Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (39)Книжкові видання та компакт-диски (17)
Пошуковий запит: (<.>U=Ж830.515$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Жданов Л.А. 
Безфтористі матеріали для електродугового відновлення циліндричних деталей малого діаметру та технологія наплавлення в потоці флюсу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / Л.А. Жданов ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2001. — 16 с. — укp.

На підставі термодинамічного аналізу процесів дисоціації та взаємодії фаз шляхом наплавлення сформовано безфтористу шлакову систему, що забезпечує високі технологічні властивості у ході відновлення циліндричних деталей малого та середнього діаметра. Внаслідок проведених досліджень окиснювально-відновлювальних процесів під флюсами даної системи доведено визначальну роль у формуванні складу шва реакцій у газовій фазі. Показано можливість відновлення марганцю з оксиду магнієм за рахунок протікання реакцій у газовій фазі. Запропоновано вдосконалену схему взаємодії фаз шляхом зварювання під флюсом, за якою на формування кінцевого хімічного складу металу шва значно впливають реакції у газовій фазі. Експериментально перевірено можливість відновлення з оксидів кремнію, марганцю та титану вуглецем. Розроблено новий спосіб наплавлення циліндричних деталей в потоці флюсу, що передбачає горіння дуги в повітряно-флюсовій суміші, що рухається.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж830.515
Шифр НБУВ: РА315150 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Рябцев І. О. 
Відновлення та зміцнення методами наплавлення деталей, що експлуатуються в умовах зношування й різних видів циклічних навантажень: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.03.06 / І. О. Рябцев ; Нац. акад. наук України ; Ін-т електрозварювання ім. Є. О. Патона. — К., 2010. — 27 c. — укp.

На базі сучасних моделей в'язкопластичної неізотермічної течії, термокінетичних діаграм розпаду переохолодженого аустеніту наплавленого й основного металів з використанням числового методу скінченних елементів розроблено методику розрахунку залишкового напружено-деформованого та структурного стану циліндричних і плоских деталей за одно- та багатошарового наплавлення. Проведено експериментальне оцінювання впливу хімічного складу, структури наплавлених шарів і залишкових напружень, що виникають у разі одно- та багатошарового наплавлення різних матеріалів, на стійкість проти зношування та циклічних механічних або термічних навантажень. Розглянуто процеси, що відбуваються у разі наплавлення й експлуатації наплавлених деталей, а також їх вплив на структуру, напружено-деформований стан, експлуатаційні та міцносні властивості наплавлених деталей. На підставі проведених досліджень розроблено нові високоефективні наплавлені матеріали та технології наплавлення деталей, що експлуатуються за умов різних видів зношування та циклічних механічних або термомеханічних навантажень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж830.515
Шифр НБУВ: РА377830 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Позняков 
Зварюваність високоміцних сталей при ремонті конструкцій тривалого терміну експлуатації: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.06 / Валерій Дмитрович Позняков ; НАН України; Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона. — К., 2009. — 38 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.075 + Ж830.515
Шифр НБУВ: РА365894

Рубрики:

      
4.

Красота М.В. 
Технологія електроконтактного наварювання порошків з отриманням рівномірних властивостей по перерізу покриття: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / М.В. Красота ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2002. — 21 с. — укp.

На підставі методу електроконтактного наварювання порошків (ЕКНП) розроблено технологію нанесення зносостійких покриттів з рівномірними властивостями з перерізу. Досліджено особливості ущільнення та нагрівання порошкового шару в процесі електроконтактного наварювання. Визначено причини нерівномірного розподілення фізико-механічних властивостей покрить з перерізу покриття, запропоновано схему ущільнення порошку. Розроблено електрод з фасоною контактною повнрхнею. Розв'язано теплову задачу в процесі наварювання фасонним електродом. Доведено, що використання композиційних дифузійно-легованих порошків системи Fe - B - C у ході ЕКНП сприятливо впливає на процес спікання покриття в твердій фазі за рахунок локального нагрівання боридних оболонок, а виділення тепла підвищує швидкість дифузії та забезпечує схоплення поверхонь, які дотикаються і призводять до утворення дифузійно-легованого покриття з чарунковою структурою. Досліджено фізико-механічні властивості покрить, отриманих наварюванням.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К644.52 + Ж830.515
Шифр НБУВ: РА319076 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського