Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (20)Книжкові видання та компакт-диски (48)
Пошуковий запит: (<.>U=З392.91$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Хмельнюк 
Науково-технічні основи вдосконалення малих холодильних машин (альтернативні холодоагенти, схемні рішення): Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.14 / Михайло Георгійович Хмельнюк ; Одеська держ. академія холоду. — О., 2003. — 34 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З392.91-032
Шифр НБУВ: РА327130

Рубрики:

      
2.

Самсоненко О.О. 
Підвищення еколого-енергетичної ефективності виробництва побутових холодильників: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.14 / О.О. Самсоненко ; Одес. держ. акад. холоду. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено стратегію зниження емісії парникових газів за умов виробництва побутових холодильників на прикладі АТ "НОРД", що використовує як критерій стійкого розвитку кліматичну характеристику життєвого циклу виробу. Доведено, що основний вплив на зазначену характеристику побутового холодильника здійснюють непрямі ефекти глобального потепління, які є результатом споживання енергії у процесах добування сировини та матеріалів, виробництві, експлуатації та утилізації побутового холодильника. На підставі аналізу повного життєвого циклу побутових холодильників, що використовують як холодоагенти вуглеводні (R600a) і фторвуглеводні (R134a), виявлено перевагу холодильних агрегатів, що працюють на природних робочих речовинах. Показано, що можливі витоки з системи охолодження побутового холодильника, які вимагають сервісного обслуговування протягом строку експлуатації, становлять менше 10 % від загальної дози заправлення. Одержано тривимірні розподіли полів швидкостей і температур у реальних моделях камер побутових холодильників, що імітують результати теплових впливів під час приймально-здавальних випробувань і створюють підстави для розробки комп'ютерної системи діагностики якості продукції, що випускається. Запропоновано моделі нейронних мереж, які відтворюють з високою точністю результати калориметричних тестів за різних зовнішніх умов і є ефективним інструментом для інтерполяції та прогнозування втрати маси холодоагенту та потужності компресорів побутових холодильників у широкому температурному діапазоні. Штучні нейронні мережі використано як критерії відбору продукції під час проведення температурних тестів даних холодильників за нестаціонарних режимів, що суттєво зменшило кількість і час приймально-здавальних випробувань за серійного виробництва побутових холодильників "НОРД".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З392.91-06 +
Шифр НБУВ: РА356912

Рубрики:

      
3.

Ржесік К.А. 
Підвищення надійності і безпеки побутових холодильників, які працюють на ізобутані: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.14 / К.А. Ржесік ; Одес. держ. акад. холоду. — О., 2008. — 21 с. — укp.

Проаналізовано відмови у роботі побутових холодильників через витоки в них ізобутану та мікропошкоджень їх компресорної системи. Розроблено й обгрунтовано комплексний метод стендових досліджень побутових холодильників, що працюють з витоками ізобутану в лініях нагнітання та всмоктування, термодинамічних і теплофізичних процесів у даних холодильниках за цих умов, а також формування, займання від теплового імпульсу та горіння ізобутаноповітряної суміші біля місця розгерметизації компресорної системи з урахуванням факторів зовнішнього середовища, а також ступеня пожежонебезпеки, що за цього створюється. З урахуванням результатів виконаних досліджень сформульовано концептуальну засаду забезпечення надійності та безпеки побутових холодильників, що працюють на ізобутані, яка має бути реалізована на стадіях їх проектування, масового виробництва та сервісного обслуговування. Визначено доцільність урахування положень запропонованої засади під час розробки стандартів і рекомендацій стосовно технічної безпеки малої холодильної техніки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З392.91-082 +
Шифр НБУВ: РА356939

Рубрики:

      
4.

Парменова Д.Г. 
Теплові режими побутових холодильників із застосуванням двофазних теплопередаючих панелей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.06 / Д.Г. Парменова ; Одес. держ. акад. холоду. — О., 2006. — 16 с. — укp.

Представлено математичну модель, що описує розподіл температурних полів у холодильних шафах компресійних побутових холодильників з урахуванням періодичності роботи холодильного агрегату. Доведено, що дана модель дозволяє проводити аналіз ефективності теплових режимів побутових холодильних шаф різних конструкцій. Наведено результати експериментальних і теоретичних досліджень роботи теплопередавальних панелей на базі замкненого двофазного термосифона, заправленого ізобутаном. На підставі проведених досліджень показано, що перенос тепла за допомогою даних панелей є ефективним засобом вирівнювання температурного поля в об'ємі холодильної камери, а ізобутан забезпечує ефективну роботу термосифона.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З392.91-016 +
Шифр НБУВ: РА344685

Рубрики:

      
5.

Селезньова Ю.А. 
Удосконалення теплоенергетичних характеристик побутових холодильників на основі дослідження повітротеплообмінних процесів у їхньому компресорно-конденсаторному відділенні: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.14 / Ю.А. Селезньова ; Одес. держ. акад. холоду. — О., 2002. — 20 с. — укp.

Розроблено комплексний метод стендових досліджень взаємозалежних швидкоплинних теплофізичних процесів у компресорно-конденсаторному відділенні побутових холодильників, розкрито закономірності та наведено фізико-математичну модель повітротеплообмінних процесів біля задньої панелі, обумовлених проявом природної тяги, визначено теплофізичні умови її ефективної дії. Створено комплексний метод досліджень взаємозалежних швидкоплинних теплофізичних процесів у побутовому холодильному приладі (ПХП) для удосконалення їх теплоенергетичних характеристик, одержано нові експериментальні дані. Розроблено теоретичну основу управління повітротеплообмінними процесами в компресорно-конденсаторному відділенні для зниження температурного рівня компресора та конденсатора та теплопритоків у холодильну шафу через задню панель. Запропоновано технічні засоби поліпшення теплоенергетичних характеристик ПХП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З392.91-01
Шифр НБУВ: РА318132 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського