НБУВ: РА378973 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Зуєв С.О. 
Динамічна модель фізичних процесів у польових транзисторах із затвором Шотткі субмікронних розмірів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.01 / С.О. Зуєв ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 16 с.: рис. — укp.

Розроблено методику та зроблено оцінку міжбалістичного транспорту вільних носіїв у приладах з арсеніду галію залежно від режиму роботи та параметрів напівпровідникових структур (НПС). Запропоновано математичну модель для опису у кінетичному наближенні процесів, що відбуваються у НПС, яка враховує найбільш імовірні процеси розсіяння електронів у кристалі напівпровідника. Наведено модель і створено пакет програм для комплексного числового моделювання уніполярних напівпровідникових приладів планарної архітектури з затвором Шотткі. Проведено апробацію моделі, показано адекватність опису процесів, що відбуваються у приладах субмікронних розмірів. За допомогою даної моделі проведено цикл експериментів, що досліджують динамічні характеристики GaAs і вплив різних режимних і конструктивних параметрів на характеристики польових транзисторів із затвором Шотткі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.395-01 +
Шифр НБУВ: РА322825

Рубрики:

      
4.

Верига А. Д. 
Інтегральний автодинний сенсор магнітного резонансу зі стоковим детектуванням: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.27.01 / А. Д. Верига ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. — Чернівці, 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено конструкції та технології виготовлення автодинного сенсора дециметрового діапазону частот, придатного для проведення вимірювань кінетичних параметрів у широкому температурному діапазоні тонкоплівкових напівпровідникових матеріалів у дециметровому діапазоні частот. Досягнено підвищення достовірності й ефективності вимірювань в широкому температурному діапазоні кінетичних характеристик тонкоплівкових напівпровідникових матеріалів давачів інфрачервоного діапазону. Проведено дослідження впливу схемотехнічних факторів на ефективність дефектування та можливість покращання характеристик сенсора, зокрема співідношення сигнал / шум і коефіцієнта заповнення котушки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З843.395 + З852.395
Шифр НБУВ: РА380766 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Войцеховська О.В. 
Нелінійні властивості комбінованих транзисторних негатронів та пристрої автоматики на їх основі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / О.В. Войцеховська ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено нелінійні властивості динамічних комбінованих транзисторних негатронів і реалізації пристроїв автоматики на їх базі. Розроблено нові математичні моделі нелінійного режиму роботи комбінованого негатрона на біполярному та польовому транзисторах. Під час розрахунку параметрів пристроїв автоматики з використанням таких негатронів, які працюють у режимі великого сигналу, достатньо врахувати першу та другу гармоніки сигналу, а також амплітуду імпульсу колекторного струму. Визначено Y-параметри динамічного комбінованого транзисторного негатрона у режимі великого сигналу. Розроблено математичні моделі параметричного та основного режимів роботи даного негатрона на біполярному транзисторі. Запропоновано методику оцінювання максимально досяжного значення потужності генерованих коливань, яка дозволяє розрахувати оптимальне значення провідності навантаження та максимальне значення генерованої потужності. Створено математичну модель та методику рохрахунку генератора електричних коливань, який використовує комбінований негатрон на польовому транзисторі, що дозволяє здійснювати аналіз роботи генератора залежно від величини генерованих коливань. Розроблено та досліджено пристрої авоматики на підставі нелінійних властивостей транзисторних негатронів, а саме: автогенераторні пристрої, активні перетворювачі частоти, генераторні давачі різного функціонального призначення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.395 с116 +
Шифр НБУВ: РА352654

Рубрики:

      
6.

Зуєв С.О. 
Особливості роботи арсенід-галієвих польових транзисторів Шоткі у напружених режимах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.01 / С.О. Зуєв ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено числове дослідження особливостей характеристик GaAs польового транзистора з затвором Шоткі (ПТШ) в області входження до перенапруженого режиму, включаючи пробій. Створено та реалізовано нову числово-аналітичну модель GaAs ПТШ, що забезпечує можливість аналізу функціонування за таких режимів. Модель базується на розв'язанні кінетичної та теплової задач з урахуванням специфіки розігріву та механізмів розсіювання носіїв у каналі, є сукупністю системи рівнянь Больцмана та Пуассона, доповненою нестаціонарним рівнянням теплопровідності та моделями контактів метал - напівпровідник. Система розв'язується за методом макрочастинок. Показано адекватність моделі. Проведено числові дослідження впливу різних режимних та конструктивних параметрів ПТШ на його характеристики за номінального та напруженого режимів роботи ПТШ, зокрема його пробою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.395-01 +
Шифр НБУВ: РА349533

Рубрики:

      
7.

Куракін А.М. 
Радіаційні ефекти в польових транзисторах на базі гетеропереходів AlGaN/ GaN: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.06 / А.М. Куракін ; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Не дивлячись на прогнозовану високу стійкість приладів на базі матеріалів нітридної групи, встановлено значну (до 40 %) деградацію основних параметрів транзисторів та виявлено складний характер стимульованої деградації HEMT (зокрема, спостережено залежність ефектів від геометричних розмірів транзисторних структур та робочих умов). Проаналізовано фізичні причини радіаційного старіння тестових структур з урахуванням можливої релаксації механічних напружень бар'єрного шару AlGaN, а також стимульованих міжфазних реакцій та зернограничної дифузії у контактній металізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.395-01 +
Шифр НБУВ: РА341783

Рубрики:

      
8.

Стовповий М.О. 
Формування і дослідження термостійких омічних та бар'єрних контактів до НВЧ приладів на основі GaAs: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.06 / М.О. Стовповий ; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова. — К., 2005. — 16 с.: рис — укp.

Експериментально обгрунтовано модель формування бар'єра Шотткі (БШ) на реальній поверхні GaAs. Показано, що на першій стадії має місце взаємодія атомів Ti з компонентами власних оксидів напівпровідника та утворення TiO, а на другій - ріст полікристалічного шару металу, що призводить до локальної структурної неоднорідності та потенційної ненадійності затворів польових транзисторів з бар'єром Шотткі. Досліджено фізико-хімічні процеси у контактах, сформованих квазіаморфними бінарними сполуками боридів та нітридів Ti з GaAs, експериментально обгрунтовано можливість використання цих сполук для формування БШ з високим ступенем структурної неоднорідності міжфазного кордону. Установлено, що причиною високої термостійкості БШ, виготовленого за умов заміни Ti на його сплави, є низька розчинність атомних компонент напівпровідника у цих матеріалах, навіть в околі температури термічної дисоціації GaAs. Показано, що застосування у складі металізації приладу шарів боридів і нітридів тугоплавких металів значно обмежує міжшарові взаємодії, стимульовані термообробкою і випромінюванням, внаслідок низької дифузійної проникності цих шарів та їх стабільності до процесів окиснення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.395-06 +
Шифр НБУВ: РА336547

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського