Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (159)Книжкові видання та компакт-диски (53)Журнали та продовжувані видання (11)
Пошуковий запит: (<.>U=Г741$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
1.

Гламазда О.Ю. 
Взаємодія вуглецевих одностінних нанотрубок з органічними молекулами: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.14 / О.Ю. Гламазда ; НАН України. Фіз.-техн. ін-т низ. тем-р ім. Б.І.Вєркіна. — Х., 2007. — 16 с. — укp.

Наведено результати дослідження нековалентної взаємодії між одностінними вуглецевими нанотрубками (ОВНТ), синтезованими за методом НіРСО та органічними молекулами. Визначено діаметри та тип провідності ОРВНТ. Досліджено нековалентну взаємодію пірену та нафталіну з ОВНТ у плівках та визначено структури комплексів і енергії взаємодії нанотрубка - пірен. Установлено, що внаслідок цієї взаємодії послюблюється міжтрубочна взємодія у джгутах. З використанням результатів дослідження спектрів комбінаційного розісювання ОВНТ з поверхнево-активними речовинами (ПАР) та полімерами у водній суспензії показано, що відношення площин смуг, які відповідають низькочастотній та високочастотній компонентам тангенціальної моди, може бути індикатором розщеплення/агрегації АВНТ з джгута у твердому стані та водному розчині. Виявлено люмінесценцію індивідуальних напівпровідникових нанотрубок у плівці, одержаній з водної суспензії з ДНК, до доводить наявність ефективного перешкоджання полімером повній агрегації ОВНТ у джгути та гасінню їх світла через взаємодію з металевими нанотрубками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.236,022 + Г741.4-27 +
Шифр НБУВ: РА353287

Рубрики:

      
2.

Гуглич 
Гідродинаміка та тепломасообмін автокаталітичного процесу співполімеризації сірки з дициклопентадієном: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.08 / Сергій Іванович Гуглич ; Національний ун-т "Львівська політехніка". — Л., 2005. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л718 + Г741,0
Шифр НБУВ: РА340408

Рубрики:

      
3.

Хохряков 
Нейтронні дослідження стурктури рідинної системи вода-фулерен С60: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.14 / Артем Олексійович Хохряков ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В365.3 в738.4,022 + Г741.4,0
Шифр НБУВ: РА352097

Рубрики:

      
4.

Баранович Д.С. 
Одержання полімерної і дисперсної сірки кислотним розкладом натрію тіосульфату в закритій системі: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.01 / Д.С. Баранович ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Одержано закономірності та кількісні залежності впливу основних технологічних параметрів процесу розкладу натрію тіосульфату хлоридною кислотою під тиском на вихід сірки, вміст у ній полімерної модифікації, якісний і кількісний склад газової та рідкої фаз. Установлено механізм кислотного розкладу натрію тіосульфату за участі сірки (IV) оксиду з одержанням полімерної та інших видів сірки. З'ясовано вплив акустичних коливань в ультразвуковому діапазоні на швидкість розкладу політіонових кислот. Виявлені закономірності та залежності використано для створення нового технологічного процесу одержання полімерної та дрібнодисперсної сірки розкладом натрію тіосульфату хлоридною кислотою під тиском.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л212.2 + Л718 + Г741.6-4 +
Шифр НБУВ: РА356396

Рубрики:

      
5.

Звєзда С.С. 
Рентгеноспектральне дослідження особливостей електронної структури вуглецевих наноматеріалів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / С.С. Звєзда ; НАН України. Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2006. — 18 с. — укp.

З використанням методу ультрам'якої рентгенівської емісійної спектроскопії проведено систематичне комплексне дослідження залежності особливостей електронної будови різних видів вуглецевих наноматеріалів від їх розмірів. Проаналізовано особливості енергетичного розподілу валентних електронів у фулеренах та аніонах. На підставі одержаних результатів визначено природу стабілізації молекул фулерена та частинок аніонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.236,022 + В372.13,022 + Г741.4 +
Шифр НБУВ: РА344631

Рубрики:

      
6.

Сельська І.В. 
Ріст та структура неорганічних полімерних плівок на основі вуглецю та селену: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / І.В. Сельська ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Досліджено закономірності утворення плівок алмазу, селену та їх структури у процесі конденсації з газового середовища. Виявлено, що ріст алмазної фази відбувається на карбіді WC. Встановлено вплив тиску та складу парів, температури підкладинки (з алмазними "запалювалками" та без них) на різні стадії синтезу алмазних плівок та їх структуру: кристалографію, текстуру, розмір блоків мозаїки, мікродеформацію та густину дислокацій. Виявлено закономірну залежність швидкості росту та параметрів структури від температури підкладинки для плівок алмазу, що мають вигляд кривих з максимумами незалежно від тиску, концентрації парів і типу підкладинок. Запропоновано модель і схему утворення алмазу з полівуглецевих речовин.Запропоновано механізм кристалізації, згідно якому молекули різної конфігурації можуть визначати склад і структуру плівок. Проведено термохімічний аналіз, розроблено схему формування алмазу, розраховано роботу утворення та критичні розміри зародків кристала алмазу та селену з пари.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.4 + Г741 +
Шифр НБУВ: РА322950

Рубрики:

      
7.

Аксьонова Н.А. 
Структура та фізичні властивості фулериту Сsub60/sub: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.09 / Н.А. Аксьонова ; НАН України. Фіз.-техн. ін-т низ. температур ім. Б.І.Вєркіна. — Х., 1999. — 15 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.32,022 + Г741
Шифр НБУВ: РА306851 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Лісунова М.О. 
Структура, стабільність і перколяційні властивості колоїдних композицій на основі багатошарових вуглецевих нанотрубок: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.24 / М.О. Лісунова ; НАН України. Ін-т біоколоїд. хімії ім. Ф.Д.Овчаренка. — К., 2007. — 17 с. — укp.

Вивчено структуру, стабільність і перколяційні властивості колоїдних композиційних систем на основі полімерних, рідкокристалічних матриць і середовищ гідрофільної природи, наповнених вуглецевими багатошаровими нанотрубками (НТ). Побудовано геометричну модель нанокомпозитів з сегрегованою структурою і на підставі комп'ютерного розрахунку встановлено вплив скейлінгу, виведено формулу для визначення перколяційної концентрації, установлено універсальність критичних індексів t, s. Позитивний ефект температурного опору (ТКС-ефект) у композиційних системах на основі полікристалічного полімеру з НТ не взаємопов'язаний зі змінами морфологічної структури полімеру під час плавлення, а зумовлений впливом термічного розширення розплавленої полімерної матриці. У композиційних системах на основі НТ, диспергованих у рідких кристалах, в області температур нематичної та ізотропної рідкої фази РК, досліджено гістерезис електропровідності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г661-6 + Г741.4 +
Шифр НБУВ: РА355668

Рубрики:

      
9.

Іващук 
Структурний стан вуглецевих наноматеріалів, отриманих електророзрядними методами: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Любов Іванівна Іващук ; НАН України; Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова. — К., 2009. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г741.4-1 + Ж620
Шифр НБУВ: РА365561

Рубрики:

      
10.

Хаврюченко О.В. 
Фулеренвмісні композити високодисперсних матеріалів на основі сполук силіцію з люмінесцентними властивостями: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / О.В. Хаврюченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Вперше синтезовано та досліджено молекулярну будову аеросилу, модифікованого частково дегідрогенізованими вуглеводневими групами. Встановлено факт утворення нанокластерів кремнію за газофазного синтезу монооксиду кремнію. Уточнено роль дегідроксильованих ділянок поверхні у властивостях аеросилу. Синтезовано 9 нових композитів високодисперсних матеріалів на основі сполук силіцію (ВДМОСС) з фулереном, які можуть бути в подальшому використані у фотокаталізі розкладу шкідливих органічних речовин як хімічні сенсори, як основа медичних препаратів для лікування злоякісних процесів та під час розробки електронних пристроїв. Досліджено фізико-хімічні та спектральні властивості 10 композитів ВДМОСС з фулереном. Окреслено загальні властивості двох груп таких композитів. Запропоновано модель найменшого стійкого клатрату фулерену з водою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г741.4-2 + Г124.231-2 +
Шифр НБУВ: РА343266

Рубрики:

      
11.

Михайленко О.В. 
Фулерени, нанотрубки і нанокільця: стереохімія та спосіб кодування (номенклатура). Комплекси фулеренів з каліксаренами: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.03 / О.В. Михайленко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Уперше досліджено та розкрито стереохімічні особливості структури фулеренових ковпачків для карбонових нанотрубок. Наведено правила конструювання фулеренів і нанотрубок з наперед заданою конфігурацією. Запропоновано єдиний універсальний спосіб кодування (номенклатуру) 6-нанотрубок (НТ) та 6-нанокілець (НК), що передбачає вибір у карбоновому ланцюзі елементарної комірки - базової ланки. Показано, що набір базових ланок дає змогу побудувати інваріантну одиницю як складову нанотрубки та нанокільця. Такий підхід дає змогу безпомилково конструювати ізомерні структури, а саме їх енантіомерні форми. Зазначено, що практичним втілення цієї номенклатури є програма NanoGen, що забезпечує автоматичне конструювання молекулярних моделей 6-НТ та 6-НК. Визначено механізм утворення фулеренів та 6-НТ з графенових жолобів, які виникають на краях графенових шарів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г213.4,0 + Г741.4,0 +
Шифр НБУВ: РА335061

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського