Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (34)Книжкові видання та компакт-диски (15)
Пошуковий запит: (<.>U=Г124.32$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Солопан С.О. 
Золь-гель синтез нанорозмірних Pb- та Sn-вмісних сполук зі структурою перовськіту: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / С.О. Солопан ; НАН України, Ін-т заг. та неорган. хімії ім. В.І.Вернадського. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Встановлено необхідність додавання до розчинів полімерних гелів поверхнево-активних речовин під час синтезу плівок. Зазначено, що плівки, одержані у даному випадку, мають високі значення електрофізичних характеристик. Створено багатошарові композиційні структури на основі досліджених матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г124.325-4 + Г124.335-4 +
Шифр НБУВ: РА367783

Рубрики:

      
2.

Японцева Ю.С. 
Кінетика та механізм електроосадження міді, олова та їх сплавів із цитратних комплексів: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.05 / Ю.С. Японцева ; НАН України. Ін-т загал. та неорган. хімії ім. В.І.Вернадського. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Вивчено кінетику та механізм електровідновлення міді (II), олова (II) та олова (IV) за їх осадження окремо та сумісно з цитратного електроліту. Досліджено стан іонів у системах мідь (II) - цитрат і олово (II) - цитрат за рівноважних умов та у разі проходження струму. Виявлено вплив параметрів електролізу на кількісний склад та якість покриття, що одержується. Визначено їх кінетичні параметри та механізм розряду цитратних комплексів міді (II) та олова (II). Вивчено вплив аліфатичних спиртів на кінетику, якість і вихід за струмом олова під час розряду з цитратного електроліту. Установлено, що у цитратному електроліті за pH 8.0 розряд міді (II) та олова (II) окремо відбувається практично на одному потенціалі, а за відновлення цих металів до сплаву поляризація виділення міді зменшується, а олова - збільшується, за цього потенціал відновлення сплаву має менш негативне значення. За сумісного розряду міді (II) та олова (IV) з лужного електроліту через різницю у лімітуючих стадіях найбільшою мірою впливає на кількісний склад покриття перемішування електроліту. Показано, що у процесі відновлення до сплаву спостерігається деполяризація виділення міді та збільшення поляризації олова. Досліджено вплив температури, густини струму та концентрації компонентів електроліту на склад осаду. Запропоновано два цитратних електроліти для одержання покриттів білих і жовтих бронз. Визначено швидкість корозії у розчині сірчаної кислоти бронзових зразків, які були осаджені з лужного цитратного електроліту. Показано, що електролітична жовта бронза має антикорозійні властивості, які можна порівняти з металургійним сплавом. Знайдено закономірності розчинення фаз з поверхні бронзового покриття за анодного потенціалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г121.3 + Г124.32 + Г576.6 +
Шифр НБУВ: РА338842

Рубрики:

      
3.

Іванишин І.М. 
Кристалохімія точкових дефектів і властивості нестехіометричного SnTe та твердих розчинів на його основі: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.21 / І.М. Іванишин ; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2006. — 20 с. — укp.

Визначено концентраційні межі реалізації даних механізмів. Показано, що утворення твердих розчинів взаємопов'язане з процесами диспропорціювання зарядових станів катіонних вакансій і домішкових іонів, а також перерозподілом вакансій Стануму та домішкових атомів за катіонними підгратками і процесами комплексоутворення з виділенням фаз типу сфалериту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г124.325 + В379.223,022 +
Шифр НБУВ: РА343329

Рубрики:

      
4.

Коваленко І.В. 
Синтез та фізико-хімічні властивості нанодисперсних оксидів титану, стануму, танталу: автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / І.В. Коваленко ; Ін-т заг. та неорган. хімії ім. В.І.Вернадського НАН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г124.323.1-4 + Г124.413.1-4 + Г125.433.1-4 +
Шифр НБУВ: РА367655

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського