Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (3)Книжкові видання та компакт-диски (13)
Пошуковий запит: (<.>U=В361.51,022$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Домінюк Т. І. 
Вплив технологічних і експлуатаційних чинників на термоелектричну неоднорідність та метрологічні характеристики термометрів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.11.04 / Т. І. Домінюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2011. — 20 с. — укp.

Створено імітаційну модель впливу термоелектричної неоднорідності та профілю температурного поля на термо-ЕРС. Експериментально встановлено та теоретично обгрунтовано з позицій сучасної теорії твердого тіла зв'язок локальних механічних напружень і відхилень значень термо-ЕРС. Встановлено критично допустимий ступінь пластичної деформації хромелю, що спричиняє незворотні зміни його термоелектричних властивостей. Вперше експериментально досліджено зв'язок змін термоелектричних властивостей з інтенсивністю акустичної емісії. Експериментально встановлено, що внутрішні напруження спричинюють на порядок більші зміни термоелектричної неоднорідності алюмелю, ніж хромелю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В361.51,022 + З322-544-042
Шифр НБУВ: РА381097 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Грабар Ю.Й. 
Реалізація високоточних вимірювань температури за допомогою п'єзокварцових термометрів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.15 / Ю.Й. Грабар ; Харк. держ. політехн. ун-т. — Х., 1999. — 17 с. — укp.

Дисертацію присвячено метрологічним дослідженням п'єзокварцових термометрів. Проаналізовано джерела похибок, які притаманні п'єзокварцовим частотним термометрам й описано шляхи до зниження основних із них. Запропоновано декілька методів зниження похибки, яка пов'язана з гістерезисом частоти п'єзокварцових термометрів. Створено еталонний п'єзокварцовий термометр, який може використовуватись для метрологічних досліджень та метрологічної атестації як частотних термометрів, так і ртутних рідинних та інших термометрів більш низького розряду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В361.51,022

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського