Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (5)Книжкові видання та компакт-диски (13)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=В372.15,022$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Прядкін 
Використання скануючої тунельної мікроскопії для вивчення структури поверхні твердих тіл- провідників: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.18 / Сергій Леонідович Прядкін ; НАН України, Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова. — К., 1998. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.15,022 + В372.5,022
Шифр НБУВ: РА302214

Рубрики:

      
2.

Черепанов В. В. 
Дослідження надтонких органічних плівок методами зондової мікроскопії: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.04 / В. В. Черепанов ; Нац. акад. наук України ; Ін-т фізики. — К., 2010. — 24 с. — укp.

Досліджено структуру, електронні й електролюмінесцентні властивості надтонких органічних плівок методами сканувальної тунельної мікроскопії й атомно-силової мікроскопії. Розглянуто вплив термічного розпаду нанотрубок на їх фотонну й електронну емісію. Показано, що високовпорядковані хемосорбовані моношари насичених кислот можуть бути одержані на реконструйованій поверхні Au(111). Експериментально підтверджено ефект односпрямованої провідності молекул оксифенілнафталіміду й їх ланцюгів. Запропоновано новий спосіб одержання нанозазорів за допомогою зонда атомно-силового мікроскопа.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В372.15,022 + Ж619
Шифр НБУВ: РА377684 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Боркач Є.І. 
Електронно-мікроскопічні дослідження впливу умов отримання на будову складних халькогенідних стекол: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.04.10 / Є.І. Боркач ; Ужгород. держ. ун-т. — Ужгород, 1999. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.15,022

Рубрики:

      
4.

Марченко О.А. 
Сканувальна тунельна мікроскопія органічних молекул на інтерфейсі рідина- тверде тіло: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.18 / О.А. Марченко ; Ін-т фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України. — К., 2007. — 33 с. — укp.

Здійснено теоретичні й експериментальні дослідження структур і властивостей самовпорядкованих надтонких (суб- і моношарових) органічних плівок (ОП), нанесених з розчину на атомно гладкі поверхні, а саме: реконструйовану грань Au (III) і базисну грань (0001) високо орієнтованого піролітичного графіту. Структурні дослідження ОП проведено безпосередньо в рідині за допомогою сканувального тунельного мікроскопа (СТМ), адаптованого до рідинного середовища. трифениленів, гексабензокороненів і силанів. Наведено приклади маніпуляцій з окремими молекулами, контрольованих електричним полем фазових перетворень і росту плівок, а також приклади створення штучних наноструктур (нанофабрикацію) за допомогою СТМ-вістря. Наведено тлумачення одержаних самовпорядкованих наноструктур у термінах адсорбційної та латеральної взаємодій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.15,022 + Г582.2,0 +
Шифр НБУВ: РА351267

Рубрики:

      
5.

Сліпченко М.І. 
Фізичні основи ближньопольової НВЧ діагностики матеріалів і середовищ: автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.01 / М.І. Сліпченко ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2008. — 36 с. — укp.

Розроблено основні положення загальної теорії ближньопольової НВЧ діагностики, необхідної для подальшого розвитку НВЧ пристроїв і систем для визначення параметрів матеріалів, середовищ та об'єктів природного та штучного походження. Запропоновано нові аналітико-числові методи та підходи щодо дослідження резонаторних вимірювальних перетворювачів (РВП), які є перспективними для діагностики напівпровідників і діелектриків. Вивчено фізичні особливості метрологічної взаємодії об'єктів з електромагнітним полем у ряді типів конструкцій РВП. Вперше розроблено аналітико-числові методи моделювання РВП з коаксіальною вимірювальною апертурою, що відрізняються ступенем коректності постановки та розв'язку електродинамічних задач. Розроблено та реалізовано аналітико-числовий алгоритм, який базується на поданні поля у різних частинах системи за допомогою функцій Гріна для рівнянь Максвелла та напівобертань інтегрального оператора, що формує характеристичне рівняння РВП. Розвинуто наближення заданого поля у розрізі апертури й алгоритм його використання. Розроблено теорію та фізичне обгрунтування методів підвищення просторової та параметричної роздільної здатності мікрохвильової сканувальної мікроскопії (МСМС) напівпровідників за допомогою коаксіальних мікрозондових РВП шляхом збільшення внеску нормальної електричної складової поля у порівнянні з тангенціальною. Вперше запропоновано ефективний метод підвищення просторової роздільної здатності за рахунок двохетапної комп'ютерної обробки сигналів сканування під час реконструкції неоднорідностей. Обгрунтовано можливість покращання якісних характеристик РВП, зокрема для МСМС з використанням складених РВП з роздільним керуванням добротністю його частин та оптимізації геометрії зонду. Розроблено аналітико-числовий алгоритм дослідження взаємодії РВП тороїдального типу з анізотропними об'єктами та за умов потужних НВЧ полів. Теоретично досліджено особливості трансформації НВЧ полів середовищами з діелектричними та магнітними параметрами, які є швидкозмінними. Удосконалено теорію та методи практичної реалізації НВЧ вологометрії сипких матеріалів у напрямку здійснення щільнісно незалежних вимірювань шляхом оптимального вибору електродинамічної структури РВП і комбінації сигналів вимірювальної інформації. Запропоновано новий напрям НВЧ гідрометрії, в якому використано особливості спеціалізованих РВП, добротність яких чутлива до діелектричної проникності заповнювального вологого газового середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.15,022 + Ж607с108 +
Шифр НБУВ: РА362037

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського