Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (49)Книжкові видання та компакт-диски (24)
Пошуковий запит: (<.>U=Г576.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Борщевич Л.В. 
Анодні реакції в розчинах солей хрому (III): автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.05 / Л.В. Борщевич ; ДВНЗ "Укр. держ. хім.-технол. ун-т". — Д., 2008. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.72 + Г576.1 + Г126.31-27 +
Шифр НБУВ: РА359694

Рубрики:

      
2.

Гайдін О. В. 
Електрокапілярні явища, кінетика та механізм розряду-іонізації галію в лужних фторидно-галатних електролітах: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.05 / О. В. Гайдін ; Ін-т загал. та неорган. хімії ім. В.І.Вернадського НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г574.3,0 + Г576.1,0
Шифр НБУВ: РА377093 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Костиря М.В. 
Електрохімічні властивості діоксидно-марганцевого електрода в лужних джерелах струму: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.03 / М.В. Костиря ; Укр. держ. хім.-технол. ун-т. — Д., 2006. — 17 с. — укp.

З використанням моделі локальних процесів обгрунтовано характер залежності між складом активної маси манган-діоксидного (МД) електрода та величиною його поляризаційного опору. Зроблено висновок про збільшення ефекту вирівнювання концентрації протонів у зерні манган діоксиду в електродах з підвищеним вмістом графіту. Виявлено вплив ступеня розрядженості активної маси на поляризаційний опір. Розроблено математичну модель розрядного процесу у пористому електроді з твердофазним реагентом і на підставі даних моделювання зроблено висновки про характер впливу різних кінетичних і структурних факторів на рівномірність розподілу щільності струму за товщиною електрода. Розроблено емпіричну математичну модель розряду елемента. На підставі експериментальних кінетичних даних і результатів оптимізаційного моделювання надано оцінку питомих характеристик джерел струму з МД-катодом і за умов різних анодних матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.1,0 + з251.33 +
Шифр НБУВ: РА341754

Рубрики:

      
4.

Устименко В.М. 
Закономірності нестаціонарної пасивації ніобію в умовах конвективної дифузії: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.05 / В.М. Устименко ; НАН України. Ін-т заг. та неорган. хімії ім. В.І.Вернадського. — К., 1999. — 17 с. — укp.

Містяться результати досліджень нестаціонарного пасивування ніобію в умовах конвективної дифузії. Установлено, що співвідношення швидкостей конкуруючих стадій масоперенесення визначають стійкість стаціонарного або нестаціонарного пасивованого стану електрода ніобій-розчин. Запропонована схема електродних реакцій і кінетична модель стану поверхні ніобію, яка анодно поляризується в умовах конвективної дифузії. Розроблені вольтамперометричні методи контролю та оцінювання здібності електрода до переходу його у стан нестаціонарної пасивації. Розроблено практичні рекомендації щодо керування станом електрода у потенціостатичному та імпульсному режимах поляризації. Розроблено нові засоби оцінки ефективності електрохімічного полірування ніобію та інших промислових металів, які не потребують хімічного аналізу розчину за його компонентами. Результати досліджень апробовано під час електрохімічного полірування багатокоміркової надпровідної секції із ніобію для прискорювача елементарних частинок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.1

Рубрики:

      
5.

Желавський С.Г. 
Моніторінг та управління наводнюванням металів у електрохімічних процесах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.03 / С.Г. Желавський ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Для управління кількістю поглинутого металом електролітичного водню запропоновано введення у технологічні середовища ряду азот- і фосфоровмістних гетерокарбонових кислот, визначено їх електронну будову та хімічні властивості. Побудовано топологічну модель системи метал-водень, що враховує сукупність елементарних стадій та дозволяє застосувати для моделювання поведінки та прогнозування кінетичних параметрів даної електрохімічної системи штучні нейронні мережі. Встановлено, що головні результати досліджень застосовуються для інгібування сорбцію водню вуглецевими сталями у разі електрохімічного вогневого руйнування у розчинах електролітів та емульсій для електроліза та у відкритих системах, а також для безперервного неруйнівного контролю стану технологічних об'єктів за допомогою нової конструкції електрохімічного сенсора дифузійно-рухливого водню у металах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.1 + К722.541.56 +
Шифр НБУВ: РА322232

Рубрики:

      
6.

Рачій Б. І. 
Морфологія та електрохімічні властивості термічно модифікованого нанопористого вуглецю: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.18 / Б. І. Рачій ; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2010. — 20 с. — укp.

На підставі досліджень нанопористого вуглецевого матеріалу встановлено оптимальні умови його одержання та термічної модифікації, за яких даний матеріал забезпечує високі питомі ємнісні характеристики електрохімічних конденсаторів. Досліджено енергетику та кінетику електрохімічних процесів на межі поділу нанопористий вуглець/електроліт. Встановлено вплив морфології та стану розвиненої поверхні на формування подвійного електричного шару й його властивості. Визначено, що термічна обробка пористого вуглецю на підставі рослинної сировини збільшує питому поверхню на 20 - 40 %, об'єм мікропор та відповідно призводить до збільшення питомої ємності електрохімічних конденсаторів на 20 - 30 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.1,0 + Г576.32
Шифр НБУВ: РА373090 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Габ А.І. 
Хімічні та електрохімічні реакції на міжфазній межі діелектриків (алмазу, кубічного нітриду бору, нітриду алюмінію) з іонними розплавами: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.05 / А.І. Габ ; НАН України. Ін-т заг. та неорган. хімії ім. В.І.Вернадського. — К., 2000. — 22 с. — укp.

Вивчено процеси, що відбуваються на межі розділу діелектрик - іонний розплав. З'ясовано умови реалізації електродного потенціалу алмазу, кубічного нітриду бору, нітриду алюмінію. Виміряно потенціали комбінованих електродів з даними матеріалами у розплавах різного хімічного складу. Завдяки встановленій залежності потенціалів даних електродів від кислотно-основних властивостей розплаву доведено можливість керування ними, покладену до основи хімічної та гальванічної обробок діелектриків. Запропоновано нові галогенідно-оксидні та оксидні електролітичні системи. Підібрано умови для нанесення покриття вольфраму, молібдену та його карбіду на алмаз, кубічний нітрид бору та нітрид алюмінію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.1
Шифр НБУВ: РА311619 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського