Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (37)Книжкові видання та компакт-диски (21)
Пошуковий запит: (<.>U=Е60*333.12$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Троцький 
Вплив надшвидкого заморожування ооцитів корів на їх подальший розвиток in vitro: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.20 / Петро Анатолійович Троцький ; Інститут біології тварин УААН. — Л., 2008. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-345с25 + Е60*333.12-636-601.2
Шифр НБУВ: РА361475

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Шепель О.А. 
Вплив цитокінів на мейотичне дозрівання ооцитів мишей: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / О.А. Шепель ; НАН України. Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Установлено, що одним з механізмів супресивного впливу цитокінів на дозрівання ооцитів є порушення функціонування мітохондрій, що супроводжується пошкодженням іонотранспортних систем. Показано, що ІЛ-2 та ФНП-alpha пригнічують мейотичне дозрівання ооцитів за умов імунного пошкодження яєчників великими дозами антиоваріальних антитіл. З'ясовано, що за присутності ІФН-alpha відбувається стимулювання ооцитогенезу, що має важливе значення для обгрунтування доцільності використання препаратів ІФН за умов лікування безпліддя хворих з аутоімунними процесами яєчників, застосування ін'єкцій малої дози антитіл знижує пригнічувальний вплив ІФН-alpha, ІЛ-2 та ФНП-alpha на мейотичне дозрівання ооцитів. На підставі одержаних результатів запропоновано твердження, що антиоваріальні антитіла за малих доз здійснюють протективний ефект на ооцитогенез за патологічного впливу даних цитокінів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*333.12 +
Шифр НБУВ: РА358903

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Блашків Т.В. 
Кальцій-залежні механізми оогенезу мишей в нормі та при дії антиоваріальних антитіл: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / Т.В. Блашків ; НАН України. Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. — К., 2000. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*333.12*112.6,022 + Е60*725.29 кальцій
Шифр НБУВ: РА309414 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
4.

Троцький П.А. 
Кріоконсервування ооцит-кумулюсних комплексів корів на різних стадіях мейотичного дозрівання та оцінка їх життєздатності після деконсервування: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.20 / П.А. Троцький ; УААН. Ін-т тваринництва. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Запропоновано підходи до підвищення життєздатності деконсервованих ооцит-кумулюсних комплексів корів з наступним їх дозріванням і заплідненням in vitro. Досліджено вплив різних концентрацій гліцерину та пропандіолу в вітрифікаційному розчині під час заморожування ооцит-кумулюсних комплексів корів. Визначено ефективність різних способів виведення кріопротекторів за допомогою сахарози після розморожування гамет корів. Встановлено різну чутливість ооцитів корів до дії низьких температур залежно від характеру оточуючих їх клітин кумулюсу. Проведено морфологічний і цитогенетичний аналіз незрілих і зрілих гамет корів, ранніх зародків великої рогатої худоби, отриманих з деконсервованих, дозрілих і запліднених in vitro яйцеклітин корів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*333.12*550.324
Шифр НБУВ: РА316533 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
5.

Саліна А.С. 
Кріоконсервування ооцитів миші і корови з використанням повільних, швидких і надшвидких режимів заморожування: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.19 / А.С. Саліна ; Ін-т пробл. кріобіології і кріомедицини НАН України. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено ефективність способів заморожування незрілих ооцитів миші та корови у широкому діапазоні швидкостей охолодження нагрівання. Вивчено вплив складових етапів кріоконсервування на збереженість досліджених ооцитів з метою оптимізації даних етапів. Запропоновано спосіб заморожування незрілих ооцитів миші та корови, який передбачає застосування надвисокої швидкості охолодження-нагрівання та кріозахисного середовища, що складається з етиленгліколю та сахарози. Встановлено, що для заморожування незрілих ооцитів даних тварин за лінійним і експоненціальним режимами охолодження ефективним кріоконсервантом є 1,5 М розчин етиленгліколю. Виявлено, що скорочення часу попередньої витримки в 10 %-му розчині етиленгліколю перед перенесенням у середовище для заморожування не знижує рівень збереженості незрілих ооцитів миші та корови після заморожування-відтавання, це дозволяє уникнути попередньої еквілібрації як етап з повного циклу заморожування-відтавання. Показано, що за умов заморожування незрілих ооцитів миші та корови з надвисокою швидкістю охолодження-нагрівання та різних концентрацій кріозахисного середовища, яке складається з етиленгліколю та сахарози, ефективною є концентрація 53 %. У порівняльному аспекті проаналізовано методи кріоконсервування незрілих ооцитів зазначених тварин і складових етапів цих методів з використанням низьких, високих і надвисоких швидкостей охолодження-нарівання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*333.12-636-601.2с8 +
Шифр НБУВ: РА365187

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського