Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (17)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>U=З842.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Любчик В.Р. 
Вимірювання частотних характеристик радіосигналами з прямокутною обвідною спектра: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.08 / В.Р. Любчик ; Вінниц. держ. техн. ун-т. — Вінниця, 2001. — 20 с. — укp.

Розроблено математичні моделі вимірювальних сигналів з прямокутною обвідною амплітудно-частотного спектра. Досліджено апаратуру для реалізації сигналів з визначеними характеристиками амплітудно-частотного спектра. Виконано класифікацію методів вимірювання амплітудно-частотних характеристик, що базуються на вимірювальних сигналах. Запропоновано математичні моделі ортогональної пари сигналів з прямокутною обвідною спектра, які покращено за критерієм мінімальної нерівномірності обвідної спектра у смузі частот. Наведено спектральний метод вимірювання частотних характеристик із використанням нових сигналів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З842.3
Шифр НБУВ: РА313188 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Бучковський І.А. 
Математичні моделі та заступні схеми елементів електричних кіл на базі принципу інваріантності потужності: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.05 / І.А. Бучковський ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація присвячена питанням еквівалентних перетворень на етапі моделювання елементів електричних кіл. Розроблено процедуру математичного моделювання у вузловому координатному базисі, яка грунтується на принципі інваріантності потужності. Встановлено, що редукція та реставрація математичних моделей в матричному оформленні і відповідних заступних схем надають можливість уніфікувати процедуру аналізу об'єктів дослідження. Запропоновано методику аналізу електричних кіл з урахуванням шумових процесів у них та ідентифікації параметрів елементів широкосмугових заступних схем транзисторів, висока ефективність яких обгрунтована теоретично і підтверджена практично. Основні результати праці знайшли промислове впровадження при розробці і виробництві високочастотних біполярних транзисторів та при проектуванні фотоприймальних пристроїв з високою виявною здатністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З842.3с116

      
3.

Гаврілов Д.В. 
Радіочастотні вимірювання робочих параметрів потенційно-нестійких чотириполюсників: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.08 / Д.В. Гаврілов ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2004. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Уперше розроблено метод вимірювання мінімально-досяжного дійсного імітанса потенційно-нестійких чотириполюсників за результатами вимірювання потужності сигналу, який пройшов через чотириполюсник, що забезпечує стійкість вимірювальної установки і підвищує точність вимірювань. Запропоновано метод вимірювання максимально досяжного коефіцієнта підсилення чотириполюсника на межі його стійкості. Це дає змогу відмовитися від використання каліброваних нейтралізуючих імітансів та звести вимірювання до визначення модуля і фази сигналу, що подається на загальну шину чотириполюсника та нейтралізувати вплив на точність вимірювань нелінійності і втрат фазообертача й атенюатора. Удосконалено метод вимірювання коефіцієнта невзаємності потенційно-нестійкого чотириполюсника, що грунтується на вимірюванні трьох значень вхідного (вихідного) імітанса чотириполюсника за трьох похідних значень імітанса навантаження (генератора), що забезпечує можливість вимірювань, уникаючи область нестійкості чотириполюсника. Розроблено методи визначення межової й оптимальної частот потенційно-нестійкого чотиполюсника з використанням екстраполяційного методу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З842.3 +
Шифр НБУВ: РА334314

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського