Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (2)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=Е60*697.5*33$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Бибик О.Ю. 
Вікові особливості морфогенезу органів імунної системи за нормальних умов навколишнього середовища та під впливом хронічної гіпертермії: автореф. дис...д - ра мед. наук: 14.03.01 / О.Ю. Бибик ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2008. — 33 с. — укp.

Вивчено морфофункціональні особливості первинних і вторинних лімфоїдних органів (тимусу та брижових (вісцеральних) і пахвових (соматичних) лімфатичних вузлів) білих щурів трьох вікових груп за різних температурно-часових режимів хронічної гіпертермії та інтенсивних фізичних навантажень. На підставі результатів органо- й морфометричного, ультрамікроскопічного, імунологічного досліджень і тривимірного моделювання встановлено вікові особливості реагування органів імунної системи на екстремальний, середній і помірний температурні режими тривалого гіпертермічного впливу, а також на екстремальну хронічну гіпертермію у поєднанні з інтенсивними фізичними навантаженнями. Обгрунтовано можливість адекватної медикаментозної корекції вторинних імунодефіцитних станів з використанням екстракту з листя Гінкго білоба та інозину.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*692.33*33 + Е60*697.5*33 +
Шифр НБУВ: РА357658

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Гречкосій Н.В. 
Постнатальний період онтогенезу тимуса курей кросу "Ломан Браун": Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.02 / Н.В. Гречкосій ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Досліджено морфологію тимуса курей у постнатальному періоді онтогенезу. Вивчено топографію, макро- і мікроструктуру тимуса та клітинний склад його паренхіми. Визначено, що тимус курей є парним органом. Розвиток морфофункціональних одиниць (часточок) тимуса закінчується у 90-добових курей, а його ріст - у 120-добових. Максимальну функціональну активність тимуса, як органа лімфоцитопоезу, виявлено у 90-добових курей. У курей цього ж віку починається інволюція тимуса, яка протікає у три етапи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*697.5*334,022 + П682-263,022
Шифр НБУВ: РА308224 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського