Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (47)Книжкові видання та компакт-диски (20)
Пошуковий запит: (<.>U=З845.432$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Кім 
Аналіз та оптимізація всеспрямованих та гостроспрямованих вісесиметричних дводзеркальних антен: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.07 / Олексій Семенович Кім ; Національний технічний ун-т України "Київський політехнічний ін-т". — К., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.432-01 с116
Шифр НБУВ: РА308246

Рубрики:

      
2.

Головін В.В. 
Методи побудови широкосмугових опромінюючих систем для гібридно-дзеркальних антен: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.07 / В.В. Головін ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон.. — Х., 2004. — 23 с. — укp.

Розроблено математичну модель гібридно-дзеркальних антен (ГДА) на базі схеми антени Кассегрена, у якій система, що опромінює, змінена решіткою спіралей, розташованих на гіперболічній поверхні. Зазначено, що модель охоплює плоскі та об'ємні спіралі, а також дозволяє розглядати комбіновані спіральні випромінювачі. Виділено область геометричних параметрів кругових циліндричних спіралей, за яких їх можна застосовувати як елементи опромінювача дзеркала. Проведено дослідження амплітудно-фазового розподілу щільності струму на поверхні великого дзеркала, що створюється решіткою спіралей. Знайдено умови розміщення спіралей в опромінювачі, за яких формується найбільш рівномірний розподіл амплітуди струму, що спадає до країв та має невеликий спад у центрі дзеркала, за необхідної фазової структури струму. Проведено теоретичне дослідження основних характеристик випромінювання ГДА. Визначено межі припустимих геометричних параметрів спіральних випромінювачів у процесі побудови опромінювача та допустимі значення кутів повороту та величини зсуву точок живлення спіралей в опромінювачі. Теоретичні результати підтверджено експериментальними дослідженнями спіральних випромінювачів та ГДА.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.432-01 +
Шифр НБУВ: РА331059

Рубрики:

      
3.

Троїцький О.В. 
Сферична дзеркальна антена зі спіральними опромінювачами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.07 / О.В. Троїцький ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2007. — 24 с. — укp.

Розроблено математичну модель багатопроменевої сферичної дзеркальної антени і спіральними опромінювачами різної конфігурації. Розглянуто варіанти спіральних випромінювачів, виконаних на різних поверхнях обертання: циліндрі, напівсфері, сфероциліндрі. Розроблено й експериментально досліджено конструкції випромінювачів з круговою поляризацією випромінювання для багатопроменевих дзеркальних антен у вигляді одно- та двовхідного сфероциліндричних спіральних випромінювачів. Відзначено, що розроблені конструкції мають підвищений коефіцієнт еліптичності (більше 0,92) та активний вхідний опір (50 Ом) в 40 % смузі робочих частот. Наведено рекомендації щодо вибору геометричних параметрів спірального випромінювача, за яких характеристики спрямованості сферичної дзеркальної антени задовольняють міжнародним вимогам до антен супутникових телекомунікаційних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.432-01 +
Шифр НБУВ: РА351084

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського