Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (39)Книжкові видання та компакт-диски (35)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=З251.33$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Маркевич 
Безбаластний MoO3-електрод для літієвих хімічних джерел струму: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.03 / Олександр Васильович Маркевич ; Український держ. хіміко-технологічний ун-т. — Д., 2006. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З251.33
Шифр НБУВ: РА348940

Рубрики:

      
2.

Костиря М.В. 
Електрохімічні властивості діоксидно-марганцевого електрода в лужних джерелах струму: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.03 / М.В. Костиря ; Укр. держ. хім.-технол. ун-т. — Д., 2006. — 17 с. — укp.

З використанням моделі локальних процесів обгрунтовано характер залежності між складом активної маси манган-діоксидного (МД) електрода та величиною його поляризаційного опору. Зроблено висновок про збільшення ефекту вирівнювання концентрації протонів у зерні манган діоксиду в електродах з підвищеним вмістом графіту. Виявлено вплив ступеня розрядженості активної маси на поляризаційний опір. Розроблено математичну модель розрядного процесу у пористому електроді з твердофазним реагентом і на підставі даних моделювання зроблено висновки про характер впливу різних кінетичних і структурних факторів на рівномірність розподілу щільності струму за товщиною електрода. Розроблено емпіричну математичну модель розряду елемента. На підставі експериментальних кінетичних даних і результатів оптимізаційного моделювання надано оцінку питомих характеристик джерел струму з МД-катодом і за умов різних анодних матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.1,0 + з251.33 +
Шифр НБУВ: РА341754

Рубрики:

      
3.

Коток 
Метод прискореного імпульсного розряду для оцінки Ni(0H)sub2/sub як електродного матеріалу лужних акумуляторів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.03 / Валерій Анатолійович Коток ; ДВНЗ "Український держ. хіміко-технологічний ун-т". — Д., 2009. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З251.33
Шифр НБУВ: РА364555

Рубрики:

      
4.

Тарасова Л.Д. 
Процеси подвійного обміну в розчинах комплексних фторидів: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / Л.Д. Тарасова ; Укр. держ. хім.-технолог. ун-т. — Д., 2005. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено закономірності перебігу реакцій подвійного обміну між фторокомплексами лужних металів в апротонних середовищах, розроблено новий спосіб одержання електролітів для літієвих джерел струму. Створено політерми розчинності вихідних солей в індивідуальних розчинниках у максимально можливому інтервалі температур. Вивчено фазові рівноваги у відповідних змішаних системах за участю кінцевих продуктів. Проведено зівставлення стійкості сольватів фторокомплексів літієвих солей у різних розчинниках з використанням хімічних, рентгеноструктурних аналізів і розрахункових програм. Досліджено вплив кінетичних і термодинамічних факторів на перебіг обмінних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г562.187,0 + З251.33 +
Шифр НБУВ: РА339261

Рубрики:

      
5.

Хрипунов Г.С. 
Фізико-технологічні основи оптимізації плівкових сонячних елементів на основі сульфіду та телуриду кадмію: автореф. дис... д-ра техн. наук: 01.04.07 / Г.С. Хрипунов ; НАН України. Ін-т електрофізики і радіац. технологій. — Х., 2007. — 32 с. — укp.

Розроблено фізико-технологічні засади оптимізації плівкових сонячних елементів (СЕ) на основі CdTe/CdS. Встановлено, що еволюція вихідної кристалічної та енергетичної структури фронтальних електродів, яка відбувається в процесі формування СЕ на основі CdTe/CdS тильної конфігурації, спроможна лімітувати ККД таких приладових структур. Показано, що дані позитивні процеси супроводжуються зниженням густини потоку фотонів, які надходять до базового шару. Встановлено, що перетворення метастабільної гексагональної модифікації CdTe у стабільну кубічну є структурним механізмом, який у разі "хлоридної" обробки обумовлює підвищення ККД в одержаних вакуумним випаровуванням плівкових СЕ на основі CdS/CdTe. Доведено, що мінімізація товщини базового шару CdTe відповідно до глибини поглинання світла не сприяє збільшенню ККД плівкових СЕ на основі CdS/CdTe. за рахунок зниження макродеформацій у базовому шарі та блокування шляхів прискореної дифузії натрію до приладової гетеросистеми (ГС). Розроблено гнучкі СЕ на основі CdS/CdTe з ККД 11,4 % та рекордною приведеною потужністю 2,5 кВт/кг. Створено плівкові СЕ на основі CdS/CdTe, які мають двосторонню фоточутливість з ККД 10,7 % на скляних підкладках і 10,4 % на поліімідних плівках. Розроблено плівкові СЕ з надтонкою товщиною CdTe, показано, що достатньо високий коефіцієнт пропускання у спектральному діапазоні [850 - 1100] нм (55,2 %) обумовлює можливість їх застосування в тандемних структурах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З251.333 +
Шифр НБУВ: РА353689

Рубрики:

      
6.

Галігузова С. А. 
Фізико-хімічні процеси електрохімічної інтеркаляції Li+ у Zn - заміщені літій-залізні шпінелі : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.24 / С. А. Галігузова ; Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника. — Івано-Франківськ, 2010. — 20 с.: a-рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З251.33
Шифр НБУВ: РА372764 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського