Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (5)Книжкові видання та компакт-диски (53)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>U=В381,022$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Коваленко О.В. 
Іонізаційні та енергетичні прилади на основі радіоізотопу тритію: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.04.16 / О.В. Коваленко ; НАН України. Ін-т ядер. дослідж. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Показано можливості використання джерел початкової іонізації для НВЧ-розрядників РЛС міліметрового та субміліметрового діапазону хвиль на базі метало-тритієвих структур у поєднанні з каналовими помножувачами електронів та мікроканальними пластинами і джерела початкової іонізації утвореного двома зустрічними голкоподібними електродами з тритідом титану на конічних поверхнях. Створено установку іонно-пучкової низькоенергетичної імплантації. Проведено експериментальні дослідження з імплантації іонів протію та дейтерію дегідрогенізованого й постгідрогенізованого аморфного кремнію з наступною низькотемпературною дифузією у вакуумі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В381,022 +
Шифр НБУВ: РА349418

Рубрики:

      
2.

Шаабан І.Ю. 
Каскадно-стохастичний метод нейтринної діагностики внутрішньореакторних процесів і паливовмістних мас: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.16 / І.Ю. Шаабан ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2002. — 20 с. — укp.

Розроблено новий каскадно-стохастичний метод нейтринної діагностики внутрішньореакторних процесів і паливовмісних мас, який на підставі даних статистики реєстрації нейтрино дозволяє відновлювати динаміку змін одночасно всієї сукупності основних фізико-енергетичних параметрів активної зони реактора: потужності, енерговиробітку, концентрацій ізотопного складу ядерного палива та суміші продуктів його поділу, а також одногрупової інтегральної щільності потоку нейтронів. Встановлено, що статистика реєстрації реакторних антинейтрино підпорядковується розподілу Неймана типу А, визначення фізичних параметрів якого (середнє число актів поділу та середнє число антинейтрино на один акт поділу) не вимагає апріорного знання потужності реактора й ізотопного складу ядерного палива. Запропоновано каскадно-стохастичний метод визначення кута змішування електронних антинейтрино на реакторах-конверторах з тепловим спектром нейтронів і природним ураном. За даним методом відношення середніх чисел антинейтрино на один акт поділу (яке дорівнює ймовірності змішування нейтрино, що дають маси) не залежить від геометрії та характеристик детекторів, а також потужності та ступеня вигоряння ядерного палива. Розроблено теоретичні засади кореляційного методу визначення кута змішування електронних антинейтрино на реакторах-конверторах з тепловим спектром нейтронів і природним ураном як ядерного палива.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В381,022 + В383.523.014.4,022
Шифр НБУВ: РА320191 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Толстолуцька Г.Д. 
Механізми радіаційної пошкоджуваності поверхневих шарів твердих тіл при бомбардуванні іонами інертних газів та водню: автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Г.Д. Толстолуцька ; НАН України, Ін-т електрофізики і радіац. технологій. — Х., 2009. — 32 с. — укp.

Встановлено механізми й основні закономірності фізичних процесів, які відбуваються у твердих тілах і пов'язані з радіаційною пошкоджуваністю, еволюцією дефектної структури опромінених матеріалів та з імплантацією інертних газів і водню. На атомарному рівні досліджено конфігурації точкових дефектів і кластерів, дозові залежності нагромадження точкових дефектів. Встановлено закономірності просторово-концентраційних розподілів імплантованих водню, гелію, криптону, ксенону та радіаційних дефектів. Одержано інформацію про енергетичні розподіли атомів віддачі дейтерію. Виявлено якісну відмінність структур, що виникають на поверхні металів після опромінення плазмою, від таких, які утворюються під час опромінення моноенергетичними пучками іонів гелію. З'ясовано, що основним ефектом дії плазми є розпилення поверхневих шарів твердих тіл. Досліджено процеси нагромадження й утримання водню (дейтерію) в об'ємі матеріалів. Встановлено зв'язок процесів, які сприяють утворенню водню, зі структурою матеріалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.7,022 + В381,022 + Ж306.9 +
Шифр НБУВ: РА362822

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського