Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (99)Книжкові видання та компакт-диски (41)Журнали та продовжувані видання (262)
Пошуковий запит: (<.>U=З811.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Засядько А.А. 
Алгоритми розв'язку задачі відновлення сигналів в спектроскопії з використанням дискретних ортогональних перетворень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / А.А. Засядько ; НАН України. Ін-т пробл. моделювання в енергетиці. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Вирішено важливу науково-технічну задачу підвищення точності інтерпретації результатів спектроскопічних вимірювань на основі розв'язання інтегрального рівняння Фредгольма першого роду. Досліджено підходи до розв'язання даної задачі на основі способу модельних прикладів з використанням дискретних ортогональних перетворень. Алгоритми розраховано на різну ширину апаратної функції спектрального приладу і можуть застосовуватися за умов неточного задання апріорної інформації, одержуваної в процесі дослідження речовини методами спектроскопії. Використання алгоритму діагоналізації матриць для розв'язання систем лінійних алгебраїчних рівнянь за допомогою дискретних ортогональних перетворень у розробленому алгоритмі первинної обробки сигналів у порівнянні з іншими алгоритмами дозволяє підвищити якість розв'язку задачі відновлення спектральних піків, що підтверджується результатами впровадження комплекса програм, який реалізує всі запропоновані алгоритми під час проведення лазерного мас-спектрометричного аналізу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В344.1 + з811.54
Шифр НБУВ: РА310392 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Виноградов В.В. 
Вейвлетний аналіз багатомасштабних процесів та сигналів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / В.В. Виноградов ; НАН України. Ін-т радіофізики та електрон. ім. О.Я.Усикова. — Х., 2001. — 15 с. — укp.

Визначено аналітично, числовим методом і експериментально умови нестійкостей у системах з нелінійною взаємодією двох мод із сильно відмінними частотами. Результати вейвлетного аналізу хаотичних сигналів свідчать про наявність характерних рис, за якими можлива ідентифікація та класифікація таких сигналів. Розроблено та впроваджено новий алгоритм вейвлетної фільтрації зображень, заснований на застосуванні шаблонних вейвлетних коефіцієнтів і багатомасштабного аналізу, для видалення шуму біля границь у зображеннях і збільшення їх контрастності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В654.21-52,022 + В652.421,022 + З811.5
Шифр НБУВ: РА314522 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Агаджанян А. Р. 
Застосування частотно-часових методів до обробки нестаціонарних сигналів в реальному масштабі часу: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.13 / А. Р. Агаджанян ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С. Попова. — О., 2011. — 25 с. — укp.

Визначено зв'язок між часовими, частотними та частотно-часовими методами обробки сигналів. Показано можливість й користь використання обвідних у цих методах. Побудовано математичну модель з використанням методу динамічного коефіцієнта передачі (ДКП) для розв'язання задачі визначення динамічних спотворень у вузькосмугових цифрових колах у разі проходження сигналів з амплітудною модуляцією (АМ) і частотною модуляцією (ЧМ). Показано, що на підставі розробленого методу вейвлет-перетворення можливо визначення патології для кардіосигналів. Визначено імовірнісні параметри селективного кола. Під час порівняння алгоритмів частотно-часового аналізу однозначно визначено галузі застосування кожного з методів. Запропоновано метод корекції динамічних спотворень на підставі методу ДКП. Проаналізовано вплив зміни частоти вхідного сигналу відносно резонансної частоти на амплітуду, частоту та фазу вихідного сигналу коливального контуру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.5
Шифр НБУВ: РА383877 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Таянов С.А. 
Методи і засоби адаптивної обробки випадкових локально-нестаціонарних імпульсних потоків для автоматизації досліджень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / С.А. Таянов ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено розробці адаптивних методів дослідження у режимі реального часу випадкових локально-нестаціонарних імпульсних послідовностей зі змінною інтенсивністю, а також на їх основі ефективних алгоритмів та структур для фізичних експериментів. Розроблено методи визначення інтенсивності та мікросплесків інтенсивності нестаціонарних імпульсних потоків у реальному часі на основі адаптивного вікна аналізу, кореляційно-спектральний метод визначення стохастичних зв'язків між імпульсними потоками та неперервними сигналами, оригінальні методи корекції накладань імпульсів на підвищення інформативності амплітудності аналізатора. Досліджено адаптивний метод стиску та відновлення даних за використання екстремального аналізу. На підставі запропонованих методів розроблено ефективні структури для адаптивної обробки у режимі реального часу випадкових локально-нестаціонарних імпульсних послідовностей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З811.59,022
Шифр НБУВ: РА307815 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
5.

Гуменюк Р.М. 
Методи та спецпроцесори подвійного згортання для спектрального аналізу сигналів діагностування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Р.М. Гуменюк ; Терноп. держ. екон. ун-т. — Т., 2005. — 20 с. — укp.

Запропоновано та обгрунтовано методи подвійного згортання сигналів, що є основою для визначення спектральних характеристик згідно з узагальненою формулою Вінера - Хінчина, в тому числі з застосуванням нової статистичної функції - оцінки знаку похідної першого порядку, з послідовним використанням різних статистичних функцій для реалізації згортань за фазою та частотою, а також базисних частотних сигналів спеціальної форми. На основі введених критеріїв якості спектральних характеристик здійснено вибір оптимальних статистичних функцій для реалізації подвійного згортання сигналів діагностування з обмеженою вибіркою. Розроблено архітектуру спецпроцесорів подвійного згортання сигналів з використанням функції оцінки знаку похідної першого порядку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И361-5-05 + З811.54 +
Шифр НБУВ: РА340490

Рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського