Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (9)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=З363-012$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Грень Я.В. 
Вимірювання та аналіз нестаціонарних вібрацій методами цифрової обробки сигналів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.01 / Я.В. Грень ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 1999. — 20 с. — укp.

Розроблено методи аналізу нестаціонарних вібрацій обертових машин у режимі реального часу з використанням різниць. Розглянуто моделі сигналів нестаціонарних вібрацій. Розроблено методи вибору ділянок локальної стаціонарності та методи визначення різниць кореляційних функцій і спектрів потужності з метою використання останніх як діагностичних ознак. Шляхом комп'ютерного моделювання досліджено похибки визначення ділянок локальної стаціонарності розробленими методами. Виявлено нові діагностичні ознаки обертових машин, які під час використання різницевого кореляційно-спектрального аналізу дозволяють виявити перекіс прилягаючої поверхні другого підшипника турбіни типу К-200-130 ЛМЗ, обрив болта кріплення бічної колодки до обойми першого підшипника турбіни типу К-160-130 ХТЗ та нерівномірність затягування болтів півмуфт роторів високого та низького тисків цієї турбіни. Виявлено також діагностичні ознаки, які дозволяють встановлювати наявність тріщин у лопатках турбін. На підставі запропонованих методів та алгоритмів розроблено ефективні структури та програмне забезпечення для адаптивного кореляційного аналізу нестаціонарних вібрацій механічного обладнання та його елементів у режимі реального часу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З363-012с116
Шифр НБУВ: РА308798 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Єфремов Ю.Г. 
Розвиток та застосування методів аналізу і діагностування вібраційного стану потужних турбоагрегатів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.09 / Ю.Г. Єфремов ; НАН України. Ін-т пробл. машинобуд. ім. А.М.Підгорного. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено методичне забезпечення для комп'ютеризованої систми аналізу та діагностики вібраційного стану турбоагрегатів (ТА). Розроблене програмно-методичне забезпечення встановлено у рамках стаціонарної комп'ютеризованої автоматизованої системи аналізу та діагностики ТА на 4-х енергоблоках ТЕЦ України. Створено програмне забезпечення для коп'ютеризованої системи балансування гнучких роторів турбогенераторів на підставі параметрів коливань ротора й опор. Для автоматизованого оцінювання впливу режимних факторів на вібростан ТА розроблено метод змінних коефіцієнтів. За даними експериментальних досліджень визначено основні параметри, які необхідно враховувати для оцінювання впливу режимних факторів на вібростан ТА. Наведено методику контролю крутильних деформацій валопровода, яка грунтується на використанні сигналів радіальних переміщень ротора за умов експлуатації агрегату. Проведено експериментальні дослідження стосовно оцінювання крутильних деформацій скручування валопровода Т-250/300-240. За запропоновною методикою ідентифікації математичної моделі валопровода ТА побудовано модель валопровода на опорах, яка близька за своїми вібраційними характеристиками до реального валопровода ТА Т-250/300-240. Проведено експериментальне оцінювання вібраційного стану турбоагрегатів Т-250/300-240 і К-300-240. За результатами діагностування виявлено причини підвищеної вібрації на окремих ТА, що дозволило вирішити питання щодо оцінювання їх вібростану та підвищення надійності роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З363-012 +
Шифр НБУВ: РА356557

Рубрики:

      
3.

Чугай М.О. 
Чисельний аналіз коливань елементів лопаткового апарата турбомашин з пошкодженнями: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.09 / М.О. Чугай ; НАН України. Ін-т пробл. машинобуд. ім. А.М.Підгорного. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено тривимірні моделі лопаткового апарата з пошкодженнями. Адаптовано розрахункові методи для коливань елементів такого апарата за допомогою сингулярних скінченних елементів для визначення спектра власних частот, форм коливань і розподілу інтенсивностей напружень. Моделювання об'єктів проведено на базі тривимірного підходу з використанням методу скінченних елементів. Виявлено нові якісні та кількісні залежності впливу пошкоджень на особливості власних частот, форм коливань і локалізацію напружень у складних системах лопаткового апарата. Досліджено розподіл і визначено зони локалізації тривимірних полів інтенсивностей напружень пакетів лопаток з пошкодженнями. На підставі результатів дослідження особливостей розподілу даних інтенсивностей і вібраційної поведінки розглянутих конструкцій лопаткового апарата розроблено практичні рекомендації щодо зниження рівня максимальних напружень. Вірогідність і обгрунтованість одержаних результатів забезпечуються їх погоджуваністю з експериментальними даними, а також даними, наведеними в літературі, та збіжністю числових розрахунків. Зазначено, що результати проведених досліджень можуть використовуватися для діагностування наявності пошкоджень в елементах лопаткового апарата, а розроблені методики рекомендовано до застосування на турбобудівних підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З363-012 +
Шифр НБУВ: РА358108

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського