Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (228)Книжкові видання та компакт-диски (65)
Пошуковий запит: (<.>U=З261.621.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Ковязін В.О. 
Контроль технічного стану конструктивних елементів ротора турбогенератора електроімпульсним методом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.01 / В.О. Ковязін ; Донец. нац. техн ун-т. — Донецьк, 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено методику контролю технічного стану конструктивних елементів ротора турбогенератора у процесі діагностування його з використанням електроімпульсного методу. Внаслідок математичного моделювання перехідних процесів і за даними експериментальних досліджень, виконаних на роторі турбогенератора ТГВ-200М у процесі його виготовлення, встановлено критерії класифікації пошкоджень клинової системи та бандажних кілець у вигляді лінійних вирішальних функцій та на їх основі розроблено методику діагностування конструктивних елементів ротора турбогенератора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.621.2-042-07 с
Шифр НБУВ: РА320990

Рубрики:

      
2.

Крохмальний О.О. 
Корозійно-механічна тривкість хромомарганцевих сталей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.14 / О.О. Крохмальний ; НАН України. Фіз.-мех. ін-т ім. Г.В.Карпенка. — Л., 2001. — 18 с. — укp.

Досліджено електрохімічну поведінку та корозійно-механічну тривкість нових високоміцних хромомарганцевих сталей для енергетики з урахуванням умов їх експлуатації. Розроблено методичні підходи до оцінки працездатності даних матеріалів та рекомендації щодо її підвищення. Встановлено оптимальні параметри катодного захисту сталей від локальної корозії та корозійного розтріскування в гарячих розчинах хлориду натрію та дихлориду міді. Висвітлено перспективи протикорозійного захисту даних матеріалів поліуретановою та кремнійорганічними полімерними композиціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.4 + З261.621.2-03
Шифр НБУВ: РА313197 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Горячко В.І. 
Математичні моделі елементів системи електропередачі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.05 / В.І. Горячко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 19 с. — укp.

Запропоновано моделі автотрансформатора, трифазного трансформатора та синхронного турбогенератора з використанням диференційних магнетних і електромагнетних параметрів на підставі геометричних і фізичних параметрів, з апроксимацією магнетних систем планарним колом. Для аналізу усталених режимів розроблено математичні моделі прискореного пошуку шляхом розв'язання крайової задачі з періодичними умовами. У запропонованих моделях пришвидшеного пошуку усталених режимів обчислення фундаментальної матриці здійснено аналітичним і числовим методом. Розроблено цифрові моделі елементів системи електропередачі впроваджено в діалоговий автоматизований комплекс аналізу режимів електроенергетичних систем ДАКАР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.621.2-016.2
Шифр НБУВ: РА319593 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Покровський К.Б. 
Особливості процесів в схемі блоку з асинхронізованим турбогенератором в нормальних умовах та при короткому замиканні: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.02 / К.Б. Покровський ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 1999. — 17 с. — укp.

В дисертації на основі розрахунків на математичних моделях усталених та перехідних режимів асинхронізованого генератора отримані аналітичні залежності параметрів режимів енергоблоку від режиму роботи генератора, характеристики залежностей рівнів струмів короткого замикання від часу та зовнішнього опору. Запропоновано обгрунтовані конструктивні рішення для забезпечення незалежності рівня напруги на власних потребах блоку від режиму роботи генератора. В результаті фізичного моделювання асинхронізованого генератора підтверджені основні результати, що отримані шляхом математичного моделювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.621.2-016

Рубрики:

      
5.

Дубініна О.М. 
Чисельне моделювання магнітного поля і вихрових струмів у кінцевих частинах турбогенератора з метою підвищення його надійності: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.01 / О.М. Дубініна ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Розвинуто методи розрахунку магнітних полів, вихрових струмів та магнітних втрат потужності у кінцевій зоні турбогенератора за рахунок високої точності врахування геометрії торцевої зони. Запропоновано математичну модель магнітного поля у торцевій зоні турбогенератора, яка враховує тривимірність поля за допомогою квазітривимірної моделі, а також різноманітні конструкційні фактори, що дозволяє вдосконалити аналіз складових магнітної індукції, зокрема, аксіальної складової магнітної індукції у кінцевих пакетах, яка є причиною виникнення вихрових струмів у листах осердя і, внаслідок цього, можливого їх перегріву. Проведено порівняльний аналіз межових умов супутніх рішенню задачі розрахунку магнітного поля у торцевій зоні турбогенератора за методом плоско-ортогональних розрахункових моделей. Установлено кількісний вплив на додаткові магнітні втрати потужності принципових конструкційних рішень у рубцевій зоні кінцевих пакетів осердя статора за допомогою порівняльного аналізу, за цього розрахунковий аналіз дозволяє вибрати параметри елементів кінцевої зони та мінімізувати таким чином додаткові теплові виділення та нагрів цих елементів. Удосконалено проведення безпосереднього розрахунку поля в режимі навантаження за сукупної дії обмоток статора та ротора, за комбінації з різноманітними варінатами врахування насичення магнітопроводу турбогенератора. Розв'язано задачу щодо розрахунку магнітного поля у середині кінцевого пакета осердя статора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.621.2 +
Шифр НБУВ: РА352573

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського